Statistieken Panathinaikos 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panathinaikos

Panathinaikos speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 69 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,35.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 21 6 7 59 31 28 69 2,03
Thuis 17 15 1 1 38 11 27 46 2,71
Uit 17 6 5 6 21 20 1 23 1,35
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 1,74
Tegen per wedstrijd 0,91
De nul gehouden 41%

Basisstatistieken Panathinaikos

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 62% 88% 35%
Gelijk 18% 6% 29%
Verloren 21% 6% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,74 2,24 1,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,91 0,65 1,18
De nul gehouden 41% 59% 24%
Niet gescoord 15% 0% 29%
Als eerste gescoord 67% 88% 44%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos scoorde 59 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,74 2,24 1,24
Minstens 1 keer gescoord 85% 100% 71%
Minstens 2 keer gescoord 53% 71% 35%
Minstens 3 keer gescoord 24% 29% 18%
Minstens 4 keer gescoord 9% 18% 0%
In beide helften gescoord 30% 41% 19%
Niet gescoord 15% 0% 29%

Tegendoelpunten Panathinaikos

Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 31 doelpunten, gemiddeld 0,91 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,91 0,65 1,18
Minstens 1 tegendoelpunt 59% 41% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 18% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 41% 59% 24%

Over/under statistieken Panathinaikos

In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 2,88 2,41
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 74% 76% 71%
Over 2.5 47% 59% 35%
Over 3.5 24% 29% 18%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Panathinaikos

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 41% 53%
Beide ploegen scoren + winst 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 41% 29%
Geen btts + over 2.5 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 12% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 29% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 13%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Panathinaikos scoorde 23 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 53% 13%
Eerste helft gelijk 42% 41% 44%
Eerste helft verloren 24% 6% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,94 0,44
Tegen in de eerste helft 0,42 0,18 0,69
De nul gehouden in de eerste helft 64% 82% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 48% 35% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 48% 65% 31%
Tweede helft gelijk 36% 29% 44%
Tweede helft verloren 15% 6% 25%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,29 0,69
Tegen in de tweede helft 0,52 0,47 0,56
De nul gehouden in de tweede helft 58% 65% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 24% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 18% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 59% 38%
Evenveel in beide helften 27% 24% 31%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Panathinaikos?

De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
5%
13%
4%
16%
9%
11%
16%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
6%
6%
13%
13%
13%
16%
6%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Panathinaikos

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Panathinaikos

Panathinaikos kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Panathinaikos

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
2 - 0 4 12%
2 - 1 4 12%
1 - 1 4 12%
0 - 1 3 9%
3 - 0 2 6%
3 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
5 - 0 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.

Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook