Statistieken Rangers 2021
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2021, 36 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rangers
Rangers speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 86 punten op, oftewel 2,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,56 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,22.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 36 | 26 | 8 | 2 | 75 | 29 | 46 | 86 | 2,39 |
| Thuis | 18 | 14 | 4 | 0 | 39 | 10 | 29 | 46 | 2,56 |
| Uit | 18 | 12 | 4 | 2 | 36 | 19 | 17 | 40 | 2,22 |
Basisstatistieken Rangers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 72% | 78% | 67% |
| Gelijk | 22% | 22% | 22% |
| Verloren | 6% | 0% | 11% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,08 | 2,17 | 2,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,81 | 0,56 | 1,06 |
| De nul gehouden | 42% | 61% | 22% |
| Niet gescoord | 6% | 0% | 11% |
| Als eerste gescoord | 68% | 82% | 53% |
Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Rangers
Rangers scoorde 75 doelpunten, gemiddeld 2,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 61% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,08 | 2,17 | 2,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 94% | 100% | 89% |
| Minstens 2 keer gescoord | 61% | 67% | 56% |
| Minstens 3 keer gescoord | 31% | 28% | 33% |
| Minstens 4 keer gescoord | 14% | 17% | 11% |
| In beide helften gescoord | 41% | 47% | 35% |
| Niet gescoord | 6% | 0% | 11% |
Tegendoelpunten Rangers
Aan de andere kant incasseerde Rangers 29 doelpunten, gemiddeld 0,81 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,81 | 0,56 | 1,06 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 39% | 78% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 17% | 17% | 17% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 6% | 0% | 11% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 42% | 61% | 22% |
Over/under statistieken Rangers
In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 2,89 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,89 | 2,72 | 3,06 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 78% | 78% |
| Over 2.5 | 50% | 44% | 56% |
| Over 3.5 | 31% | 28% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| Over 5.5 | 11% | 6% | 17% |
Beide ploegen scoren bij Rangers
In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 53% | 39% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 31% | 17% | 44% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 22% | 22% | 22% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 28% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 17% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 12% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 15% | 12% | 18% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 6% | 12% |
Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Rangers scoorde 28 doelpunten voor rust en 44 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 59% | 35% |
| Eerste helft gelijk | 32% | 29% | 35% |
| Eerste helft verloren | 21% | 12% | 29% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 0,88 | 0,76 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,24 | 0,76 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 62% | 82% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 74% | 82% | 65% |
| Tweede helft gelijk | 15% | 6% | 24% |
| Tweede helft verloren | 12% | 12% | 12% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,29 | 1,35 | 1,24 |
| Tegen in de tweede helft | 0,29 | 0,29 | 0,29 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 74% | 76% | 71% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 26% | 18% | 35% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 21% | 12% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 59% | 29% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 29% | 41% |
Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.
Wanneer scoort Rangers?
De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Rangers
Rangers trapte gemiddeld 7,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,4 toe. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,42 | 8,72 | 6,11 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,42 | 2,22 | 4,61 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 97% | 100% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 81% | 72% | 89% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 53% | 44% | 61% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 31% | 39% | 22% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 89% | 100% | 78% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 78% | 89% | 67% |
Kaartenstatistieken Rangers
Rangers kreeg gemiddeld 1,65 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,76 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,65 | 1,24 | 2,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,00 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,76 | 2,76 | 2,76 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 44% | 29% | 59% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 24% | 12% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 79% | 76% | 82% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 24% | 41% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 6% | 24% |
Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.
Schoten en xG van Rangers
De ploeg loste gemiddeld 18,6 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18,61 | 21,44 | 15,78 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,14 | 6,83 | 5,44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,58 | 7,78 | 5,39 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,00 | 4,67 | 7,33 |
| Balbezit | 64,3 | 67,0 | 61,6 |
Meest voorkomende uitslagen Rangers
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 36 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 7 | 19% |
| 2 - 0 | 5 | 14% |
| 1 - 1 | 5 | 14% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 3 - 1 | 3 | 8% |
| 4 - 2 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 6 - 1 | 1 | 3% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.
Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers