Statistieken Rangers 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 29 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 92 punten op, oftewel 2,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,16.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 29 5 4 93 37 56 92 2,42
Thuis 19 16 3 0 50 13 37 51 2,68
Uit 19 13 2 4 43 24 19 41 2,16
Punten per wedstrijd 2,42
Gescoord per wedstrijd 2,45
Tegen per wedstrijd 0,97
De nul gehouden 42%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 76% 84% 68%
Gelijk 13% 16% 11%
Verloren 11% 0% 21%
Gescoord per wedstrijd 2,45 2,63 2,26
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,97 0,68 1,26
De nul gehouden 42% 53% 32%
Niet gescoord 5% 0% 11%
Als eerste gescoord 63% 74% 53%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 93 doelpunten, gemiddeld 2,45 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 79% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 5% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,45 2,63 2,26
Minstens 1 keer gescoord 95% 100% 89%
Minstens 2 keer gescoord 79% 84% 74%
Minstens 3 keer gescoord 47% 47% 47%
Minstens 4 keer gescoord 21% 26% 16%
In beide helften gescoord 61% 63% 58%
Niet gescoord 5% 0% 11%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 37 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,97 0,68 1,26
Minstens 1 tegendoelpunt 58% 47% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 21% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 5% 0% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 42% 53% 32%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,42 doelpunten. In 74% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,42 3,32 3,53
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 89% 95%
Over 2.5 74% 68% 79%
Over 3.5 47% 47% 47%
Over 4.5 21% 16% 26%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 47% 58%
Beide ploegen scoren + winst 34% 32% 37%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 42% 53%
Geen btts + over 2.5 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 26% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 5% 21%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 34 doelpunten voor rust en 59 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 53% 42%
Eerste helft gelijk 37% 32% 42%
Eerste helft verloren 16% 16% 16%
Gescoord in de eerste helft 0,89 1,00 0,79
Tegen in de eerste helft 0,42 0,32 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 66% 74% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 34% 32% 37%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 74% 84% 63%
Tweede helft gelijk 13% 11% 16%
Tweede helft verloren 13% 5% 21%
Gescoord in de tweede helft 1,55 1,63 1,47
Tegen in de tweede helft 0,55 0,37 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 55% 68% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 11% 5% 16%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 21% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 61% 47% 74%
Evenveel in beide helften 18% 32% 5%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
5%
11%
10%
13%
16%
11%
14%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
24%
3%
5%
5%
14%
16%
11%
8%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 7,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,3 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,08 8,16 6,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,32 3,74 2,89
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 100% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 95% 37%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 68% 26%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 26% 5%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 87% 100% 74%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 76% 95% 58%

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,74 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,47 bij de tegenstander. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,74 1,68 1,79
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,00 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,47 2,26 2,68
Zelf over 1.5 kaarten 47% 47% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 32% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 55% 53% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 45% 37% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 26% 47%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 19,4 schoten per wedstrijd, waarvan 7,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 19,45 21,79 17,11
Schoten op doel per wedstrijd 7,08 8,00 6,16
Schoten naast per wedstrijd 6,95 7,68 6,21
Schoten tegen per wedstrijd 7,50 6,68 8,32
Balbezit 66,7 67,3 66,2

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 5 13%
4 - 0 4 11%
2 - 0 4 11%
2 - 1 4 11%
3 - 2 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 1 2 5%
1 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Spelersstatistieken Rangers

Topschutters
Speler Doelpunten
Junior Fashion Sakala 4
Todd Cantwell 4
Ianis Hagi 1
Antonio-Mirko Čolak 1
James Tavernier 1

Junior Fashion Sakala is dit seizoen de topschutter van Rangers (4). Daarachter volgen Todd Cantwell (4) en Ianis Hagi (1).

Topschutters Rangers

Meeste assists
Speler Assists
Rıdvan Yılmaz 2
James Tavernier 2
Nicolas Raskin 1

Rıdvan Yılmaz gaf de meeste assists bij Rangers (2). Daarachter volgen James Tavernier (2) en Nicolas Raskin (1).

Assists Rangers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Junior Fashion Sakala 5
Ianis Hagi 5
Nicolas Raskin 5
Rabbi Matondo 5
Todd Cantwell 5

Junior Fashion Sakala speelde de meeste wedstrijden voor Rangers (5). Daarachter volgen Ianis Hagi (5) en Nicolas Raskin (5).

Wedstrijden Rangers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Todd Cantwell 2
Antonio-Mirko Čolak 1
John Lundstram 1
Alfredo José Morelos Aviléz 1
Rıdvan Yılmaz 1

Todd Cantwell pakte de meeste kaarten bij Rangers (2). Daarachter volgen Antonio-Mirko Čolak (1) en John Lundstram (1).

Kaarten Rangers

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook