Statistieken Heracles
Alle cijfers hieronder gaan over Eerste Divisie 2026, 13 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Heracles
Heracles speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 2,46 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | 25 | 32 | 2,46 |
| Thuis | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 18 | 3,00 |
| Uit | 7 | 4 | 2 | 1 | 21 | 10 | 11 | 14 | 2,00 |
Basisstatistieken Heracles
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 77% | 100% | 57% |
| Gelijk | 15% | 0% | 29% |
| Verloren | 8% | 0% | 14% |
| Gescoord per wedstrijd | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 0,67 | 1,43 |
| De nul gehouden | 31% | 67% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 0% | 14% |
| Als eerste gescoord | 77% | 100% | 57% |
Doelpuntenstatistieken Heracles
Heracles scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 3,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 30 minuten een doelpunt. In 85% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 100% | 86% |
| Minstens 2 keer gescoord | 85% | 100% | 71% |
| Minstens 3 keer gescoord | 62% | 67% | 57% |
| Minstens 4 keer gescoord | 31% | 17% | 43% |
| In beide helften gescoord | 62% | 67% | 57% |
| Niet gescoord | 8% | 0% | 14% |
Tegendoelpunten Heracles
Aan de andere kant incasseerde Heracles 14 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,08 | 0,67 | 1,43 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 69% | 33% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 31% | 33% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 0% | 14% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 31% | 67% | 0% |
Over/under statistieken Heracles
In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 4,08 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 62% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 4,08 | 3,67 | 4,43 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 92% | 100% | 86% |
| Over 2.5 | 69% | 67% | 71% |
| Over 3.5 | 62% | 50% | 71% |
| Over 4.5 | 46% | 50% | 43% |
| Over 5.5 | 23% | 0% | 43% |
Beide ploegen scoren bij Heracles
In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 86%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 62% | 33% | 86% |
| Beide ploegen scoren + winst | 46% | 33% | 57% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 15% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 54% | 33% | 71% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 33% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 31% | 17% | 43% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 17% | 43% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Heracles scoorde 20 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 69% | 67% | 71% |
| Eerste helft gelijk | 23% | 17% | 29% |
| Eerste helft verloren | 8% | 17% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,54 | 1,17 | 1,86 |
| Tegen in de eerste helft | 0,38 | 0,33 | 0,43 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 69% | 83% | 57% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 15% | 17% | 14% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 46% | 67% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 33% | 29% |
| Tweede helft verloren | 23% | 0% | 43% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,46 | 1,83 | 1,14 |
| Tegen in de tweede helft | 0,69 | 0,33 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 54% | 83% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 31% | 17% | 43% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 38% | 33% | 43% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 46% | 50% | 43% |
| Evenveel in beide helften | 15% | 17% | 14% |
Wanneer scoort Heracles?
De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Heracles
Heracles trapte gemiddeld 8,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 92% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 8,46 | 9,00 | 8,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,62 | 3,50 | 3,71 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 83% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 83% | 100% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 62% | 67% | 57% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 38% | 50% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 100% | 100% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 100% | 100% | 100% |
Kaartenstatistieken Heracles
Heracles kreeg gemiddeld 1,46 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,77 bij de tegenstander. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,46 | 1,17 | 1,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,00 | 0,14 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,77 | 2,33 | 1,29 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 38% | 33% | 43% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 0% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 46% | 67% | 29% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 23% | 17% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 17% | 14% |
Schoten en xG van Heracles
De ploeg loste gemiddeld 22,1 schoten per wedstrijd, waarvan 8,5 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 22,08 | 24,00 | 20,43 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,54 | 9,67 | 7,57 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9,23 | 8,67 | 9,71 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,15 | 8,17 | 10,00 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,37 | 2,37 | 2,37 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,03 | 1,09 | 0,98 |
| Balbezit | 55,2 | 58,0 | 52,7 |
Meest voorkomende uitslagen Heracles
De vaakst voorkomende uitslag is 3-2, in 2 van de 13 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 2 | 15% |
| 2 - 0 | 2 | 15% |
| 6 - 1 | 1 | 8% |
| 5 - 0 | 1 | 8% |
| 5 - 1 | 1 | 8% |
| 4 - 3 | 1 | 8% |
| 3 - 0 | 1 | 8% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.
Spelersstatistieken Heracles
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jean-Paul N'djoli | 12 |
| Tristan van Gilst | 8 |
| Sem Scheperman | 4 |
| Chafik Abbas | 2 |
| Damon Mirani | 2 |
Jean-Paul N'djoli is dit seizoen de topschutter van Heracles (12). Daarachter volgen Tristan van Gilst (8) en Sem Scheperman (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Chafik Abbas | 6 |
| Djevencio van der Kust | 3 |
| Thomas Bruns | 3 |
| Jean-Paul N'djoli | 2 |
| Sem Scheperman | 2 |
Chafik Abbas gaf de meeste assists bij Heracles (6). Daarachter volgen Djevencio van der Kust (3) en Thomas Bruns (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Chafik Abbas | 13 |
| Damon Mirani | 13 |
| Djevencio van der Kust | 13 |
| Fabian de Keijzer | 13 |
| Jean-Paul N'djoli | 13 |
Chafik Abbas speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (13). Daarachter volgen Damon Mirani (13) en Djevencio van der Kust (13).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Sem Scheperman | 3 |
| David Vicente Robles | 2 |
| Jean-Paul N'djoli | 2 |
| Jeff Reine-Adélaïde | 2 |
| Chafik Abbas | 1 |
Sem Scheperman pakte de meeste kaarten bij Heracles (3). Daarachter volgen David Vicente Robles (2) en Jean-Paul N'djoli (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 14 |
| 2 | Tristan van Gilst | 10 |
| 3 | Chafik Abbas | 8 |
| 4 | Sem Scheperman | 6 |
| 5 | Djevencio van der Kust | 4 |
| 6 | Thomas Bruns | 3 |
| 7 | Damon Mirani | 2 |
| 7 | David Vicente Robles | 2 |
| 7 | Maurice Wrusch | 2 |
| 10 | David Tomic | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 11 |
| 2 | Sem Scheperman | 4 |
| 3 | Tristan van Gilst | 3 |
| 4 | Chafik Abbas | 2 |
| 4 | Damon Mirani | 2 |
| 4 | Maurice Wrusch | 2 |
| 7 | David Vicente Robles | 1 |
| 7 | Djevencio van der Kust | 1 |
| 7 | Mario Borac | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tristan van Gilst | 5 |
| 2 | Jean-Paul N'djoli | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 2 |
| 2 | Mimeirhel Benita | 1 |
| 2 | Tristan van Gilst | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 68 |
| 2 | Tristan van Gilst | 37 |
| 3 | Chafik Abbas | 34 |
| 4 | Sem Scheperman | 18 |
| 5 | Damon Mirani | 15 |
| 6 | Djevencio van der Kust | 12 |
| 7 | Mario Borac | 8 |
| 8 | David Tomic | 7 |
| 9 | Maurice Wrusch | 5 |
| 10 | David Vicente Robles | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 27 |
| 2 | Tristan van Gilst | 19 |
| 3 | Chafik Abbas | 18 |
| 4 | Sem Scheperman | 9 |
| 5 | Damon Mirani | 6 |
| 6 | David Tomic | 4 |
| 7 | Djevencio van der Kust | 3 |
| 7 | Maurice Wrusch | 3 |
| 9 | David Vicente Robles | 2 |
| 9 | Jeff Reine-Adélaïde | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 52,9% |
| 2 | Tristan van Gilst | 51,4% |
| 3 | Sem Scheperman | 50,0% |
| 4 | Damon Mirani | 40,0% |
| 5 | Jean-Paul N'djoli | 39,7% |
| 6 | Djevencio van der Kust | 25,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sem Scheperman | 22,2% |
| 2 | Tristan van Gilst | 21,6% |
| 3 | Jean-Paul N'djoli | 17,6% |
| 4 | Damon Mirani | 13,3% |
| 5 | Djevencio van der Kust | 8,3% |
| 6 | Chafik Abbas | 5,9% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 35 |
| 2 | Djevencio van der Kust | 23 |
| 3 | Jean-Paul N'djoli | 21 |
| 4 | David Vicente Robles | 18 |
| 4 | Tristan van Gilst | 18 |
| 6 | Maurice Wrusch | 12 |
| 6 | Sem Scheperman | 12 |
| 8 | David Tomic | 11 |
| 8 | Thomas Bruns | 11 |
| 10 | Damon Mirani | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Damon Mirani | 610 |
| 2 | Djevencio van der Kust | 495 |
| 3 | Maurice Wrusch | 455 |
| 4 | Fabian de Keijzer | 336 |
| 5 | Sem Scheperman | 334 |
| 6 | David Vicente Robles | 260 |
| 7 | Tristan van Gilst | 240 |
| 8 | Chafik Abbas | 220 |
| 9 | Jean-Paul N'djoli | 173 |
| 10 | Mario Borac | 134 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Damon Mirani | 87,6% |
| 2 | Maurice Wrusch | 82,1% |
| 3 | Djevencio van der Kust | 82,0% |
| 4 | Sem Scheperman | 81,1% |
| 5 | David Vicente Robles | 80,5% |
| 6 | Tristan van Gilst | 80,3% |
| 7 | Chafik Abbas | 72,8% |
| 8 | Jean-Paul N'djoli | 68,1% |
| 9 | Fabian de Keijzer | 61,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djevencio van der Kust | 30 |
| 2 | Sem Scheperman | 27 |
| 3 | Maurice Wrusch | 22 |
| 4 | Damon Mirani | 12 |
| 5 | Thomas Bruns | 11 |
| 6 | David Vicente Robles | 10 |
| 7 | Jean-Paul N'djoli | 8 |
| 8 | Mario Borac | 6 |
| 9 | Chafik Abbas | 5 |
| 9 | Tristan van Gilst | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maurice Wrusch | 19 |
| 2 | Sem Scheperman | 15 |
| 3 | Damon Mirani | 13 |
| 3 | Djevencio van der Kust | 13 |
| 5 | David Vicente Robles | 12 |
| 6 | Mario Borac | 8 |
| 7 | Jean-Paul N'djoli | 6 |
| 8 | Mike te Wierik | 4 |
| 9 | Chafik Abbas | 3 |
| 10 | Stijn Bultman | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 7 |
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 7 |
| 3 | Damon Mirani | 6 |
| 3 | Djevencio van der Kust | 6 |
| 3 | Sem Scheperman | 6 |
| 6 | Maurice Wrusch | 4 |
| 7 | Thomas Bruns | 2 |
| 7 | Tristan van Gilst | 2 |
| 9 | David Tomic | 1 |
| 9 | Mario Borac | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maurice Wrusch | 91 |
| 2 | Sem Scheperman | 80 |
| 3 | Damon Mirani | 72 |
| 4 | Jean-Paul N'djoli | 68 |
| 5 | Djevencio van der Kust | 61 |
| 6 | David Vicente Robles | 41 |
| 7 | Tristan van Gilst | 36 |
| 8 | Chafik Abbas | 34 |
| 9 | Mario Borac | 26 |
| 10 | Mimeirhel Benita | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maurice Wrusch | 62,8% |
| 2 | Damon Mirani | 62,6% |
| 3 | Sem Scheperman | 61,1% |
| 4 | David Vicente Robles | 50,6% |
| 5 | Djevencio van der Kust | 48,8% |
| 6 | Tristan van Gilst | 43,9% |
| 7 | Jean-Paul N'djoli | 43,6% |
| 8 | Chafik Abbas | 41,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Vicente Robles | 8 |
| 2 | Djevencio van der Kust | 5 |
| 2 | Sem Scheperman | 5 |
| 2 | Tristan van Gilst | 5 |
| 5 | David Tomic | 4 |
| 5 | Thomas Bruns | 4 |
| 7 | Maurice Wrusch | 3 |
| 8 | Chafik Abbas | 2 |
| 8 | Damon Mirani | 2 |
| 8 | Mario Borac | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 12 |
| 2 | Djevencio van der Kust | 11 |
| 2 | Tristan van Gilst | 11 |
| 4 | Jean-Paul N'djoli | 9 |
| 5 | David Vicente Robles | 3 |
| 6 | David Tomic | 2 |
| 6 | Mario Borac | 2 |
| 6 | Maurice Wrusch | 2 |
| 6 | Sem Scheperman | 2 |
| 6 | Thomas Bruns | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djevencio van der Kust | 52,4% |
| 1 | Tristan van Gilst | 52,4% |
| 3 | Jean-Paul N'djoli | 40,9% |
| 4 | Chafik Abbas | 38,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian de Keijzer | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian de Keijzer | 24 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian de Keijzer | 70,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sem Scheperman | 3 |
| 2 | Jean-Paul N'djoli | 2 |
| 2 | Jeff Reine-Adélaïde | 2 |
| 4 | Chafik Abbas | 1 |
| 4 | David Vicente Robles | 1 |
| 4 | Djevencio van der Kust | 1 |
| 4 | Fabian de Keijzer | 1 |
| 4 | Maurice Wrusch | 1 |
| 4 | Mike te Wierik | 1 |
| 4 | Mimeirhel Benita | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | David Vicente Robles | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Djevencio van der Kust | 25 |
| 2 | Jean-Paul N'djoli | 22 |
| 3 | Maurice Wrusch | 18 |
| 4 | Sem Scheperman | 15 |
| 5 | David Vicente Robles | 11 |
| 6 | Damon Mirani | 9 |
| 6 | David Tomic | 9 |
| 8 | Chafik Abbas | 8 |
| 9 | Tristan van Gilst | 7 |
| 10 | Mimeirhel Benita | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maurice Wrusch | 22 |
| 2 | Sem Scheperman | 19 |
| 3 | David Vicente Robles | 18 |
| 4 | Chafik Abbas | 13 |
| 5 | Djevencio van der Kust | 12 |
| 5 | Tristan van Gilst | 12 |
| 7 | Damon Mirani | 6 |
| 7 | Jeff Reine-Adélaïde | 6 |
| 7 | Mimeirhel Benita | 6 |
| 7 | Thomas Bruns | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 8 |
| 2 | Thomas Bruns | 3 |
| 3 | Chafik Abbas | 2 |
| 3 | David Tomic | 2 |
| 3 | Djevencio van der Kust | 2 |
| 3 | Sem Scheperman | 2 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian de Keijzer | 1.174 |
| 2 | Jean-Paul N'djoli | 1.156 |
| 3 | Damon Mirani | 1.146 |
| 4 | Djevencio van der Kust | 1.139 |
| 5 | Sem Scheperman | 1.121 |
| 6 | Chafik Abbas | 969 |
| 7 | Tristan van Gilst | 953 |
| 8 | Maurice Wrusch | 911 |
| 9 | David Vicente Robles | 867 |
| 10 | Thomas Bruns | 298 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Chafik Abbas | 13 |
| 1 | Damon Mirani | 13 |
| 1 | Fabian de Keijzer | 13 |
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 13 |
| 1 | Sem Scheperman | 13 |
| 1 | Tristan van Gilst | 13 |
| 7 | Djevencio van der Kust | 12 |
| 8 | David Vicente Robles | 11 |
| 9 | Maurice Wrusch | 10 |
| 10 | David Tomic | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jean-Paul N'djoli | 7,51 |
| 2 | Chafik Abbas | 7,30 |
| 3 | Maurice Wrusch | 7,27 |
| 4 | Sem Scheperman | 7,18 |
| 5 | Tristan van Gilst | 7,10 |
| 6 | Damon Mirani | 7,07 |
| 7 | Djevencio van der Kust | 6,97 |
| 8 | Fabian de Keijzer | 6,77 |
| 9 | David Vicente Robles | 6,70 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers