Statistieken Panathinaikos 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2020, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,47 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 14 11 11 41 34 7 53 1,47
Thuis 18 8 5 5 22 16 6 29 1,61
Uit 18 6 6 6 19 18 1 24 1,33
Punten per wedstrijd 1,47
Gescoord per wedstrijd 1,14
Tegen per wedstrijd 0,94
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 44% 33%
Gelijk 31% 28% 33%
Verloren 31% 28% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,14 1,22 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,89 1,00
De nul gehouden 36% 39% 33%
Niet gescoord 31% 28% 33%
Als eerste gescoord 58% 61% 56%

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,14 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 79 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 31% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,14 1,22 1,06
Minstens 1 keer gescoord 69% 72% 67%
Minstens 2 keer gescoord 39% 44% 33%
Minstens 3 keer gescoord 6% 6% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 31% 39% 22%
Niet gescoord 31% 28% 33%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 34 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,89 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 61% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 17% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 36% 39% 33%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,08 doelpunten. In 36% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,08 2,11 2,06
Over 0.5 89% 89% 89%
Over 1.5 61% 67% 56%
Over 2.5 36% 39% 33%
Over 3.5 17% 11% 22%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 44% 44%
Beide ploegen scoren + winst 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 33% 33%
Geen btts + over 2.5 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 21 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 50% 44%
Eerste helft gelijk 33% 33% 33%
Eerste helft verloren 19% 17% 22%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,61 0,56
Tegen in de eerste helft 0,33 0,33 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 75% 83% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 44% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 22% 28% 17%
Tweede helft gelijk 53% 50% 56%
Tweede helft verloren 25% 22% 28%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,61 0,50
Tegen in de tweede helft 0,61 0,56 0,67
De nul gehouden in de tweede helft 50% 50% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 44% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 28% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 44% 28%
Evenveel in beide helften 33% 28% 39%

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
7%
7%
22%
12%
20%
2%
5%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
6%
6%
12%
3%
9%
15%
32%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 3,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,20 3,20 3,20
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,80 5,80 5,80
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 60% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 60% 40%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 40% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 20% 40%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 40% 40% 40%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 20% 40% 0%

Gebaseerd op 10 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 3,19 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,92 bij de tegenstander. In 86% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,19 3,28 3,11
Rode kaarten per wedstrijd 0,19 0,17 0,22
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,92 3,17 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 94% 94% 94%
Zelf over 2.5 kaarten 67% 67% 67%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 86% 89% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 75% 78% 72%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 61% 67% 56%

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 5,0 schoten per wedstrijd, waarvan 2,6 op doel. Dat is een precisie van 52%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 5,00 5,80 4,20
Schoten op doel per wedstrijd 2,60 3,20 2,00
Schoten naast per wedstrijd 2,40 2,60 2,20
Schoten tegen per wedstrijd 9,70 7,80 11,60
Balbezit 45,9 51,4 40,4

Gebaseerd op 10 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 7 19%
2 - 0 5 14%
2 - 1 4 11%
1 - 1 4 11%
0 - 0 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 2 6%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook