Statistieken Panathinaikos 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2019, 28 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,64 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,93 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,36.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 28 12 10 6 36 24 12 46 1,64
Thuis 14 8 3 3 24 11 13 27 1,93
Uit 14 4 7 3 12 13 -1 19 1,36
Punten per wedstrijd 1,64
Gescoord per wedstrijd 1,29
Tegen per wedstrijd 0,86
De nul gehouden 43%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 43% 57% 29%
Gelijk 36% 21% 50%
Verloren 21% 21% 21%
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,71 0,86
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,86 0,79 0,93
De nul gehouden 43% 50% 36%
Niet gescoord 25% 21% 29%
Als eerste gescoord 54% 50% 57%

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,71 0,86
Minstens 1 keer gescoord 75% 79% 71%
Minstens 2 keer gescoord 32% 50% 14%
Minstens 3 keer gescoord 18% 36% 0%
Minstens 4 keer gescoord 4% 7% 0%
In beide helften gescoord 25% 36% 14%
Niet gescoord 25% 21% 29%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 24 doelpunten, gemiddeld 0,86 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,86 0,79 0,93
Minstens 1 tegendoelpunt 57% 50% 64%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 21% 14%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 7% 7%
Minstens 4 tegendoelpunten 4% 0% 7%
De nul gehouden 43% 50% 36%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,14 doelpunten. In 32% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,14 2,50 1,79
Over 0.5 89% 86% 93%
Over 1.5 64% 71% 57%
Over 2.5 32% 50% 14%
Over 3.5 21% 29% 14%
Over 4.5 7% 14% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 43%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 43% 43%
Beide ploegen scoren + winst 11% 21% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 7% 43%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 14% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 21% 36% 7%
Geen btts + over 2.5 11% 14% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7% 0% 14%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 13 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 36% 43% 29%
Eerste helft gelijk 43% 29% 57%
Eerste helft verloren 21% 29% 14%
Gescoord in de eerste helft 0,46 0,50 0,43
Tegen in de eerste helft 0,36 0,36 0,36
De nul gehouden in de eerste helft 71% 71% 71%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 57% 57%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 50% 14%
Tweede helft gelijk 50% 36% 64%
Tweede helft verloren 18% 14% 21%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,21 0,43
Tegen in de tweede helft 0,50 0,43 0,57
De nul gehouden in de tweede helft 61% 64% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 29% 57%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 7% 36%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 57% 43%
Evenveel in beide helften 29% 36% 21%

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
6%
6%
6%
22%
6%
19%
6%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
0%
17%
8%
17%
13%
8%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,1 toe. In 30% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,59 5,79 3,31
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,07 2,79 3,38
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 64% 54%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 43% 15%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 36% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 4% 7% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 52% 64% 38%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 48% 64% 31%

Gebaseerd op 27 van de 28 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,93 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,71 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,93 2,36 3,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,07 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,71 2,36 3,07
Zelf over 1.5 kaarten 75% 57% 93%
Zelf over 2.5 kaarten 54% 36% 71%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 57% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 75% 57% 93%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 61% 43% 79%

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 8,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 53%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,22 8,43 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,33 4,29 4,38
Schoten naast per wedstrijd 3,89 4,14 3,62
Schoten tegen per wedstrijd 7,37 7,29 7,46
Balbezit 61,0 66,9 55,8

Gebaseerd op 27 van de 28 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 28 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 21%
1 - 0 4 14%
2 - 0 3 11%
0 - 0 3 11%
0 - 1 3 11%
3 - 0 2 7%
4 - 1 1 4%
3 - 1 1 4%
3 - 2 1 4%
2 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook