Statistieken Heracles 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 12 7 15 53 55 -2 43 1,26
Thuis 17 8 3 6 32 21 11 27 1,59
Uit 17 4 4 9 21 34 -13 16 0,94
Punten per wedstrijd 1,26
Gescoord per wedstrijd 1,56
Tegen per wedstrijd 1,62
De nul gehouden 15%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 47% 24%
Gelijk 21% 18% 24%
Verloren 44% 35% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,56 1,88 1,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,24 2,00
De nul gehouden 15% 24% 6%
Niet gescoord 18% 18% 18%
Als eerste gescoord 32% 29% 35%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,56 1,88 1,24
Minstens 1 keer gescoord 82% 82% 82%
Minstens 2 keer gescoord 41% 59% 24%
Minstens 3 keer gescoord 21% 29% 12%
Minstens 4 keer gescoord 12% 18% 6%
In beide helften gescoord 15% 29% 0%
Niet gescoord 18% 18% 18%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,24 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 85% 76% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 35% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 6% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 15% 24% 6%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 3,12 3,24
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 68% 71% 65%
Over 3.5 47% 41% 53%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 82%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 59% 82%
Beide ploegen scoren + winst 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 18% 41%
Beide ploegen scoren + over 2.5 59% 53% 65%
Geen btts + over 2.5 9% 18% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 35% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 21 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 35% 12%
Eerste helft gelijk 35% 29% 41%
Eerste helft verloren 41% 35% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,62 0,65 0,59
Tegen in de eerste helft 0,85 0,59 1,12
De nul gehouden in de eerste helft 38% 53% 24%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 59% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 47% 24%
Tweede helft gelijk 35% 35% 35%
Tweede helft verloren 29% 18% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,94 1,24 0,65
Tegen in de tweede helft 0,76 0,65 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 50% 59% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 29% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 29% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 59% 29%
Evenveel in beide helften 24% 12% 35%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
13%
8%
8%
9%
8%
17%
11%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
22%
9%
7%
9%
9%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,97 5,71 4,19
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,27 5,41 7,19
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 97% 100% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 76% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 53% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 29% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 76% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 65% 38%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,71 bij de tegenstander. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,32 1,24 1,41
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,06 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,71 2,12 1,29
Zelf over 1.5 kaarten 44% 35% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 12% 12% 12%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 38% 47% 29%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 35% 12%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 24% 0%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,55 15,94 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,24 5,94 4,50
Schoten naast per wedstrijd 5,36 7,06 3,56
Schoten tegen per wedstrijd 16,67 14,94 18,50
Balbezit 51,7 54,5 48,6

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 1-3, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 3 5 15%
2 - 1 4 12%
1 - 1 4 12%
0 - 1 3 9%
4 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 4 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Spelersstatistieken Heracles

Topschutters
Speler Doelpunten
Kristiano Samuel Armenteros Nunez Mendoza Janss 19
Brandley Kuwas 6
Thomas Bruns 4
Kristoffer Peterson 4
Reuven Niemeijer 3

Kristiano Samuel Armenteros Nunez Mendoza Janss is dit seizoen de topschutter van Heracles (19). Daarachter volgen Brandley Kuwas (6) en Thomas Bruns (4).

Topschutters Heracles

Meeste assists
Speler Assists
Brandley Kuwas 6
Robin Gosens 4
Brahim Darri 4
Thomas Bruns 4
Vincent Vermeij 2

Brandley Kuwas gaf de meeste assists bij Heracles (6). Daarachter volgen Robin Gosens (4) en Brahim Darri (4).

Assists Heracles

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Bram Castro 34
Justin Hoogma 34
Joey Pelupessy 34
Brandley Kuwas 33
Thomas Bruns 32

Bram Castro speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (34). Daarachter volgen Justin Hoogma (34) en Joey Pelupessy (34).

Wedstrijden Heracles

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Thomas Bruns 7
Mike te Wierik 5
Robin Pröpper 5
Justin Hoogma 4
Robin Gosens 4

Thomas Bruns pakte de meeste kaarten bij Heracles (7). Daarachter volgen Mike te Wierik (5) en Robin Pröpper (5).

Kaarten Heracles

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook