Statistieken Heracles 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2019, 26 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 26 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,38 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,92 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,85.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 26 10 6 10 40 34 6 36 1,38
Thuis 13 8 1 4 31 17 14 25 1,92
Uit 13 2 5 6 9 17 -8 11 0,85
Punten per wedstrijd 1,38
Gescoord per wedstrijd 1,54
Tegen per wedstrijd 1,31
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 38% 62% 15%
Gelijk 23% 8% 38%
Verloren 38% 31% 46%
Gescoord per wedstrijd 1,54 2,38 0,69
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,31 1,31 1,31
De nul gehouden 27% 38% 15%
Niet gescoord 35% 15% 54%
Als eerste gescoord 46% 69% 23%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,54 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 59 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,54 2,38 0,69
Minstens 1 keer gescoord 65% 85% 46%
Minstens 2 keer gescoord 38% 62% 15%
Minstens 3 keer gescoord 23% 38% 8%
Minstens 4 keer gescoord 19% 38% 0%
In beide helften gescoord 38% 62% 15%
Niet gescoord 35% 15% 54%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 34 doelpunten, gemiddeld 1,31 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,31 1,31 1,31
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 62% 85%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 38% 31%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 23% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 8% 8%
De nul gehouden 27% 38% 15%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 2,85 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,85 3,69 2,00
Over 0.5 92% 100% 85%
Over 1.5 77% 92% 62%
Over 2.5 42% 62% 23%
Over 3.5 38% 62% 15%
Over 4.5 23% 31% 15%
Over 5.5 8% 15% 0%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 46%, op verplaatsing tot 46%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 46% 46% 46%
Beide ploegen scoren + winst 19% 23% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 8% 23%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 15% 8%
Beide ploegen scoren + over 2.5 31% 38% 23%
Geen btts + over 2.5 12% 23% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 15% 8%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 23% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 8%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 15 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 62% 8%
Eerste helft gelijk 38% 23% 54%
Eerste helft verloren 27% 15% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,58 1,00 0,15
Tegen in de eerste helft 0,50 0,54 0,46
De nul gehouden in de eerste helft 62% 69% 54%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 31% 85%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 62% 15%
Tweede helft gelijk 31% 8% 54%
Tweede helft verloren 31% 31% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,96 1,38 0,54
Tegen in de tweede helft 0,81 0,77 0,85
De nul gehouden in de tweede helft 46% 54% 38%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 23% 54%
Meeste doelpunten in de eerste helft 19% 23% 15%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 46% 54%
Evenveel in beide helften 31% 31% 31%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
8%
10%
13%
10%
20%
20%
13%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
15%
15%
3%
9%
24%
6%
3%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 6,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 86% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,57 4,00 7,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 2,00 5,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 0% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 0% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 0% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 0% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 86% 100% 83%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 0% 67%

Gebaseerd op 7 van de 26 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,73 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,12 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,73 1,38 2,08
Rode kaarten per wedstrijd 0,04 0,00 0,08
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,12 2,08 2,15
Zelf over 1.5 kaarten 62% 62% 62%
Zelf over 2.5 kaarten 23% 0% 46%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 54% 46% 62%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 31% 15% 46%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 23% 8% 38%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 11,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,14 14,00 10,67
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 4,00 4,00
Schoten naast per wedstrijd 3,86 6,00 3,50
Schoten tegen per wedstrijd 14,00 13,00 14,17
Balbezit 45,3 58,0 43,2

Gebaseerd op 7 van de 26 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 26 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 15%
0 - 1 3 12%
0 - 2 3 12%
4 - 0 2 8%
2 - 0 2 8%
0 - 0 2 8%
6 - 1 1 4%
4 - 1 1 4%
4 - 2 1 4%
3 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook