Statistieken Rangers 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Scottish Championship 2015, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 25 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 81 punten op, oftewel 2,25 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,78 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,72.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 25 6 5 88 34 54 81 2,25
Thuis 18 16 2 0 48 13 35 50 2,78
Uit 18 9 4 5 40 21 19 31 1,72
Punten per wedstrijd 2,25
Gescoord per wedstrijd 2,44
Tegen per wedstrijd 0,94
De nul gehouden 42%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 69% 89% 50%
Gelijk 17% 11% 22%
Verloren 14% 0% 28%
Gescoord per wedstrijd 2,44 2,67 2,22
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,72 1,17
De nul gehouden 42% 50% 33%
Niet gescoord 3% 0% 6%
Als eerste gescoord 69% 78% 61%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 88 doelpunten, gemiddeld 2,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 64% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 3% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,44 2,67 2,22
Minstens 1 keer gescoord 97% 100% 94%
Minstens 2 keer gescoord 64% 72% 56%
Minstens 3 keer gescoord 42% 56% 28%
Minstens 4 keer gescoord 28% 33% 22%
In beide helften gescoord 47% 56% 39%
Niet gescoord 3% 0% 6%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 34 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,72 1,17
Minstens 1 tegendoelpunt 58% 50% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 17% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 6% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 42% 50% 33%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,39 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,39 3,39 3,39
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 78% 78% 78%
Over 2.5 64% 67% 61%
Over 3.5 50% 56% 44%
Over 4.5 28% 22% 33%
Over 5.5 17% 11% 22%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 50% 61%
Beide ploegen scoren + winst 28% 39% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 0% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 44% 50%
Geen btts + over 2.5 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 39% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 17% 39%
Beide ploegen scoren in beide helften 14% 17% 11%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 40 doelpunten voor rust en 48 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 39% 50%
Eerste helft gelijk 42% 56% 28%
Eerste helft verloren 14% 6% 22%
Gescoord in de eerste helft 1,11 1,17 1,06
Tegen in de eerste helft 0,47 0,44 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 58% 56% 61%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 33% 33%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 64% 83% 44%
Tweede helft gelijk 25% 11% 39%
Tweede helft verloren 11% 6% 17%
Gescoord in de tweede helft 1,33 1,50 1,17
Tegen in de tweede helft 0,47 0,28 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 61% 78% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 22% 11% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 28% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 44% 44%
Evenveel in beide helften 19% 28% 11%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
6%
10%
6%
19%
13%
10%
5%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
9%
15%
12%
3%
15%
3%
9%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Rangers

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 19%
4 - 0 3 8%
3 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
5 - 1 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook