Statistieken Panathinaikos 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2021, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 61 punten op, oftewel 1,69 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 18 7 11 52 26 26 61 1,69
Thuis 18 13 3 2 36 8 28 42 2,33
Uit 18 5 4 9 16 18 -2 19 1,06
Punten per wedstrijd 1,69
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 0,72
De nul gehouden 53%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 72% 28%
Gelijk 19% 17% 22%
Verloren 31% 11% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,44 2,00 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,72 0,44 1,00
De nul gehouden 53% 67% 39%
Niet gescoord 33% 17% 50%
Als eerste gescoord 61% 81% 41%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 52 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 2,00 0,89
Minstens 1 keer gescoord 67% 83% 50%
Minstens 2 keer gescoord 44% 61% 28%
Minstens 3 keer gescoord 19% 28% 11%
Minstens 4 keer gescoord 11% 22% 0%
In beide helften gescoord 27% 44% 12%
Niet gescoord 33% 17% 50%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 26 doelpunten, gemiddeld 0,72 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,72 0,44 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 47% 33% 61%
Minstens 2 tegendoelpunten 17% 6% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 6% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 53% 67% 39%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,17 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,17 2,44 1,89
Over 0.5 83% 89% 78%
Over 1.5 61% 72% 50%
Over 2.5 39% 39% 39%
Over 3.5 22% 28% 17%
Over 4.5 8% 11% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 31% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 28%, op verplaatsing tot 33%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 31% 28% 33%
Beide ploegen scoren + winst 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 28% 22% 33%
Geen btts + over 2.5 11% 17% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6% 0% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 19% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 23 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 48% 69% 29%
Eerste helft gelijk 30% 25% 35%
Eerste helft verloren 21% 6% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,94 0,47
Tegen in de eerste helft 0,30 0,06 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 76% 94% 59%
Niet gescoord in de eerste helft 48% 31% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 50% 18%
Tweede helft gelijk 45% 31% 59%
Tweede helft verloren 21% 19% 24%
Gescoord in de tweede helft 0,76 1,06 0,47
Tegen in de tweede helft 0,42 0,38 0,47
De nul gehouden in de tweede helft 70% 69% 71%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 38% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 19% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 44% 35%
Evenveel in beide helften 30% 38% 24%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
13%
8%
10%
8%
10%
10%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
8%
8%
13%
13%
4%
4%
13%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,97 5,33 4,61
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,56 2,89 4,22
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 78% 67% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 39% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 22% 17%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 6% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 58% 67% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 56% 44%

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,27 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,76 bij de tegenstander. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,27 1,63 2,88
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,00 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,76 2,75 2,76
Zelf over 1.5 kaarten 58% 31% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 31% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 73% 56% 88%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 44% 65%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 25% 53%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Panathinaikos

De ploeg loste gemiddeld 7,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 54%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,83 8,56 7,11
Schoten op doel per wedstrijd 4,19 4,83 3,56
Schoten naast per wedstrijd 3,25 3,28 3,22
Schoten tegen per wedstrijd 6,67 5,56 7,78
Balbezit 54,8 56,8 52,8

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 6 17%
0 - 0 6 17%
0 - 1 5 14%
1 - 0 3 8%
4 - 0 2 6%
3 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook