Statistieken Rangers 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2025, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 72 punten op, oftewel 1,89 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 20 12 6 76 43 33 72 1,89
Thuis 19 11 5 3 39 21 18 38 2,00
Uit 19 9 7 3 37 22 15 34 1,79
Punten per wedstrijd 1,89
Gescoord per wedstrijd 2,00
Tegen per wedstrijd 1,13
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 58% 47%
Gelijk 32% 26% 37%
Verloren 16% 16% 16%
Gescoord per wedstrijd 2,00 2,05 1,95
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,11 1,16
De nul gehouden 32% 32% 32%
Niet gescoord 11% 16% 5%
Als eerste gescoord 63% 63% 63%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 76 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 45 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,00 2,05 1,95
Minstens 1 keer gescoord 89% 84% 95%
Minstens 2 keer gescoord 55% 63% 47%
Minstens 3 keer gescoord 29% 32% 26%
Minstens 4 keer gescoord 16% 21% 11%
In beide helften gescoord 39% 42% 37%
Niet gescoord 11% 16% 5%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 43 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,13 1,11 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 68% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 37% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 5% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 32% 32% 32%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,13 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,13 3,16 3,11
Over 0.5 92% 89% 95%
Over 1.5 82% 79% 84%
Over 2.5 61% 63% 58%
Over 3.5 37% 42% 32%
Over 4.5 18% 26% 11%
Over 5.5 13% 16% 11%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 66% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 66% 63% 68%
Beide ploegen scoren + winst 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 58% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 5% 11%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 33 doelpunten voor rust en 43 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 42% 58%
Eerste helft gelijk 32% 47% 16%
Eerste helft verloren 18% 11% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,87 0,84 0,89
Tegen in de eerste helft 0,53 0,47 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 61% 63% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 32% 37% 26%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 47% 47%
Tweede helft gelijk 29% 32% 26%
Tweede helft verloren 24% 21% 26%
Gescoord in de tweede helft 1,13 1,21 1,05
Tegen in de tweede helft 0,61 0,63 0,58
De nul gehouden in de tweede helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 37% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 42% 32%
Evenveel in beide helften 37% 32% 42%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
7%
11%
9%
12%
13%
4%
11%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
14%
12%
7%
7%
16%
9%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Rangers trapte gemiddeld 7,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,00 6,78 7,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,76 2,83 4,81
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 83% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 78% 88%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 50% 69%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 6% 38%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 91% 89% 94%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 85% 89% 81%

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 1,92 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,13 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,92 1,42 2,42
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,05 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,13 2,11 2,16
Zelf over 1.5 kaarten 58% 42% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 21% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 47% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 11% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 11% 32%

Schoten en xG van Rangers

De ploeg loste gemiddeld 16,2 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,18 18,28 13,81
Schoten op doel per wedstrijd 6,06 6,44 5,63
Schoten naast per wedstrijd 5,15 6,28 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 10,21 9,00 11,56
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,83 2,25 1,44
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,09 1,00 1,18
Balbezit 58,5 60,9 55,8

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 13%
2 - 2 4 11%
1 - 0 4 11%
3 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
4 - 2 2 5%
3 - 1 2 5%
2 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Spelersstatistieken Rangers

Topschutters
Speler Doelpunten
Youssef Ramalho Chermiti 15
James Tavernier 8
Bojan Miovski 7
Thelo Aasgaard 7
Mikey Moore 7

Youssef Ramalho Chermiti is dit seizoen de topschutter van Rangers (15). Daarachter volgen James Tavernier (8) en Bojan Miovski (7).

Topschutters Rangers

Meeste assists
Speler Assists
Nicolas Raskin 7
Djeidi Gassama 5
Youssef Ramalho Chermiti 5
James Tavernier 4
Mohammed Diomande 4

Nicolas Raskin gaf de meeste assists bij Rangers (7). Daarachter volgen Djeidi Gassama (5) en Youssef Ramalho Chermiti (5).

Assists Rangers

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jack Butland 37
Liam Kelly 37
Djeidi Gassama 37
James Tavernier 35
Mohammed Diomande 35

Jack Butland speelde de meeste wedstrijden voor Rangers (37). Daarachter volgen Liam Kelly (37) en Djeidi Gassama (37).

Wedstrijden Rangers

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Nicolas Raskin 7
John Souttar 7
Nasser Yacouba Djiga 6
James Tavernier 5
Mohammed Diomande 5

Nicolas Raskin pakte de meeste kaarten bij Rangers (7). Daarachter volgen John Souttar (7) en Nasser Yacouba Djiga (6).

Kaarten Rangers

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook