Statistieken Heracles 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 27 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 27 4 7 103 42 61 85 2,24
Thuis 19 15 3 1 61 17 44 48 2,53
Uit 19 12 1 6 42 25 17 37 1,95
Punten per wedstrijd 2,24
Gescoord per wedstrijd 2,71
Tegen per wedstrijd 1,11
De nul gehouden 42%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 71% 79% 63%
Gelijk 11% 16% 5%
Verloren 18% 5% 32%
Gescoord per wedstrijd 2,71 3,21 2,21
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,11 0,89 1,32
De nul gehouden 42% 47% 37%
Niet gescoord 8% 5% 11%
Als eerste gescoord 71% 79% 63%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 103 doelpunten, gemiddeld 2,71 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 33 minuten een doelpunt. In 76% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,71 3,21 2,21
Minstens 1 keer gescoord 92% 95% 89%
Minstens 2 keer gescoord 76% 79% 74%
Minstens 3 keer gescoord 53% 58% 47%
Minstens 4 keer gescoord 18% 32% 5%
In beide helften gescoord 47% 58% 37%
Niet gescoord 8% 5% 11%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 42 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,11 0,89 1,32
Minstens 1 tegendoelpunt 58% 53% 63%
Minstens 2 tegendoelpunten 26% 26% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 11% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 42% 47% 37%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,82 doelpunten. In 74% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 45% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,82 4,11 3,53
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 95% 89%
Over 2.5 74% 68% 79%
Over 3.5 45% 47% 42%
Over 4.5 29% 37% 21%
Over 5.5 18% 26% 11%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 29% 32% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 0% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 37% 47%
Geen btts + over 2.5 32% 32% 32%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 50 doelpunten voor rust en 53 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 55% 74% 37%
Eerste helft gelijk 29% 11% 47%
Eerste helft verloren 16% 16% 16%
Gescoord in de eerste helft 1,32 1,79 0,84
Tegen in de eerste helft 0,53 0,53 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 61% 58% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 32% 21% 42%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 66% 74% 58%
Tweede helft gelijk 18% 16% 21%
Tweede helft verloren 16% 11% 21%
Gescoord in de tweede helft 1,39 1,42 1,37
Tegen in de tweede helft 0,58 0,37 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 66% 68% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 26% 32%
Meeste doelpunten in de eerste helft 42% 53% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 26% 47%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
15%
11%
10%
8%
10%
10%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
10%
5%
17%
14%
10%
10%
10%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 6,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,16 6,26 6,05
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,95 3,58 4,32
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 84% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 68% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 37% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 21% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 79% 79% 79%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 74% 79% 68%

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,66 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,79 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,66 1,53 1,79
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,79 1,74 1,84
Zelf over 1.5 kaarten 50% 47% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 32% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 45% 42% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 32% 37%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 21% 26%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 15,1 schoten per wedstrijd, waarvan 6,2 op doel. Dat is een precisie van 41%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,05 15,89 14,21
Schoten op doel per wedstrijd 6,18 6,68 5,68
Schoten naast per wedstrijd 5,13 5,89 4,37
Schoten tegen per wedstrijd 10,24 10,05 10,42
Balbezit 51,4 51,2 51,6

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 8 21%
2 - 0 4 11%
1 - 1 3 8%
5 - 1 2 5%
3 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 1 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 0 2 5%
8 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook