Statistieken Heracles 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,89 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,16.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 16 10 12 56 53 3 58 1,53
Thuis 19 10 6 3 34 25 9 36 1,89
Uit 19 6 4 9 22 28 -6 22 1,16
Punten per wedstrijd 1,53
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 42% 53% 32%
Gelijk 26% 32% 21%
Verloren 32% 16% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,79 1,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,32 1,47
De nul gehouden 29% 26% 32%
Niet gescoord 24% 16% 32%
Als eerste gescoord 50% 53% 47%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 56 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,79 1,16
Minstens 1 keer gescoord 76% 84% 68%
Minstens 2 keer gescoord 42% 63% 21%
Minstens 3 keer gescoord 16% 21% 11%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 26% 37% 16%
Niet gescoord 24% 16% 32%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,32 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 74% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 21% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 11% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 11% 11%
De nul gehouden 29% 26% 32%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 3,11 2,63
Over 0.5 92% 95% 89%
Over 1.5 82% 95% 68%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 29% 26% 32%
Over 4.5 13% 16% 11%
Over 5.5 11% 11% 11%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 63% 47%
Beide ploegen scoren + winst 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 42% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 37% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 11% 0%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 24 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 37% 32%
Eerste helft gelijk 45% 42% 47%
Eerste helft verloren 21% 21% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,63 0,63
Tegen in de eerste helft 0,53 0,58 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 66% 63% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 37% 16%
Tweede helft gelijk 42% 42% 42%
Tweede helft verloren 32% 21% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,84 1,16 0,53
Tegen in de tweede helft 0,87 0,74 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 42% 47% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 32% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 21% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 53% 37%
Evenveel in beide helften 32% 26% 37%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
5%
5%
18%
11%
9%
7%
14%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
9%
6%
13%
13%
11%
11%
8%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,86 5,00 4,72
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,38 4,95 5,83
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 84% 78%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 68% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 49% 42% 56%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 16% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 68% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 54% 63% 44%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,79 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,71 1,74 1,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,79 1,74 1,84
Zelf over 1.5 kaarten 55% 53% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 32% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 42% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 37% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 11% 32%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 13,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,89 16,42 11,22
Schoten op doel per wedstrijd 4,92 5,84 3,94
Schoten naast per wedstrijd 5,70 7,16 4,17
Schoten tegen per wedstrijd 14,38 13,00 15,83
Balbezit 49,4 50,5 48,2

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
2 - 0 4 11%
2 - 1 4 11%
1 - 0 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 1 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 2 2 5%
6 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Spelersstatistieken Heracles

Topschutters
Speler Doelpunten
Wout Weghorst 14
Iliass Bel Hassani 8
Oussama Tannane 7
Thomas Bruns 7
Jaroslav Navrátil 5

Wout Weghorst is dit seizoen de topschutter van Heracles (14). Daarachter volgen Iliass Bel Hassani (8) en Oussama Tannane (7).

Topschutters Heracles

Meeste assists
Speler Assists
Thomas Bruns 6
Jaroslav Navrátil 5
Brahim Darri 5
Iliass Bel Hassani 4
Paul Gladon 3

Thomas Bruns gaf de meeste assists bij Heracles (6). Daarachter volgen Jaroslav Navrátil (5) en Brahim Darri (5).

Assists Heracles

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Bram Castro 38
Joey Pelupessy 38
Wout Weghorst 37
Iliass Bel Hassani 37
Thomas Bruns 37

Bram Castro speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (38). Daarachter volgen Joey Pelupessy (38) en Wout Weghorst (37).

Wedstrijden Heracles

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Thomas Bruns 9
Ramon Zomer 8
Mark-Jan Fledderus 8
Mike te Wierik 6
Joey Pelupessy 6

Thomas Bruns pakte de meeste kaarten bij Heracles (9). Daarachter volgen Ramon Zomer (8) en Mark-Jan Fledderus (8).

Kaarten Heracles

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook