Statistieken Rangers 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 78 punten op, oftewel 2,05 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,42 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,68.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 23 9 6 82 27 55 78 2,05
Thuis 19 14 4 1 45 7 38 46 2,42
Uit 19 9 5 5 37 20 17 32 1,68
Punten per wedstrijd 2,05
Gescoord per wedstrijd 2,16
Tegen per wedstrijd 0,71
De nul gehouden 45%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 61% 74% 47%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 16% 5% 26%
Gescoord per wedstrijd 2,16 2,37 1,95
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,71 0,37 1,05
De nul gehouden 45% 63% 26%
Niet gescoord 13% 11% 16%
Als eerste gescoord 68% 84% 53%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 82 doelpunten, gemiddeld 2,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 42 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,16 2,37 1,95
Minstens 1 keer gescoord 87% 89% 84%
Minstens 2 keer gescoord 55% 58% 53%
Minstens 3 keer gescoord 39% 42% 37%
Minstens 4 keer gescoord 21% 26% 16%
In beide helften gescoord 37% 42% 32%
Niet gescoord 13% 11% 16%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 27 doelpunten, gemiddeld 0,71 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,71 0,37 1,05
Minstens 1 tegendoelpunt 55% 37% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 13% 0% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 45% 63% 26%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 2,74 3,00
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 79% 74% 84%
Over 2.5 53% 42% 63%
Over 3.5 29% 32% 26%
Over 4.5 16% 11% 21%
Over 5.5 11% 11% 11%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 32%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 32% 63%
Beide ploegen scoren + winst 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 16% 47%
Geen btts + over 2.5 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 11% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 48 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 63% 74% 53%
Eerste helft gelijk 21% 16% 26%
Eerste helft verloren 16% 11% 21%
Gescoord in de eerste helft 1,26 1,37 1,16
Tegen in de eerste helft 0,37 0,21 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 66% 79% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 29% 21% 37%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 53% 32%
Tweede helft gelijk 39% 37% 42%
Tweede helft verloren 18% 11% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,89 1,00 0,79
Tegen in de tweede helft 0,34 0,16 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 66% 84% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 47% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 47% 53% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 29% 21% 37%
Evenveel in beide helften 24% 26% 21%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
13%
12%
11%
15%
5%
9%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
7%
19%
7%
7%
0%
11%
15%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,89 6,50 5,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,22 2,75 4,64
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 78% 100% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 50% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 25% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 25% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 100% 79%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 75% 64%

Gebaseerd op 18 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,37 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,26 1,74
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,16 0,26
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,37 2,63 2,11
Zelf over 1.5 kaarten 55% 47% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 11% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 58% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 37% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 37% 42%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 9,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 58%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,61 11,25 9,14
Schoten op doel per wedstrijd 5,61 6,25 5,43
Schoten naast per wedstrijd 4,00 5,00 3,71
Schoten tegen per wedstrijd 6,11 3,25 6,93
Balbezit 53,7 54,3 53,6

Gebaseerd op 18 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
3 - 0 4 11%
2 - 0 4 11%
4 - 0 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 1 2 5%
0 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook