Statistieken Panathinaikos 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2016, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Panathinaikos
Panathinaikos speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,90 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,27.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 16 | 9 | 5 | 45 | 19 | 26 | 57 | 1,90 |
| Thuis | 15 | 12 | 2 | 1 | 28 | 4 | 24 | 38 | 2,53 |
| Uit | 15 | 4 | 7 | 4 | 17 | 15 | 2 | 19 | 1,27 |
Basisstatistieken Panathinaikos
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 53% | 80% | 27% |
| Gelijk | 30% | 13% | 47% |
| Verloren | 17% | 7% | 27% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,87 | 1,13 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,63 | 0,27 | 1,00 |
| De nul gehouden | 57% | 80% | 33% |
| Niet gescoord | 27% | 13% | 40% |
| Als eerste gescoord | 63% | 80% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,87 | 1,13 |
| Minstens 1 keer gescoord | 73% | 87% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 47% | 20% |
| Minstens 3 keer gescoord | 23% | 27% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 13% | 20% | 7% |
| In beide helften gescoord | 23% | 27% | 20% |
| Niet gescoord | 27% | 13% | 40% |
Tegendoelpunten Panathinaikos
Aan de andere kant incasseerde Panathinaikos 19 doelpunten, gemiddeld 0,63 per wedstrijd. In 57% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,63 | 0,27 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 43% | 20% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 13% | 7% | 20% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 7% | 0% | 13% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 57% | 80% | 33% |
Over/under statistieken Panathinaikos
In een wedstrijd van Panathinaikos vallen er gemiddeld 2,13 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 20% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,13 | 2,13 | 2,13 |
| Over 0.5 | 87% | 87% | 87% |
| Over 1.5 | 60% | 53% | 67% |
| Over 2.5 | 37% | 40% | 33% |
| Over 3.5 | 20% | 27% | 13% |
| Over 4.5 | 10% | 7% | 13% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Panathinaikos
In 30% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 20%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 30% | 20% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 10% | 13% | 7% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 0% | 33% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 7% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 13% | 20% | 7% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 20% | 27% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 7% | 7% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 13% | 13% | 13% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Panathinaikos scoorde 23 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 40% | 40% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 53% | 40% |
| Eerste helft verloren | 13% | 7% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,77 | 0,73 | 0,80 |
| Tegen in de eerste helft | 0,33 | 0,13 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 80% | 87% | 73% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 57% | 60% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 40% | 60% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 40% | 47% |
| Tweede helft verloren | 17% | 0% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,73 | 1,13 | 0,33 |
| Tegen in de tweede helft | 0,30 | 0,13 | 0,47 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 73% | 87% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 47% | 27% | 67% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 30% | 20% | 40% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 40% | 53% | 27% |
| Evenveel in beide helften | 30% | 27% | 33% |
Wanneer scoort Panathinaikos?
De meeste doelpunten van Panathinaikos vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,1 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,00 | 6,67 | 5,29 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,14 | 3,07 | 5,29 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 83% | 87% | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 67% | 71% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 31% | 20% | 43% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 13% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 76% | 87% | 64% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 59% | 67% | 50% |
Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Panathinaikos
Panathinaikos kreeg gemiddeld 2,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,57 bij de tegenstander. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,67 | 2,27 | 3,07 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,00 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,57 | 2,47 | 2,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 73% | 67% | 80% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 60% | 53% | 67% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 77% | 67% | 87% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 57% | 47% | 67% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 47% | 47% |
Schoten en xG van Panathinaikos
De ploeg loste gemiddeld 9,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 48%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,32 | 9,83 | 8,85 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,52 | 5,00 | 4,08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,80 | 4,83 | 4,77 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 5,76 | 4,58 | 6,85 |
| Balbezit | 56,3 | 61,1 | 51,1 |
Gebaseerd op 25 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Panathinaikos
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 20% |
| 1 - 1 | 5 | 17% |
| 0 - 0 | 4 | 13% |
| 5 - 0 | 2 | 7% |
| 4 - 0 | 2 | 7% |
| 2 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 0 - 3 | 2 | 7% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panathinaikos.
Panathinaikos · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers