Statistieken Heracles 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Heracles
Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 25 keer verloren. Dat levert 19 punten op, oftewel 0,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,24.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 5 | 4 | 25 | 35 | 85 | -50 | 19 | 0,56 |
| Thuis | 17 | 4 | 3 | 10 | 23 | 36 | -13 | 15 | 0,88 |
| Uit | 17 | 1 | 1 | 15 | 12 | 49 | -37 | 4 | 0,24 |
Basisstatistieken Heracles
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 15% | 24% | 6% |
| Gelijk | 12% | 18% | 6% |
| Verloren | 74% | 59% | 88% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,03 | 1,35 | 0,71 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,50 | 2,12 | 2,88 |
| De nul gehouden | 6% | 12% | 0% |
| Niet gescoord | 47% | 41% | 53% |
| Als eerste gescoord | 24% | 29% | 18% |
Doelpuntenstatistieken Heracles
Heracles scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 87 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 47% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,03 | 1,35 | 0,71 |
| Minstens 1 keer gescoord | 53% | 59% | 47% |
| Minstens 2 keer gescoord | 21% | 24% | 18% |
| Minstens 3 keer gescoord | 12% | 18% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 12% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 18% | 12% |
| Niet gescoord | 47% | 41% | 53% |
Tegendoelpunten Heracles
Aan de andere kant incasseerde Heracles 85 doelpunten, gemiddeld 2,50 per wedstrijd. In 6% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,50 | 2,12 | 2,88 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 94% | 88% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 74% | 65% | 82% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 44% | 29% | 59% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 29% | 12% | 47% |
| De nul gehouden | 6% | 12% | 0% |
Over/under statistieken Heracles
In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,53 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,53 | 3,47 | 3,59 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 88% | 94% |
| Over 2.5 | 71% | 65% | 76% |
| Over 3.5 | 38% | 29% | 47% |
| Over 4.5 | 24% | 24% | 24% |
| Over 5.5 | 15% | 18% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Heracles
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 53% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 12% | 18% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 29% | 24% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 41% | 41% | 41% |
| Geen btts + over 2.5 | 29% | 24% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 29% | 35% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 6% | 12% |
Statistieken per helft
Heracles scoorde 18 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 38 tegen in de eerste helft en 47 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 18% | 24% | 12% |
| Eerste helft gelijk | 26% | 47% | 6% |
| Eerste helft verloren | 56% | 29% | 82% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,53 | 0,71 | 0,35 |
| Tegen in de eerste helft | 1,12 | 1,00 | 1,24 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 29% | 41% | 18% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 59% | 53% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 18% | 24% | 12% |
| Tweede helft gelijk | 15% | 18% | 12% |
| Tweede helft verloren | 68% | 59% | 76% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,50 | 0,65 | 0,35 |
| Tegen in de tweede helft | 1,38 | 1,12 | 1,65 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 24% | 29% | 18% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 74% | 71% | 76% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 35% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 41% | 35% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 29% | 29% |
Wanneer scoort Heracles?
De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.
Hoekschopstatistieken Heracles
Heracles trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,54 | 4,71 | 4,36 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,46 | 4,71 | 6,21 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 86% | 93% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 57% | 79% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 29% | 36% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 14% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 64% | 79% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 39% | 43% | 36% |
Gebaseerd op 28 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Heracles
Heracles kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,06 | 1,41 | 2,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,12 | 0,06 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,50 | 2,00 | 1,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 71% | 47% | 94% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 12% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 47% | 53% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 41% | 24% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 18% | 18% |
Schoten en xG van Heracles
De ploeg loste gemiddeld 10,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 30%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,82 | 12,86 | 8,79 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,25 | 4,14 | 2,36 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,14 | 5,71 | 4,57 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 16,21 | 16,29 | 16,14 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,15 | 1,37 | 0,91 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,86 | 1,69 | 2,05 |
| Balbezit | 44,9 | 45,2 | 44,6 |
Gebaseerd op 28 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Heracles
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 4 | 12% |
| 0 - 2 | 4 | 12% |
| 0 - 3 | 4 | 12% |
| 0 - 4 | 4 | 12% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 4 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 8 - 2 | 1 | 3% |
| 4 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.
Spelersstatistieken Heracles
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jizz Hornkamp | 10 |
| Luka Kulenović | 5 |
| Damon Mirani | 3 |
| Alec Van Hoorenbeeck | 2 |
| Ivan Mesík | 2 |
Jizz Hornkamp is dit seizoen de topschutter van Heracles (10). Daarachter volgen Luka Kulenović (5) en Damon Mirani (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ajdin Hrustic | 6 |
| Walid Ould-Chikh | 4 |
| Bryan Limbombe | 3 |
| Luka Kulenović | 3 |
| Mario Engels | 2 |
Ajdin Hrustic gaf de meeste assists bij Heracles (6). Daarachter volgen Walid Ould-Chikh (4) en Bryan Limbombe (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Djevencio van der Kust | 34 |
| Timo Jansink | 34 |
| Robin Mantel | 33 |
| Damon Mirani | 33 |
| Bryan Limbombe | 32 |
Djevencio van der Kust speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (34). Daarachter volgen Timo Jansink (34) en Robin Mantel (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ivan Mesík | 7 |
| Damon Mirani | 6 |
| Jan Žambůrek | 6 |
| Mimeirhel Benita | 6 |
| Alec Van Hoorenbeeck | 5 |
Ivan Mesík pakte de meeste kaarten bij Heracles (7). Daarachter volgen Damon Mirani (6) en Jan Žambůrek (6).
Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers