Statistieken Rangers 2019
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2019, 26 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rangers
Rangers speelde 26 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 2,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,62 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,23.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 26 | 20 | 3 | 3 | 61 | 16 | 45 | 63 | 2,42 |
| Thuis | 13 | 11 | 1 | 1 | 33 | 6 | 27 | 34 | 2,62 |
| Uit | 13 | 9 | 2 | 2 | 28 | 10 | 18 | 29 | 2,23 |
Basisstatistieken Rangers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 77% | 85% | 69% |
| Gelijk | 12% | 8% | 15% |
| Verloren | 12% | 8% | 15% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,35 | 2,54 | 2,15 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,62 | 0,46 | 0,77 |
| De nul gehouden | 54% | 62% | 46% |
| Niet gescoord | 8% | 15% | 0% |
| Als eerste gescoord | 77% | 62% | 92% |
Doelpuntenstatistieken Rangers
Rangers scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 2,35 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 38 minuten een doelpunt. In 65% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,35 | 2,54 | 2,15 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 85% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 65% | 62% | 69% |
| Minstens 3 keer gescoord | 35% | 38% | 31% |
| Minstens 4 keer gescoord | 23% | 31% | 15% |
| In beide helften gescoord | 46% | 38% | 54% |
| Niet gescoord | 8% | 15% | 0% |
Tegendoelpunten Rangers
Aan de andere kant incasseerde Rangers 16 doelpunten, gemiddeld 0,62 per wedstrijd. In 54% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,62 | 0,46 | 0,77 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 46% | 38% | 54% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 15% | 8% | 23% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 54% | 62% | 46% |
Over/under statistieken Rangers
In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 2,96 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,96 | 3,00 | 2,92 |
| Over 0.5 | 96% | 92% | 100% |
| Over 1.5 | 81% | 69% | 92% |
| Over 2.5 | 62% | 54% | 69% |
| Over 3.5 | 35% | 38% | 31% |
| Over 4.5 | 15% | 31% | 0% |
| Over 5.5 | 4% | 8% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Rangers
In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 31%, op verplaatsing tot 54%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 42% | 31% | 54% |
| Beide ploegen scoren + winst | 27% | 31% | 23% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 8% | 0% | 15% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 8% | 0% | 15% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 38% | 31% | 46% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 23% | 23% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 19% | 8% | 31% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 12% | 8% | 15% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Rangers scoorde 25 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 54% | 46% | 62% |
| Eerste helft gelijk | 35% | 31% | 38% |
| Eerste helft verloren | 12% | 23% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,96 | 0,77 | 1,15 |
| Tegen in de eerste helft | 0,31 | 0,31 | 0,31 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 69% | 69% | 69% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 54% | 23% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 69% | 77% | 62% |
| Tweede helft gelijk | 15% | 15% | 15% |
| Tweede helft verloren | 15% | 8% | 23% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,38 | 1,77 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,31 | 0,15 | 0,46 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 77% | 85% | 69% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 23% | 23% | 23% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 8% | 46% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 54% | 69% | 38% |
| Evenveel in beide helften | 19% | 23% | 15% |
Wanneer scoort Rangers?
De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Rangers
Rangers trapte gemiddeld 6,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 90% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,70 | 8,00 | 6,56 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,40 | 5,00 | 4,33 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 100% | 89% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 100% | 44% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 100% | 22% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 90% | 100% | 89% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 90% | 100% | 89% |
Gebaseerd op 10 van de 26 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Rangers
Rangers kreeg gemiddeld 1,46 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,62 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,46 | 1,00 | 1,92 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,12 | 0,08 | 0,15 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,62 | 2,85 | 2,38 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 54% | 46% | 62% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 8% | 23% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 46% | 54% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 35% | 31% | 38% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 23% | 31% |
Schoten en xG van Rangers
De ploeg loste gemiddeld 10,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 52%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,80 | 9,00 | 11,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,60 | 2,00 | 6,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,20 | 7,00 | 5,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,00 | 10,00 | 5,56 |
| Balbezit | 58,1 | 60,0 | 57,9 |
Gebaseerd op 10 van de 26 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Rangers
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 26 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 4 | 15% |
| 1 - 0 | 4 | 15% |
| 5 - 0 | 3 | 12% |
| 2 - 0 | 3 | 12% |
| 4 - 0 | 2 | 8% |
| 3 - 1 | 2 | 8% |
| 1 - 2 | 2 | 8% |
| 6 - 1 | 1 | 4% |
| 3 - 0 | 1 | 4% |
| 2 - 2 | 1 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.
Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers