Statistieken Panathinaikos
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Panathinaikos
Panathinaikos speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 24 punten op, oftewel 2,67 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,25.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 8 | 0 | 1 | 20 | 4 | 16 | 24 | 2,67 |
| Thuis | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 15 | 3,00 |
| Uit | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 9 | 2,25 |
Basisstatistieken Panathinaikos
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 89% | 100% | 75% |
| Gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Verloren | 11% | 0% | 25% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,22 | 3,20 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,44 | 0,60 | 0,25 |
| De nul gehouden | 56% | 40% | 75% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 25% |
| Als eerste gescoord | 89% | 100% | 75% |
Doelpuntenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos scoorde 20 doelpunten, gemiddeld 2,22 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 67% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,22 | 3,20 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 89% | 100% | 75% |
| Minstens 2 keer gescoord | 67% | 100% | 25% |
| Minstens 3 keer gescoord | 44% | 80% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 11% | 20% | 0% |
| In beide helften gescoord | 56% | 80% | 25% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 25% |
Tegendoelpunten Panathinaikos
Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 4 doelpunten, gemiddeld 0,44 per wedstrijd. In 56% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,44 | 0,60 | 0,25 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 44% | 60% | 25% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 56% | 40% | 75% |
Over/under statistieken Panathinaikos
In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,67 | 3,80 | 1,25 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 100% | 25% |
| Over 2.5 | 44% | 80% | 0% |
| Over 3.5 | 33% | 60% | 0% |
| Over 4.5 | 11% | 20% | 0% |
| Over 5.5 | 11% | 20% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Panathinaikos
In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 0%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 33% | 60% | 0% |
| Beide ploegen scoren + winst | 33% | 60% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 33% | 60% | 0% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 60% | 0% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Panathinaikos scoorde 9 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 3 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 67% | 80% | 50% |
| Eerste helft gelijk | 22% | 20% | 25% |
| Eerste helft verloren | 11% | 0% | 25% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,00 | 1,40 | 0,50 |
| Tegen in de eerste helft | 0,11 | 0,00 | 0,25 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 89% | 100% | 75% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 33% | 20% | 50% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 67% | 80% | 50% |
| Tweede helft gelijk | 33% | 20% | 50% |
| Tweede helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,22 | 1,80 | 0,50 |
| Tegen in de tweede helft | 0,33 | 0,60 | 0,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 40% | 100% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 22% | 0% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 33% | 20% | 50% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 33% | 40% | 25% |
| Evenveel in beide helften | 33% | 40% | 25% |
Wanneer scoort Panathinaikos?
De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos trapte gemiddeld 7,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,6 toe. In 89% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,56 | 7,80 | 7,25 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,56 | 2,40 | 2,75 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 80% | 100% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 40% | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 100% | 100% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 100% | 100% | 100% |
Kaartenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,67 bij de tegenstander. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,11 | 1,20 | 3,25 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,22 | 0,40 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,67 | 2,40 | 3,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 44% | 40% | 50% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 20% | 50% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 78% | 60% | 100% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 60% | 75% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 60% | 50% |
Schoten en xG van Panathinaikos
De ploeg loste gemiddeld 19,4 schoten per wedstrijd, waarvan 6,6 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19,44 | 22,80 | 15,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,56 | 8,00 | 4,75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,00 | 7,20 | 6,75 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 8,11 | 7,40 | 9,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,07 | 3,05 | 1,34 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,85 | 1,00 | 0,74 |
| Balbezit | 62,8 | 62,4 | 63,3 |
Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos
De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 2 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 | 22% |
| 2 - 0 | 2 | 22% |
| 1 - 0 | 2 | 22% |
| 5 - 1 | 1 | 11% |
| 3 - 0 | 1 | 11% |
| 0 - 1 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.
Spelersstatistieken Panathinaikos
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Andrews Tetteh | 5 |
| Cyriel Dessers | 3 |
| Vicente Taborda | 3 |
| Davide Calabria | 2 |
| Azzedine Ounahi | 1 |
Andrews Tetteh is dit seizoen de topschutter van Panathinaikos (5). Daarachter volgen Cyriel Dessers (3) en Vicente Taborda (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Santino Andino Valencia | 3 |
| Davide Calabria | 2 |
| Giorgos Kiriakopoulos | 2 |
| Imran Louza | 2 |
| Kings Kangwa | 2 |
Santino Andino Valencia gaf de meeste assists bij Panathinaikos (3). Daarachter volgen Davide Calabria (2) en Giorgos Kiriakopoulos (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Andrews Tetteh | 9 |
| Davide Calabria | 9 |
| Ignacio Peña Sotorres | 9 |
| Imran Louza | 9 |
| Kings Kangwa | 9 |
Andrews Tetteh speelde de meeste wedstrijden voor Panathinaikos (9). Daarachter volgen Davide Calabria (9) en Ignacio Peña Sotorres (9).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Etienne Camara | 3 |
| Kings Kangwa | 2 |
| Anass Salah-Eddine | 1 |
| Andrews Tetteh | 1 |
| Cyriel Dessers | 1 |
Etienne Camara pakte de meeste kaarten bij Panathinaikos (3). Daarachter volgen Kings Kangwa (2) en Anass Salah-Eddine (1).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 6 |
| 2 | Davide Calabria | 4 |
| 2 | Santino Andino Valencia | 4 |
| 2 | Vicente Taborda | 4 |
| 5 | Cyriel Dessers | 3 |
| 5 | Imran Louza | 3 |
| 5 | Kings Kangwa | 3 |
| 8 | Giorgos Kiriakopoulos | 2 |
| 9 | Azzedine Ounahi | 1 |
| 9 | Elmin Rastoder | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 5 |
| 2 | Cyriel Dessers | 3 |
| 3 | Vicente Taborda | 2 |
| 4 | Azzedine Ounahi | 1 |
| 4 | Davide Calabria | 1 |
| 4 | Elmin Rastoder | 1 |
| 4 | Imran Louza | 1 |
| 4 | Kings Kangwa | 1 |
| 4 | Santino Andino Valencia | 1 |
| 4 | Stefan de Vrij | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Calabria | 1 |
| 1 | Vicente Taborda | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 23 |
| 2 | Levi Samuel Garcia | 22 |
| 3 | Cyriel Dessers | 18 |
| 4 | Santino Andino Valencia | 16 |
| 5 | Vicente Taborda | 15 |
| 6 | Kings Kangwa | 14 |
| 7 | Davide Calabria | 9 |
| 8 | Azzedine Ounahi | 8 |
| 8 | Etienne Camara | 8 |
| 10 | Anass Salah-Eddine | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 9 |
| 1 | Cyriel Dessers | 9 |
| 3 | Levi Samuel Garcia | 8 |
| 4 | Santino Andino Valencia | 7 |
| 4 | Vicente Taborda | 7 |
| 6 | Elmin Rastoder | 3 |
| 6 | Kings Kangwa | 3 |
| 6 | Stefan de Vrij | 3 |
| 9 | Azzedine Ounahi | 2 |
| 9 | Davide Calabria | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cyriel Dessers | 50,0% |
| 2 | Vicente Taborda | 46,7% |
| 3 | Santino Andino Valencia | 43,8% |
| 4 | Andrews Tetteh | 39,1% |
| 5 | Levi Samuel Garcia | 36,4% |
| 6 | Davide Calabria | 22,2% |
| 7 | Kings Kangwa | 21,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Calabria | 22,2% |
| 2 | Andrews Tetteh | 21,7% |
| 3 | Vicente Taborda | 20,0% |
| 4 | Cyriel Dessers | 16,7% |
| 5 | Kings Kangwa | 7,1% |
| 6 | Santino Andino Valencia | 6,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kings Kangwa | 16 |
| 2 | Imran Louza | 14 |
| 2 | Santino Andino Valencia | 14 |
| 4 | Davide Calabria | 11 |
| 5 | Giorgos Kiriakopoulos | 9 |
| 6 | Etienne Camara | 8 |
| 6 | Levi Samuel Garcia | 8 |
| 6 | Vicente Taborda | 8 |
| 9 | Andrews Tetteh | 7 |
| 9 | Azzedine Ounahi | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rick van Drongelen | 549 |
| 2 | Stefan de Vrij | 453 |
| 3 | Davide Calabria | 445 |
| 4 | Etienne Camara | 417 |
| 5 | Kings Kangwa | 360 |
| 6 | Imran Louza | 316 |
| 7 | Giorgos Kiriakopoulos | 297 |
| 8 | Santino Andino Valencia | 239 |
| 9 | Ignacio Peña Sotorres | 223 |
| 10 | Vicente Taborda | 185 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rick van Drongelen | 92,9% |
| 2 | Etienne Camara | 92,1% |
| 3 | Imran Louza | 91,9% |
| 4 | Stefan de Vrij | 90,6% |
| 5 | Kings Kangwa | 89,6% |
| 6 | Davide Calabria | 86,6% |
| 7 | Vicente Taborda | 85,6% |
| 8 | Giorgos Kiriakopoulos | 85,6% |
| 9 | Ignacio Peña Sotorres | 85,1% |
| 10 | Santino Andino Valencia | 82,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Etienne Camara | 25 |
| 2 | Kings Kangwa | 23 |
| 3 | Davide Calabria | 19 |
| 4 | Santino Andino Valencia | 17 |
| 5 | Stefan de Vrij | 13 |
| 6 | Vicente Taborda | 11 |
| 7 | Giorgos Kiriakopoulos | 8 |
| 7 | Rick van Drongelen | 8 |
| 9 | Andrews Tetteh | 7 |
| 10 | Anass Salah-Eddine | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan de Vrij | 14 |
| 2 | Davide Calabria | 9 |
| 2 | Etienne Camara | 9 |
| 4 | Anass Salah-Eddine | 7 |
| 5 | Giorgos Kiriakopoulos | 6 |
| 5 | Imran Louza | 6 |
| 7 | Rick van Drongelen | 5 |
| 7 | Santino Andino Valencia | 5 |
| 9 | Kings Kangwa | 4 |
| 10 | Vicente Taborda | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kings Kangwa | 7 |
| 2 | Santino Andino Valencia | 5 |
| 3 | Andrews Tetteh | 4 |
| 3 | Etienne Camara | 4 |
| 5 | Anass Salah-Eddine | 3 |
| 5 | Azzedine Ounahi | 3 |
| 5 | Imran Louza | 3 |
| 5 | Levi Samuel Garcia | 3 |
| 5 | Rick van Drongelen | 3 |
| 10 | Cyriel Dessers | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Santino Andino Valencia | 69 |
| 2 | Andrews Tetteh | 48 |
| 3 | Etienne Camara | 45 |
| 4 | Kings Kangwa | 42 |
| 5 | Levi Samuel Garcia | 38 |
| 5 | Rick van Drongelen | 38 |
| 7 | Stefan de Vrij | 35 |
| 8 | Azzedine Ounahi | 33 |
| 9 | Vicente Taborda | 31 |
| 10 | Davide Calabria | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rick van Drongelen | 55,9% |
| 2 | Etienne Camara | 55,6% |
| 2 | Stefan de Vrij | 55,6% |
| 4 | Vicente Taborda | 50,0% |
| 5 | Kings Kangwa | 49,4% |
| 6 | Andrews Tetteh | 49,0% |
| 7 | Levi Samuel Garcia | 48,1% |
| 8 | Santino Andino Valencia | 46,9% |
| 9 | Davide Calabria | 46,6% |
| 10 | Cyriel Dessers | 40,5% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Calabria | 4 |
| 1 | Kings Kangwa | 4 |
| 3 | Etienne Camara | 3 |
| 3 | Vicente Taborda | 3 |
| 5 | Cyriel Dessers | 2 |
| 5 | Facundo Pellistri Rebollo | 2 |
| 5 | Imran Louza | 2 |
| 5 | Levi Samuel Garcia | 2 |
| 5 | Stefan de Vrij | 2 |
| 10 | Andrews Tetteh | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Santino Andino Valencia | 29 |
| 2 | Azzedine Ounahi | 18 |
| 3 | Levi Samuel Garcia | 13 |
| 4 | Andrews Tetteh | 11 |
| 4 | Kings Kangwa | 11 |
| 6 | Anass Salah-Eddine | 8 |
| 7 | Vicente Taborda | 7 |
| 8 | Etienne Camara | 6 |
| 9 | Cyriel Dessers | 3 |
| 9 | Davide Calabria | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kings Kangwa | 64,7% |
| 2 | Levi Samuel Garcia | 54,2% |
| 3 | Santino Andino Valencia | 50,9% |
| 4 | Andrews Tetteh | 33,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ignacio Peña Sotorres | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ignacio Peña Sotorres | 15 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Etienne Camara | 3 |
| 2 | Anass Salah-Eddine | 1 |
| 2 | Andrews Tetteh | 1 |
| 2 | Elmin Rastoder | 1 |
| 2 | Giorgos Kiriakopoulos | 1 |
| 2 | Kings Kangwa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cyriel Dessers | 1 |
| 1 | Kings Kangwa | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Santino Andino Valencia | 26 |
| 2 | Etienne Camara | 17 |
| 3 | Levi Samuel Garcia | 14 |
| 4 | Imran Louza | 12 |
| 4 | Rick van Drongelen | 12 |
| 6 | Kings Kangwa | 11 |
| 7 | Davide Calabria | 10 |
| 8 | Stefan de Vrij | 7 |
| 9 | Andrews Tetteh | 6 |
| 9 | Cyriel Dessers | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 21 |
| 2 | Santino Andino Valencia | 17 |
| 3 | Levi Samuel Garcia | 13 |
| 4 | Azzedine Ounahi | 10 |
| 4 | Rick van Drongelen | 10 |
| 6 | Vicente Taborda | 9 |
| 7 | Etienne Camara | 7 |
| 8 | Imran Louza | 6 |
| 8 | Kings Kangwa | 6 |
| 8 | Stefan de Vrij | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Santino Andino Valencia | 6 |
| 2 | Cyriel Dessers | 4 |
| 3 | Levi Samuel Garcia | 3 |
| 4 | Davide Calabria | 2 |
| 4 | Elmin Rastoder | 2 |
| 6 | Andrews Tetteh | 1 |
| 6 | Azzedine Ounahi | 1 |
| 6 | Giorgos Kiriakopoulos | 1 |
| 6 | Vicente Taborda | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Calabria | 810 |
| 1 | Ignacio Peña Sotorres | 810 |
| 1 | Rick van Drongelen | 810 |
| 1 | Stefan de Vrij | 810 |
| 5 | Santino Andino Valencia | 732 |
| 6 | Etienne Camara | 628 |
| 7 | Levi Samuel Garcia | 627 |
| 8 | Andrews Tetteh | 612 |
| 9 | Kings Kangwa | 579 |
| 10 | Giorgos Kiriakopoulos | 576 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 9 |
| 1 | Davide Calabria | 9 |
| 1 | Ignacio Peña Sotorres | 9 |
| 1 | Rick van Drongelen | 9 |
| 1 | Santino Andino Valencia | 9 |
| 1 | Stefan de Vrij | 9 |
| 7 | Etienne Camara | 8 |
| 7 | Giorgos Kiriakopoulos | 8 |
| 7 | Kings Kangwa | 8 |
| 7 | Levi Samuel Garcia | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrews Tetteh | 7,34 |
| 2 | Kings Kangwa | 7,22 |
| 3 | Davide Calabria | 7,14 |
| 4 | Rick van Drongelen | 7,11 |
| 5 | Imran Louza | 7,04 |
| 6 | Ignacio Peña Sotorres | 6,96 |
| 7 | Stefan de Vrij | 6,96 |
| 8 | Cyriel Dessers | 6,92 |
| 9 | Vicente Taborda | 6,90 |
| 10 | Giorgos Kiriakopoulos | 6,88 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers