Statistieken Rangers 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Scottish Championship 2014, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rangers

Rangers speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 67 punten op, oftewel 1,86 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 19 10 7 69 39 30 67 1,86
Thuis 18 10 5 3 43 21 22 35 1,94
Uit 18 9 5 4 26 18 8 32 1,78
Punten per wedstrijd 1,86
Gescoord per wedstrijd 1,92
Tegen per wedstrijd 1,08
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Rangers

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 56% 50%
Gelijk 28% 28% 28%
Verloren 19% 17% 22%
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,39 1,44
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 1,17 1,00
De nul gehouden 33% 22% 44%
Niet gescoord 17% 6% 28%
Als eerste gescoord 58% 61% 56%

Doelpuntenstatistieken Rangers

Rangers scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 1,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,92 2,39 1,44
Minstens 1 keer gescoord 83% 94% 72%
Minstens 2 keer gescoord 53% 61% 44%
Minstens 3 keer gescoord 31% 39% 22%
Minstens 4 keer gescoord 19% 33% 6%
In beide helften gescoord 36% 39% 33%
Niet gescoord 17% 6% 28%

Tegendoelpunten Rangers

Aan de andere kant incasseerde Rangers 39 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 1,17 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 78% 56%
Minstens 2 tegendoelpunten 31% 33% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 6% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 33% 22% 44%

Over/under statistieken Rangers

In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,56 2,44
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 89% 94% 83%
Over 2.5 56% 67% 44%
Over 3.5 39% 56% 22%
Over 4.5 11% 22% 0%
Over 5.5 6% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Rangers

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 72%, op verplaatsing tot 33%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 72% 33%
Beide ploegen scoren + winst 22% 33% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 36% 56% 17%
Geen btts + over 2.5 19% 11% 28%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 44% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Rangers scoorde 27 doelpunten voor rust en 42 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 39% 44%
Eerste helft gelijk 39% 44% 33%
Eerste helft verloren 19% 17% 22%
Gescoord in de eerste helft 0,75 0,78 0,72
Tegen in de eerste helft 0,42 0,44 0,39
De nul gehouden in de eerste helft 69% 72% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 50% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 56% 39%
Tweede helft gelijk 31% 28% 33%
Tweede helft verloren 22% 17% 28%
Gescoord in de tweede helft 1,17 1,61 0,72
Tegen in de tweede helft 0,67 0,72 0,61
De nul gehouden in de tweede helft 53% 44% 61%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 17% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 22% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 56% 39%
Evenveel in beide helften 31% 22% 39%

Wanneer scoort Rangers?

De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
6%
10%
10%
9%
10%
6%
17%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
8%
10%
13%
8%
13%
15%
5%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rangers

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Rangers

Rangers kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Rangers

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Rangers

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
4 - 0 3 8%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
0 - 2 3 8%
4 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.

Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook