Statistieken Panathinaikos 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2025, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,63 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,38.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 14 10 8 47 33 14 52 1,63
Thuis 16 8 6 2 27 14 13 30 1,88
Uit 16 6 4 6 20 19 1 22 1,38
Punten per wedstrijd 1,63
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 50% 38%
Gelijk 31% 38% 25%
Verloren 25% 13% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,69 1,25
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,88 1,19
De nul gehouden 34% 38% 31%
Niet gescoord 28% 19% 38%
Als eerste gescoord 53% 63% 44%

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 47 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,69 1,25
Minstens 1 keer gescoord 72% 81% 63%
Minstens 2 keer gescoord 50% 56% 44%
Minstens 3 keer gescoord 19% 25% 13%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 28% 25% 31%
Niet gescoord 28% 19% 38%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 33 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,88 1,19
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 63% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 19% 31%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 6% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 34% 38% 31%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,56 2,44
Over 0.5 88% 88% 88%
Over 1.5 75% 81% 69%
Over 2.5 50% 50% 50%
Over 3.5 25% 25% 25%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 56% 44%
Beide ploegen scoren + winst 22% 25% 19%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 25% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 6% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 38% 38%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 13%

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 23 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 50% 38%
Eerste helft gelijk 31% 31% 31%
Eerste helft verloren 25% 19% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,72 0,81 0,63
Tegen in de eerste helft 0,47 0,50 0,44
De nul gehouden in de eerste helft 63% 69% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 50% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 44% 25%
Tweede helft gelijk 41% 44% 38%
Tweede helft verloren 25% 13% 38%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,88 0,63
Tegen in de tweede helft 0,56 0,38 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 56% 63% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 44% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 31% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 38% 38%
Evenveel in beide helften 34% 31% 38%

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
9%
4%
11%
15%
9%
15%
6%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
9%
6%
12%
18%
6%
9%
15%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,17 4,31 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,58 3,92 3,18
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 69% 55%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 38% 45%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 23% 9%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 4% 8% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 58% 62% 55%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 46% 45%

Gebaseerd op 24 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,19 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,88 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,19 2,19 2,19
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,13 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,88 3,44 2,31
Zelf over 1.5 kaarten 66% 69% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 38% 44%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 81% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 69% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 56% 31%

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,00 12,85 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,29 4,69 3,82
Schoten naast per wedstrijd 4,29 4,46 4,09
Schoten tegen per wedstrijd 9,83 9,00 10,82
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,30 1,50 1,11
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,36 1,48 1,24
Balbezit 51,3 51,2 51,5

Gebaseerd op 24 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
1 - 1 4 13%
0 - 0 4 13%
3 - 0 3 9%
4 - 1 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Spelersstatistieken Panathinaikos

Topschutters
Speler Doelpunten
Karol Świderski 5
Anastasios Bakasetas 5
Andrews Tetteh 5
Tin Jedvaj 4
Anass Zaroury 4

Karol Świderski is dit seizoen de topschutter van Panathinaikos (5). Daarachter volgen Anastasios Bakasetas (5) en Andrews Tetteh (5).

Topschutters Panathinaikos

Meeste assists
Speler Assists
Davide Calabria 4
Mateus Cardoso Lemos Martins 3
Anastasios Bakasetas 3
Facundo Pellistri Rebollo 2
Anass Zaroury 2

Davide Calabria gaf de meeste assists bij Panathinaikos (4). Daarachter volgen Mateus Cardoso Lemos Martins (3) en Anastasios Bakasetas (3).

Assists Panathinaikos

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Anass Zaroury 31
Karol Świderski 30
Adam Gnezda Čerin 30
Konstantinos Kotsaris 30
Ahmed Touba 29

Anass Zaroury speelde de meeste wedstrijden voor Panathinaikos (31). Daarachter volgen Karol Świderski (30) en Adam Gnezda Čerin (30).

Wedstrijden Panathinaikos

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ahmed Touba 6
Filip Đuričić 5
Davide Calabria 5
Anastasios Bakasetas 5
Pedro Chirivella Burgos 5

Ahmed Touba pakte de meeste kaarten bij Panathinaikos (6). Daarachter volgen Filip Đuričić (5) en Davide Calabria (5).

Kaarten Panathinaikos

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook