Statistieken Heracles 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 33 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,65.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 6 19 41 74 -33 33 0,97
Thuis 17 6 4 7 25 35 -10 22 1,29
Uit 17 3 2 12 16 39 -23 11 0,65
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 2,18
De nul gehouden 12%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 18%
Gelijk 18% 24% 12%
Verloren 56% 41% 71%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,47 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 2,06 2,29
De nul gehouden 12% 18% 6%
Niet gescoord 41% 35% 47%
Als eerste gescoord 24% 18% 29%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 75 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 41% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,47 0,94
Minstens 1 keer gescoord 59% 65% 53%
Minstens 2 keer gescoord 38% 53% 24%
Minstens 3 keer gescoord 12% 18% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 15% 18% 12%
Niet gescoord 41% 35% 47%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 74 doelpunten, gemiddeld 2,18 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,18 2,06 2,29
Minstens 1 tegendoelpunt 88% 82% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 59% 53% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 38% 29% 47%
Minstens 4 tegendoelpunten 24% 24% 24%
De nul gehouden 12% 18% 6%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,38 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 53% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,38 3,53 3,24
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 71% 71% 71%
Over 3.5 53% 59% 47%
Over 4.5 24% 29% 18%
Over 5.5 6% 12% 0%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 53% 47%
Beide ploegen scoren + winst 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 47% 41%
Geen btts + over 2.5 26% 24% 29%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 10 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 36 tegen in de eerste helft en 38 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 12% 6% 18%
Eerste helft gelijk 29% 29% 29%
Eerste helft verloren 59% 65% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,29 0,29 0,29
Tegen in de eerste helft 1,06 1,12 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 32% 29% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 76% 82% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 53% 24%
Tweede helft gelijk 12% 12% 12%
Tweede helft verloren 50% 35% 65%
Gescoord in de tweede helft 0,91 1,18 0,65
Tegen in de tweede helft 1,12 0,94 1,29
De nul gehouden in de tweede helft 38% 53% 24%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 35% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 12% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 47% 53%
Evenveel in beide helften 35% 41% 29%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
5%
2%
7%
10%
22%
20%
12%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
15%
9%
5%
11%
12%
12%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 7,2 toe. In 84% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,63 4,94 4,31
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 7,22 5,56 8,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 88% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 75% 94%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 44% 88%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 31% 56%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 75% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 50% 44%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,44 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,06 1,59 2,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,44 1,65 1,24
Zelf over 1.5 kaarten 65% 53% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 12% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 47% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 24% 29%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 24% 18%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 11,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,03 13,38 8,69
Schoten op doel per wedstrijd 3,63 4,38 2,88
Schoten naast per wedstrijd 4,59 5,56 3,63
Schoten tegen per wedstrijd 18,38 16,25 20,50
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,28 1,44 1,11
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,97 1,72 2,22
Balbezit 46,7 49,9 43,5

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 12%
2 - 2 3 9%
1 - 3 3 9%
0 - 1 3 9%
0 - 2 3 9%
0 - 4 3 9%
5 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Spelersstatistieken Heracles

Topschutters
Speler Doelpunten
Jizz Hornkamp 10
Mohamed Sankoh 6
Mario Engels 5
Emil Hansson 5
Abdenego N'Lola Nankishi 3

Jizz Hornkamp is dit seizoen de topschutter van Heracles (10). Daarachter volgen Mohamed Sankoh (6) en Mario Engels (5).

Topschutters Heracles

Meeste assists
Speler Assists
Emil Hansson 6
Mario Engels 3
Justin Hoogma 2
Jordy Bruijn 2
Ruben Roosken 2

Emil Hansson gaf de meeste assists bij Heracles (6). Daarachter volgen Mario Engels (3) en Justin Hoogma (2).

Assists Heracles

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mario Engels 34
Michael Brouwer 34
Sem Scheperman 34
Bryan Limbombe 33
Marko Vejinovic 33

Mario Engels speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (34). Daarachter volgen Michael Brouwer (34) en Sem Scheperman (34).

Wedstrijden Heracles

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Thomas Bruns 10
Justin Hoogma 7
Marko Vejinovic 7
Brian De Keersmaecker 6
Mario Engels 4

Thomas Bruns pakte de meeste kaarten bij Heracles (10). Daarachter volgen Justin Hoogma (7) en Marko Vejinovic (7).

Kaarten Heracles

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook