Statistieken Heracles 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2018, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,83 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,83.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 15 3 18 61 73 -12 48 1,33
Thuis 18 11 0 7 42 34 8 33 1,83
Uit 18 4 3 11 19 39 -20 15 0,83
Punten per wedstrijd 1,33
Gescoord per wedstrijd 1,69
Tegen per wedstrijd 2,03
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 42% 61% 22%
Gelijk 8% 0% 17%
Verloren 50% 39% 61%
Gescoord per wedstrijd 1,69 2,33 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,03 1,89 2,17
De nul gehouden 17% 22% 11%
Niet gescoord 28% 22% 33%
Als eerste gescoord 44% 50% 39%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,69 2,33 1,06
Minstens 1 keer gescoord 72% 78% 67%
Minstens 2 keer gescoord 39% 61% 17%
Minstens 3 keer gescoord 31% 50% 11%
Minstens 4 keer gescoord 19% 33% 6%
In beide helften gescoord 31% 50% 11%
Niet gescoord 28% 22% 33%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 73 doelpunten, gemiddeld 2,03 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,03 1,89 2,17
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 78% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 61% 56% 67%
Minstens 3 tegendoelpunten 33% 22% 44%
Minstens 4 tegendoelpunten 17% 22% 11%
De nul gehouden 17% 22% 11%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,72 doelpunten. In 72% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,72 4,22 3,22
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 89% 94%
Over 2.5 72% 72% 72%
Over 3.5 44% 61% 28%
Over 4.5 31% 50% 11%
Over 5.5 17% 28% 6%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 56% 56%
Beide ploegen scoren + winst 25% 39% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 17% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 56% 39%
Geen btts + over 2.5 25% 17% 33%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 33% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 6%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 22 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 33 tegen in de eerste helft en 40 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 33% 17%
Eerste helft gelijk 36% 33% 39%
Eerste helft verloren 39% 33% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,83 0,39
Tegen in de eerste helft 0,92 0,89 0,94
De nul gehouden in de eerste helft 39% 39% 39%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 39% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 50% 28%
Tweede helft gelijk 19% 22% 17%
Tweede helft verloren 42% 28% 56%
Gescoord in de tweede helft 1,08 1,50 0,67
Tegen in de tweede helft 1,11 1,00 1,22
De nul gehouden in de tweede helft 36% 50% 22%
Niet gescoord in de tweede helft 44% 33% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 33% 28%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 56% 50%
Evenveel in beide helften 17% 11% 22%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
7%
10%
2%
13%
16%
15%
10%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
14%
4%
11%
11%
8%
14%
12%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,38 6,47 4,29
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,38 4,88 5,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 88% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 71% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 47% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 41% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 76% 82% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 71% 41%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,92 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,44 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,92 1,89 1,94
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,17 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,44 1,50 1,39
Zelf over 1.5 kaarten 64% 67% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 33% 28%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 56% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 33% 22%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 22% 11%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,15 15,94 10,35
Schoten op doel per wedstrijd 4,82 6,24 3,41
Schoten naast per wedstrijd 4,97 5,88 4,06
Schoten tegen per wedstrijd 15,53 14,59 16,47
Balbezit 47,1 49,4 44,8

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 4 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 3 3 8%
4 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 4 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Spelersstatistieken Heracles

Topschutters
Speler Doelpunten
Adrián Dalmau Vaquer 19
Kristoffer Peterson 12
Brandley Kuwas 10
Lerin Duarte 6
Mohammed Osman 5

Adrián Dalmau Vaquer is dit seizoen de topschutter van Heracles (19). Daarachter volgen Kristoffer Peterson (12) en Brandley Kuwas (10).

Topschutters Heracles

Meeste assists
Speler Assists
Brandley Kuwas 10
Kristoffer Peterson 5
Mohammed Osman 3
Adrián Dalmau Vaquer 3
Tim Breukers 2

Brandley Kuwas gaf de meeste assists bij Heracles (10). Daarachter volgen Kristoffer Peterson (5) en Mohammed Osman (3).

Assists Heracles

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Janis Blaswich 35
Brandley Kuwas 35
Alexander Merkel 34
Mohammed Osman 33
Adrián Dalmau Vaquer 33

Janis Blaswich speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (35). Daarachter volgen Brandley Kuwas (35) en Alexander Merkel (34).

Wedstrijden Heracles

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Adrián Dalmau Vaquer 9
Alexander Merkel 7
Tim Breukers 7
Bart van Hintum 6
Maximilian Rossmann 6

Adrián Dalmau Vaquer pakte de meeste kaarten bij Heracles (9). Daarachter volgen Alexander Merkel (7) en Tim Breukers (7).

Kaarten Heracles

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook