Statistieken Panathinaikos 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2017, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,87 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,80.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 10 10 10 30 30 0 40 1,33
Thuis 15 8 4 3 18 9 9 28 1,87
Uit 15 2 6 7 12 21 -9 12 0,80
Punten per wedstrijd 1,33
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 40%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 53% 13%
Gelijk 33% 27% 40%
Verloren 33% 20% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,20 0,80
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,60 1,40
De nul gehouden 40% 60% 20%
Niet gescoord 33% 27% 40%
Als eerste gescoord 47% 67% 27%

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 30 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 23% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,20 0,80
Minstens 1 keer gescoord 67% 73% 60%
Minstens 2 keer gescoord 23% 33% 13%
Minstens 3 keer gescoord 7% 7% 7%
Minstens 4 keer gescoord 3% 7% 0%
In beide helften gescoord 7% 7% 7%
Niet gescoord 33% 27% 40%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 30 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 40% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,60 1,40
Minstens 1 tegendoelpunt 60% 40% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 23% 13% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 7% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 7%
De nul gehouden 40% 60% 20%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,00 doelpunten. In 30% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 10% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,00 1,80 2,20
Over 0.5 90% 87% 93%
Over 1.5 67% 60% 73%
Over 2.5 30% 27% 33%
Over 3.5 10% 7% 13%
Over 4.5 3% 0% 7%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 37% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 27%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 37% 27% 47%
Beide ploegen scoren + winst 3% 7% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 23% 13% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 13% 13% 13%
Geen btts + over 2.5 17% 13% 20%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 13% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 12 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 23% 27% 20%
Eerste helft gelijk 50% 67% 33%
Eerste helft verloren 27% 7% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,40 0,47 0,33
Tegen in de eerste helft 0,40 0,13 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 67% 87% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 70% 67% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 40% 27%
Tweede helft gelijk 37% 33% 40%
Tweede helft verloren 30% 27% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,60 0,73 0,47
Tegen in de tweede helft 0,60 0,47 0,73
De nul gehouden in de tweede helft 53% 60% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 53% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 27% 20% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 53% 40%
Evenveel in beide helften 27% 27% 27%

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
17%
3%
13%
7%
7%
10%
10%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
13%
7%
10%
7%
23%
17%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,79 5,50 4,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,57 3,00 4,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 83% 63%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 33% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 17% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 17% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 67% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 50% 38%

Gebaseerd op 14 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 1,80 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,57 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,80 1,60 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,20 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,57 1,33 1,80
Zelf over 1.5 kaarten 47% 47% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 43% 40% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 40% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 27% 40%

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 7,1 schoten per wedstrijd, waarvan 2,9 op doel. Dat is een precisie van 41%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,07 8,00 6,38
Schoten op doel per wedstrijd 2,93 3,50 2,50
Schoten naast per wedstrijd 4,14 4,50 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 6,14 5,83 6,38
Balbezit 58,3 57,2 59,1

Gebaseerd op 14 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 23%
1 - 0 4 13%
2 - 0 3 10%
0 - 0 3 10%
0 - 1 3 10%
1 - 2 2 7%
0 - 3 2 7%
4 - 0 1 3%
3 - 0 1 3%
2 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook