Statistieken Rangers 2020
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2020, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rangers
Rangers speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 32 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 102 punten op, oftewel 2,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,37.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 32 | 6 | 0 | 92 | 13 | 79 | 102 | 2,68 |
| Thuis | 19 | 19 | 0 | 0 | 57 | 4 | 53 | 57 | 3,00 |
| Uit | 19 | 13 | 6 | 0 | 35 | 9 | 26 | 45 | 2,37 |
Basisstatistieken Rangers
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 84% | 100% | 68% |
| Gelijk | 16% | 0% | 32% |
| Verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,42 | 3,00 | 1,84 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,34 | 0,21 | 0,47 |
| De nul gehouden | 68% | 79% | 58% |
| Niet gescoord | 3% | 0% | 5% |
| Als eerste gescoord | 87% | 95% | 79% |
Doelpuntenstatistieken Rangers
Rangers scoorde 92 doelpunten, gemiddeld 2,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 37 minuten een doelpunt. In 66% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 3% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,42 | 3,00 | 1,84 |
| Minstens 1 keer gescoord | 97% | 100% | 95% |
| Minstens 2 keer gescoord | 66% | 79% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 39% | 58% | 21% |
| Minstens 4 keer gescoord | 24% | 37% | 11% |
| In beide helften gescoord | 47% | 63% | 32% |
| Niet gescoord | 3% | 0% | 5% |
Tegendoelpunten Rangers
Aan de andere kant incasseerde Rangers 13 doelpunten, gemiddeld 0,34 per wedstrijd. In 68% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,34 | 0,21 | 0,47 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 32% | 21% | 42% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 3% | 0% | 5% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 68% | 79% | 58% |
Over/under statistieken Rangers
In een wedstrijd van Rangers vallen er gemiddeld 2,76 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,76 | 3,21 | 2,32 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 76% | 79% | 74% |
| Over 2.5 | 50% | 63% | 37% |
| Over 3.5 | 29% | 42% | 16% |
| Over 4.5 | 13% | 21% | 5% |
| Over 5.5 | 5% | 5% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Rangers
In 32% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 21%, op verplaatsing tot 42%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 32% | 21% | 42% |
| Beide ploegen scoren + winst | 18% | 21% | 16% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 0% | 26% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 21% | 21% | 21% |
| Geen btts + over 2.5 | 29% | 42% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8% | 5% | 11% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 11% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Rangers scoorde 45 doelpunten voor rust en 47 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 68% | 79% | 58% |
| Eerste helft gelijk | 24% | 16% | 32% |
| Eerste helft verloren | 8% | 5% | 11% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,18 | 1,42 | 0,95 |
| Tegen in de eerste helft | 0,16 | 0,11 | 0,21 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 84% | 89% | 79% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 29% | 21% | 37% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 63% | 79% | 47% |
| Tweede helft gelijk | 37% | 21% | 53% |
| Tweede helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,24 | 1,58 | 0,89 |
| Tegen in de tweede helft | 0,18 | 0,11 | 0,26 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 82% | 89% | 74% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 26% | 16% | 37% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 34% | 32% | 37% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 42% | 42% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 26% | 21% |
Wanneer scoort Rangers?
De meeste doelpunten van Rangers vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Rangers
Rangers trapte gemiddeld 6,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,50 | 7,42 | 5,58 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,47 | 3,42 | 3,53 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 84% | 89% | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 61% | 63% | 58% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 53% | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 47% | 16% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 84% | 84% | 84% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 79% | 84% | 74% |
Kaartenstatistieken Rangers
Rangers kreeg gemiddeld 0,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,11 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,97 | 0,74 | 1,21 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,11 | 1,74 | 2,47 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 21% | 11% | 32% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 11% | 11% | 11% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 21% | 63% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 11% | 26% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 13% | 5% | 21% |
Schoten en xG van Rangers
De ploeg loste gemiddeld 15,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,84 | 17,32 | 14,37 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,79 | 7,00 | 4,58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,74 | 5,89 | 5,58 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,66 | 6,05 | 7,26 |
| Balbezit | 65,7 | 66,6 | 64,9 |
Meest voorkomende uitslagen Rangers
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 8 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 8 | 21% |
| 2 - 0 | 6 | 16% |
| 3 - 0 | 5 | 13% |
| 4 - 0 | 4 | 11% |
| 1 - 1 | 4 | 11% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 4 - 1 | 2 | 5% |
| 8 - 0 | 1 | 3% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rangers.
Rangers · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers