Statistieken Rangers 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 1,84 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 21 7 10 76 50 26 70 1,84
Thuis 19 10 2 7 32 20 12 32 1,68
Uit 19 11 5 3 44 30 14 38 2,00
Punten per wedstrijd 1,84
Gescoord per wedstrijd 2,00
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 55% 53% 58%
Gelijk 18% 11% 26%
Verloren 26% 37% 16%
Gescoord per wedstrijd 2,00 1,68 2,32
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,05 1,58
De nul gehouden 29% 42% 16%
Niet gescoord 16% 21% 11%
Als eerste gescoord 58% 68% 47%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 76 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 45 minuten een doelpunt. In 66% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,00 1,68 2,32
Minstens 1 keer gescoord 84% 79% 89%
Minstens 2 keer gescoord 66% 58% 74%
Minstens 3 keer gescoord 29% 21% 37%
Minstens 4 keer gescoord 16% 11% 21%
In beide helften gescoord 50% 37% 63%
Niet gescoord 16% 21% 11%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,05 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 58% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 29% 42% 16%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,32 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,32 2,74 3,89
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 89% 84% 95%
Over 2.5 68% 53% 84%
Over 3.5 37% 26% 47%
Over 4.5 21% 16% 26%
Over 5.5 5% 0% 11%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 79%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 42% 79%
Beide ploegen scoren + winst 32% 16% 47%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 37% 74%
Geen btts + over 2.5 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 21% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 5% 11%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 38 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 37% 58%
Eerste helft gelijk 37% 47% 26%
Eerste helft verloren 16% 16% 16%
Gescoord in de eerste helft 1,00 0,68 1,32
Tegen in de eerste helft 0,58 0,37 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 63% 74% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 37% 47% 26%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 53% 37%
Tweede helft gelijk 29% 16% 42%
Tweede helft verloren 26% 32% 21%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,00 1,00
Tegen in de tweede helft 0,74 0,68 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 47% 47% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 37% 21%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 21% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 53% 32%
Evenveel in beide helften 29% 26% 32%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
5%
16%
12%
12%
12%
12%
11%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
10%
8%
4%
16%
8%
16%
12%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,00 4,50 3,91
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,54 5,50 5,55
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 100% 91%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 50% 45%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 50% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 8% 0% 9%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 50% 73%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 50% 45%

Gebaseerd op 13 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,61 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,11 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,61 1,63 1,58
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,11 2,42 1,79
Zelf over 1.5 kaarten 47% 42% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 32% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 53% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 42% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 10,1 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 50%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,08 8,50 10,36
Schoten op doel per wedstrijd 5,08 5,50 5,00
Schoten naast per wedstrijd 5,00 3,00 5,36
Schoten tegen per wedstrijd 7,23 9,00 6,91
Balbezit 52,6 52,5 52,6

Gebaseerd op 13 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 16%
2 - 0 4 11%
4 - 1 3 8%
3 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 1 2 5%
0 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook