Statistieken Panathinaikos 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2018, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Panathinaikos
Panathinaikos speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 47 punten op, oftewel 1,57 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 13 | 8 | 9 | 38 | 28 | 10 | 47 | 1,57 |
| Thuis | 15 | 9 | 3 | 3 | 26 | 12 | 14 | 30 | 2,00 |
| Uit | 15 | 4 | 5 | 6 | 12 | 16 | -4 | 17 | 1,13 |
Basisstatistieken Panathinaikos
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 43% | 60% | 27% |
| Gelijk | 27% | 20% | 33% |
| Verloren | 30% | 20% | 40% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,27 | 1,73 | 0,80 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,93 | 0,80 | 1,07 |
| De nul gehouden | 37% | 47% | 27% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 47% |
| Als eerste gescoord | 50% | 67% | 33% |
Doelpuntenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,27 | 1,73 | 0,80 |
| Minstens 1 keer gescoord | 67% | 80% | 53% |
| Minstens 2 keer gescoord | 30% | 47% | 13% |
| Minstens 3 keer gescoord | 20% | 27% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 7% | 13% | 0% |
| In beide helften gescoord | 23% | 33% | 13% |
| Niet gescoord | 33% | 20% | 47% |
Tegendoelpunten Panathinaikos
Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 28 doelpunten, gemiddeld 0,93 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,93 | 0,80 | 1,07 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 63% | 53% | 73% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 23% | 20% | 27% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 7% | 7% | 7% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 37% | 47% | 27% |
Over/under statistieken Panathinaikos
In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,20 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 27% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,20 | 2,53 | 1,87 |
| Over 0.5 | 90% | 93% | 87% |
| Over 1.5 | 63% | 67% | 60% |
| Over 2.5 | 33% | 47% | 20% |
| Over 3.5 | 27% | 33% | 20% |
| Over 4.5 | 3% | 7% | 0% |
| Over 5.5 | 3% | 7% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Panathinaikos
In 40% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 40% | 40% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 17% | 20% | 13% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 13% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 7% | 7% | 7% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 27% | 33% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 13% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10% | 13% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20% | 13% | 27% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Panathinaikos scoorde 17 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 33% | 47% | 20% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 40% | 60% |
| Eerste helft verloren | 17% | 13% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,57 | 0,87 | 0,27 |
| Tegen in de eerste helft | 0,27 | 0,27 | 0,27 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 77% | 73% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 57% | 40% | 73% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 40% | 53% | 27% |
| Tweede helft gelijk | 27% | 20% | 33% |
| Tweede helft verloren | 33% | 27% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,70 | 0,87 | 0,53 |
| Tegen in de tweede helft | 0,67 | 0,53 | 0,80 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 60% | 33% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 47% | 60% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 23% | 33% | 13% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 40% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 27% | 27% | 27% |
Wanneer scoort Panathinaikos?
De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,46 | 3,54 | 3,40 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,79 | 2,92 | 4,53 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 38% | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 39% | 23% | 53% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 18% | 15% | 20% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 7% | 8% | 7% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 39% | 38% | 40% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 29% | 31% | 27% |
Gebaseerd op 28 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,60 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,30 bij de tegenstander. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,60 | 1,80 | 3,40 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,10 | 0,07 | 0,13 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,30 | 2,20 | 2,40 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 77% | 53% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 43% | 27% | 60% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 73% | 60% | 87% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 47% | 87% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 27% | 67% |
Schoten en xG van Panathinaikos
De ploeg loste gemiddeld 7,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 49%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 7,67 | 9,92 | 5,87 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,74 | 5,33 | 2,47 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,93 | 4,58 | 3,40 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 7,48 | 6,58 | 8,20 |
| Balbezit | 54,8 | 52,0 | 56,7 |
Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 17% |
| 1 - 1 | 4 | 13% |
| 0 - 2 | 4 | 13% |
| 3 - 1 | 3 | 10% |
| 0 - 0 | 3 | 10% |
| 0 - 1 | 3 | 10% |
| 1 - 3 | 2 | 7% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.
Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers