Statistieken Panathinaikos 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2015, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,93 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 18 4 8 52 26 26 58 1,93
Thuis 15 10 3 2 34 12 22 33 2,20
Uit 15 8 1 6 18 14 4 25 1,67
Punten per wedstrijd 1,93
Gescoord per wedstrijd 1,73
Tegen per wedstrijd 0,87
De nul gehouden 47%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 60% 67% 53%
Gelijk 13% 20% 7%
Verloren 27% 13% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,73 2,27 1,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,87 0,80 0,93
De nul gehouden 47% 53% 40%
Niet gescoord 30% 27% 33%
Als eerste gescoord 59% 71% 47%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 52 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,73 2,27 1,20
Minstens 1 keer gescoord 70% 73% 67%
Minstens 2 keer gescoord 53% 67% 40%
Minstens 3 keer gescoord 30% 47% 13%
Minstens 4 keer gescoord 13% 27% 0%
In beide helften gescoord 34% 57% 13%
Niet gescoord 30% 27% 33%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 26 doelpunten, gemiddeld 0,87 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,87 0,80 0,93
Minstens 1 tegendoelpunt 53% 47% 60%
Minstens 2 tegendoelpunten 23% 27% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 7% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 47% 53% 40%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,60 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,60 3,07 2,13
Over 0.5 90% 87% 93%
Over 1.5 63% 73% 53%
Over 2.5 50% 60% 40%
Over 3.5 33% 47% 20%
Over 4.5 13% 20% 7%
Over 5.5 7% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 33%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren + winst 23% 27% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 3% 7% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 33% 33%
Geen btts + over 2.5 17% 27% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 14% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 29% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 7% 0%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 20 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 57% 13%
Eerste helft gelijk 48% 43% 53%
Eerste helft verloren 17% 0% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,69 1,21 0,20
Tegen in de eerste helft 0,38 0,21 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 72% 86% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 29% 80%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 55% 57% 53%
Tweede helft gelijk 31% 29% 33%
Tweede helft verloren 14% 14% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,10 1,21 1,00
Tegen in de tweede helft 0,41 0,43 0,40
De nul gehouden in de tweede helft 69% 64% 73%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 36% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 21% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 52% 43% 60%
Evenveel in beide helften 24% 36% 13%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
10%
6%
2%
10%
15%
10%
13%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
4%
17%
13%
13%
13%
17%
9%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Schoten en xG van Panathinaikos

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 17%
2 - 0 4 13%
1 - 0 3 10%
0 - 0 3 10%
4 - 0 2 7%
3 - 0 2 7%
3 - 2 2 7%
2 - 1 2 7%
1 - 3 2 7%
6 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook