Statistieken Heracles 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2020, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 12 8 14 42 53 -11 44 1,29
Thuis 17 8 4 5 29 16 13 28 1,65
Uit 17 4 4 9 13 37 -24 16 0,94
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,24
Tegen per wedstrijd 1,56
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 35% 47% 24%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 41% 29% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,71 0,76
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 0,94 2,18
De nul gehouden 26% 35% 18%
Niet gescoord 32% 18% 47%
Als eerste gescoord 47% 59% 35%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,71 0,76
Minstens 1 keer gescoord 68% 82% 53%
Minstens 2 keer gescoord 32% 41% 24%
Minstens 3 keer gescoord 12% 24% 0%
Minstens 4 keer gescoord 12% 24% 0%
In beide helften gescoord 24% 29% 18%
Niet gescoord 32% 18% 47%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,56 0,94 2,18
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 65% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 29% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 0% 47%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 0% 18%
De nul gehouden 26% 35% 18%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 2,65 2,94
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 82% 82%
Over 2.5 56% 47% 65%
Over 3.5 32% 29% 35%
Over 4.5 12% 6% 18%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 47% 41%
Beide ploegen scoren + winst 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 29% 29%
Geen btts + over 2.5 26% 18% 35%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 35% 41%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 14 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 35% 24%
Eerste helft gelijk 38% 35% 41%
Eerste helft verloren 32% 29% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,59 0,24
Tegen in de eerste helft 0,53 0,41 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 65% 65% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 68% 59% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 47% 12%
Tweede helft gelijk 32% 35% 29%
Tweede helft verloren 38% 18% 59%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,12 0,53
Tegen in de tweede helft 1,03 0,53 1,53
De nul gehouden in de tweede helft 32% 47% 18%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 29% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 18% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 41% 59%
Evenveel in beide helften 26% 41% 12%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
0%
5%
12%
19%
2%
14%
17%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
6%
8%
11%
17%
17%
11%
11%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,38 5,06 3,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,88 3,76 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 76% 76%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 53% 59%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 18% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 12% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 56% 65% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 53% 35%

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,41 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,44 bij de tegenstander. In 29% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,41 1,18 1,65
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,44 1,29 1,59
Zelf over 1.5 kaarten 41% 29% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 15% 12% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 29% 24% 35%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 18% 18%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 6% 18%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 9,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,94 12,71 7,18
Schoten op doel per wedstrijd 3,50 4,88 2,12
Schoten naast per wedstrijd 4,24 5,00 3,47
Schoten tegen per wedstrijd 11,50 9,24 13,76
Balbezit 46,8 49,8 43,8

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
1 - 0 4 12%
4 - 0 3 9%
2 - 1 3 9%
0 - 2 3 9%
0 - 3 3 9%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 5 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook