Statistieken Panathinaikos 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2024, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 59 punten op, oftewel 1,84 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,25 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,44.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 17 8 7 42 32 10 59 1,84
Thuis 16 11 3 2 24 11 13 36 2,25
Uit 16 6 5 5 18 21 -3 23 1,44
Punten per wedstrijd 1,84
Gescoord per wedstrijd 1,31
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 69% 38%
Gelijk 25% 19% 31%
Verloren 22% 13% 31%
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,50 1,13
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,69 1,31
De nul gehouden 34% 38% 31%
Niet gescoord 19% 19% 19%
Als eerste gescoord 56% 69% 44%

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,31 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,31 1,50 1,13
Minstens 1 keer gescoord 81% 81% 81%
Minstens 2 keer gescoord 38% 44% 31%
Minstens 3 keer gescoord 13% 25% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 31% 38% 25%
Niet gescoord 19% 19% 19%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 32 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,69 1,31
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 63% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 25% 6% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 0% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 34% 38% 31%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,31 doelpunten. In 41% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,31 2,19 2,44
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 63% 56% 69%
Over 2.5 41% 38% 44%
Over 3.5 25% 25% 25%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 50% 56%
Beide ploegen scoren + winst 25% 38% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 13% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 0% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 38% 44%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 13% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 19% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 13%

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 17 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 44% 25%
Eerste helft gelijk 44% 50% 38%
Eerste helft verloren 22% 6% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,63 0,44
Tegen in de eerste helft 0,41 0,25 0,56
De nul gehouden in de eerste helft 66% 81% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 44% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 50% 25%
Tweede helft gelijk 31% 25% 38%
Tweede helft verloren 31% 25% 38%
Gescoord in de tweede helft 0,78 0,88 0,69
Tegen in de tweede helft 0,59 0,44 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 50% 56% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 38% 38%
Meeste doelpunten in de eerste helft 16% 13% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 50% 44%
Evenveel in beide helften 38% 38% 38%

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
2%
14%
7%
10%
2%
17%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
9%
3%
16%
19%
3%
19%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,68 6,80 4,63
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,00 3,87 4,13
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 93% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 67% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 40% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 33% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 87% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 80% 44%

Gebaseerd op 31 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,59 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,28 bij de tegenstander. In 91% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,59 2,31 2,88
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,06 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,28 3,25 3,31
Zelf over 1.5 kaarten 78% 69% 88%
Zelf over 2.5 kaarten 59% 50% 69%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 91% 88% 94%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 75% 75% 75%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 66% 63% 69%

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,26 15,87 12,75
Schoten op doel per wedstrijd 5,19 5,67 4,75
Schoten naast per wedstrijd 5,03 5,93 4,19
Schoten tegen per wedstrijd 10,81 8,87 12,63
Balbezit 56,4 55,9 56,8

Gebaseerd op 31 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 8 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 8 25%
2 - 1 4 13%
1 - 1 4 13%
3 - 1 3 9%
2 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%
3 - 2 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Spelersstatistieken Panathinaikos

Topschutters
Speler Doelpunten
Filip Đuričić 7
Fotis Ioannidis 6
Mateus Cardoso Lemos Martins 5
Azzedine Ounahi 5
Karol Świderski 3

Filip Đuričić is dit seizoen de topschutter van Panathinaikos (7). Daarachter volgen Fotis Ioannidis (6) en Mateus Cardoso Lemos Martins (5).

Topschutters Panathinaikos

Meeste assists
Speler Assists
Azzedine Ounahi 4
Karol Świderski 3
Mateus Cardoso Lemos Martins 3
Nemanja Maksimović 3
Facundo Pellistri Rebollo 3

Azzedine Ounahi gaf de meeste assists bij Panathinaikos (4). Daarachter volgen Karol Świderski (3) en Mateus Cardoso Lemos Martins (3).

Assists Panathinaikos

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mateus Cardoso Lemos Martins 32
Yuri Lodygin 32
Alexander Jeremejeff 30
Sverrir Ingi Ingason 29
Nemanja Maksimović 29

Mateus Cardoso Lemos Martins speelde de meeste wedstrijden voor Panathinaikos (32). Daarachter volgen Yuri Lodygin (32) en Alexander Jeremejeff (30).

Wedstrijden Panathinaikos

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Filip Mladenović 14
Filip Đuričić 8
Fotis Ioannidis 6
Sverrir Ingi Ingason 5
Tin Jedvaj 5

Filip Mladenović pakte de meeste kaarten bij Panathinaikos (14). Daarachter volgen Filip Đuričić (8) en Fotis Ioannidis (6).

Kaarten Panathinaikos

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook