Statistieken Heracles 2017
Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2017, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Heracles
Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,65.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 11 | 9 | 14 | 50 | 64 | -14 | 42 | 1,24 |
| Thuis | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 | 25 | 4 | 31 | 1,82 |
| Uit | 17 | 2 | 5 | 10 | 21 | 39 | -18 | 11 | 0,65 |
Basisstatistieken Heracles
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 32% | 53% | 12% |
| Gelijk | 26% | 24% | 29% |
| Verloren | 41% | 24% | 59% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,47 | 1,71 | 1,24 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,88 | 1,47 | 2,29 |
| De nul gehouden | 12% | 12% | 12% |
| Niet gescoord | 18% | 6% | 29% |
| Als eerste gescoord | 32% | 47% | 18% |
Doelpuntenstatistieken Heracles
Heracles scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,47 | 1,71 | 1,24 |
| Minstens 1 keer gescoord | 82% | 94% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 44% | 65% | 24% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 12% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 0% | 6% |
| In beide helften gescoord | 24% | 29% | 18% |
| Niet gescoord | 18% | 6% | 29% |
Tegendoelpunten Heracles
Aan de andere kant incasseerde Heracles 64 doelpunten, gemiddeld 1,88 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,88 | 1,47 | 2,29 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 88% | 88% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 41% | 65% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 26% | 12% | 41% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 12% | 6% | 18% |
| De nul gehouden | 12% | 12% | 12% |
Over/under statistieken Heracles
In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,35 doelpunten. In 76% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,35 | 3,18 | 3,53 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 88% | 94% | 82% |
| Over 2.5 | 76% | 82% | 71% |
| Over 3.5 | 35% | 24% | 47% |
| Over 4.5 | 21% | 12% | 29% |
| Over 5.5 | 12% | 6% | 18% |
Beide ploegen scoren bij Heracles
In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 82%, op verplaatsing tot 65%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 74% | 82% | 65% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 41% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 24% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 62% | 71% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 12% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 18% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35% | 47% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 6% | 6% |
Statistieken per helft
Heracles scoorde 19 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 24% | 35% | 12% |
| Eerste helft gelijk | 35% | 29% | 41% |
| Eerste helft verloren | 41% | 35% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,56 | 0,65 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,85 | 0,76 | 0,94 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 41% | 47% | 35% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 53% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 41% | 47% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 29% | 41% | 18% |
| Tweede helft verloren | 29% | 12% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,91 | 1,06 | 0,76 |
| Tegen in de tweede helft | 1,03 | 0,71 | 1,35 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 35% | 41% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 38% | 24% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 35% | 18% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 41% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 24% | 24% |
Wanneer scoort Heracles?
De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Heracles
Heracles trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,2 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,29 | 6,00 | 4,59 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,18 | 6,00 | 6,35 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 94% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 88% | 71% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 65% | 65% | 65% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 35% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 62% | 65% | 59% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 53% | 59% | 47% |
Kaartenstatistieken Heracles
Heracles kreeg gemiddeld 1,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,56 bij de tegenstander. In 29% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,32 | 1,06 | 1,59 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,00 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,56 | 1,59 | 1,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 35% | 18% | 53% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 24% | 12% | 35% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 29% | 24% | 35% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 12% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 12% | 6% | 18% |
Schoten en xG van Heracles
De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,06 | 14,82 | 11,29 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,79 | 5,18 | 4,41 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,26 | 6,65 | 3,88 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 19,12 | 17,94 | 20,29 |
| Balbezit | 49,7 | 50,0 | 49,4 |
Meest voorkomende uitslagen Heracles
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 6 | 18% |
| 1 - 1 | 4 | 12% |
| 1 - 2 | 4 | 12% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.
Spelersstatistieken Heracles
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Vincent Vermeij | 8 |
| Reuven Niemeijer | 8 |
| Kristoffer Peterson | 7 |
| Paul Gladon | 6 |
| Brandley Kuwas | 5 |
Vincent Vermeij is dit seizoen de topschutter van Heracles (8). Daarachter volgen Reuven Niemeijer (8) en Kristoffer Peterson (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Brandley Kuwas | 13 |
| Brahim Darri | 3 |
| Kristoffer Peterson | 3 |
| Jamiro Gregory Monteiro Alvarenga | 3 |
| Reuven Niemeijer | 2 |
Brandley Kuwas gaf de meeste assists bij Heracles (13). Daarachter volgen Brahim Darri (3) en Kristoffer Peterson (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Bram Castro | 34 |
| Jamiro Gregory Monteiro Alvarenga | 34 |
| Kristoffer Peterson | 33 |
| Paul Gladon | 32 |
| Tim Breukers | 30 |
Bram Castro speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (34). Daarachter volgen Jamiro Gregory Monteiro Alvarenga (34) en Kristoffer Peterson (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Tim Breukers | 6 |
| Robin Pröpper | 5 |
| Roland Baas | 4 |
| Peter van Ooijen | 4 |
| Lerin Duarte | 4 |
Tim Breukers pakte de meeste kaarten bij Heracles (6). Daarachter volgen Robin Pröpper (5) en Roland Baas (4).
Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers