Statistieken Panathinaikos 2023
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2023, 36 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Panathinaikos
Panathinaikos speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 1,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,83.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 36 | 21 | 7 | 8 | 80 | 38 | 42 | 70 | 1,94 |
| Thuis | 18 | 11 | 4 | 3 | 42 | 16 | 26 | 37 | 2,06 |
| Uit | 18 | 10 | 3 | 5 | 38 | 22 | 16 | 33 | 1,83 |
Basisstatistieken Panathinaikos
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 58% | 61% | 56% |
| Gelijk | 19% | 22% | 17% |
| Verloren | 22% | 17% | 28% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,22 | 2,33 | 2,11 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,06 | 0,89 | 1,22 |
| De nul gehouden | 42% | 44% | 39% |
| Niet gescoord | 8% | 6% | 11% |
| Als eerste gescoord | 64% | 67% | 61% |
Doelpuntenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos scoorde 80 doelpunten, gemiddeld 2,22 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 72% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,22 | 2,33 | 2,11 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 94% | 89% |
| Minstens 2 keer gescoord | 72% | 83% | 61% |
| Minstens 3 keer gescoord | 31% | 28% | 33% |
| Minstens 4 keer gescoord | 17% | 17% | 17% |
| In beide helften gescoord | 58% | 67% | 50% |
| Niet gescoord | 8% | 6% | 11% |
Tegendoelpunten Panathinaikos
Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 38 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,06 | 0,89 | 1,22 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 56% | 61% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 28% | 39% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 11% | 6% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 42% | 44% | 39% |
Over/under statistieken Panathinaikos
In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 3,28 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,28 | 3,22 | 3,33 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 92% | 94% | 89% |
| Over 2.5 | 69% | 67% | 72% |
| Over 3.5 | 44% | 44% | 44% |
| Over 4.5 | 22% | 17% | 28% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Panathinaikos
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 50%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 50% | 50% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 19% | 22% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 14% | 11% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 44% | 44% | 44% |
| Geen btts + over 2.5 | 25% | 22% | 28% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 31% | 33% | 28% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 28% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 17% | 17% | 17% |
Statistieken per helft
Panathinaikos scoorde 36 doelpunten voor rust en 44 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 56% | 39% |
| Eerste helft gelijk | 36% | 33% | 39% |
| Eerste helft verloren | 17% | 11% | 22% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,00 | 1,17 | 0,83 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,44 | 0,56 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 56% | 61% | 50% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 31% | 17% | 44% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 53% | 56% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 25% | 28% | 22% |
| Tweede helft verloren | 22% | 17% | 28% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,22 | 1,17 | 1,28 |
| Tegen in de tweede helft | 0,56 | 0,44 | 0,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 56% | 61% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 19% | 22% | 17% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 31% | 39% | 22% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 22% | 56% |
| Evenveel in beide helften | 31% | 39% | 22% |
Wanneer scoort Panathinaikos?
De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,3 toe. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,90 | 5,50 | 4,41 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,32 | 3,79 | 2,94 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 86% | 53% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 50% | 35% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 16% | 36% | 0% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 3% | 7% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 65% | 71% | 59% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 48% | 64% | 35% |
Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,22 bij de tegenstander. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,03 | 1,78 | 2,28 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,11 | 0,17 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 3,22 | 3,61 | 2,83 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 67% | 56% | 78% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 28% | 39% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 78% | 83% | 72% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 61% | 67% | 56% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 56% | 39% |
Schoten en xG van Panathinaikos
De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,7 op doel. Dat is een precisie van 42%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,52 | 15,79 | 11,65 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,71 | 6,29 | 5,24 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,74 | 5,50 | 4,12 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,16 | 9,64 | 10,59 |
| Balbezit | 61,5 | 61,7 | 61,3 |
Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 36 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 5 | 14% |
| 2 - 2 | 5 | 14% |
| 5 - 0 | 4 | 11% |
| 3 - 0 | 3 | 8% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 3 | 2 | 6% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.
Spelersstatistieken Panathinaikos
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Fotis Ioannidis | 15 |
| Bernard Anício Caldeira Duarte | 10 |
| Andraž Šporar | 8 |
| Alexander Jeremejeff | 8 |
| Anastasios Bakasetas | 7 |
Fotis Ioannidis is dit seizoen de topschutter van Panathinaikos (15). Daarachter volgen Bernard Anício Caldeira Duarte (10) en Andraž Šporar (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Bernard Anício Caldeira Duarte | 9 |
| Fotis Ioannidis | 7 |
| Filip Mladenović | 5 |
| Daniel Mancini | 5 |
| Sebastián Alberto Palacios | 5 |
Bernard Anício Caldeira Duarte gaf de meeste assists bij Panathinaikos (9). Daarachter volgen Fotis Ioannidis (7) en Filip Mladenović (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Tonny Emilio Trindade de Vilhena | 35 |
| Giannis Kotsiras | 35 |
| Yuri Lodygin | 35 |
| Filip Mladenović | 33 |
| Rubén Salvador Pérez Del Mármol | 33 |
Tonny Emilio Trindade de Vilhena speelde de meeste wedstrijden voor Panathinaikos (35). Daarachter volgen Giannis Kotsiras (35) en Yuri Lodygin (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Filip Mladenović | 8 |
| Willian Souza Arão da Silva | 7 |
| Tin Jedvaj | 6 |
| Filip Đuričić | 5 |
| Benjamin Verbič | 4 |
Filip Mladenović pakte de meeste kaarten bij Panathinaikos (8). Daarachter volgen Willian Souza Arão da Silva (7) en Tin Jedvaj (6).
Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers