Statistieken Heracles 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 7 18 33 49 -16 34 1,00
Thuis 17 7 5 5 22 21 1 26 1,53
Uit 17 2 2 13 11 28 -17 8 0,47
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,44
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 41% 12%
Gelijk 21% 29% 12%
Verloren 53% 29% 76%
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,29 0,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 1,24 1,65
De nul gehouden 24% 29% 18%
Niet gescoord 38% 29% 47%
Als eerste gescoord 39% 50% 27%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,29 0,65
Minstens 1 keer gescoord 62% 71% 53%
Minstens 2 keer gescoord 21% 29% 12%
Minstens 3 keer gescoord 12% 24% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 16% 25% 7%
Niet gescoord 38% 29% 47%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 1,24 1,65
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 71% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 35% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 24% 29% 18%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 2,41 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,41 2,53 2,29
Over 0.5 91% 88% 94%
Over 1.5 68% 65% 71%
Over 2.5 38% 35% 41%
Over 3.5 24% 35% 12%
Over 4.5 15% 24% 6%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 53% 41%
Beide ploegen scoren + winst 12% 24% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 12% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 35% 35%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 19% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 31% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 7%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Heracles scoorde 13 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 38% 13%
Eerste helft gelijk 45% 44% 47%
Eerste helft verloren 29% 19% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,56 0,27
Tegen in de eerste helft 0,52 0,44 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 58% 69% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 56% 73%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 23% 38% 7%
Tweede helft gelijk 29% 25% 33%
Tweede helft verloren 48% 38% 60%
Gescoord in de tweede helft 0,58 0,81 0,33
Tegen in de tweede helft 0,94 0,81 1,07
De nul gehouden in de tweede helft 35% 38% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 44% 73%
Meeste doelpunten in de eerste helft 19% 13% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 52% 44% 60%
Evenveel in beide helften 29% 44% 13%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
10%
13%
10%
13%
13%
6%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
11%
9%
7%
13%
16%
16%
11%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,53 5,47 3,59
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,50 3,94 5,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 76% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 59% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 35% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 12% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 56% 76% 35%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 65% 24%

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,58 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,16 bij de tegenstander. In 35% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,58 1,81 1,33
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,13 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,16 1,44 0,87
Zelf over 1.5 kaarten 52% 63% 40%
Zelf over 2.5 kaarten 23% 25% 20%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 35% 44% 27%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 38% 13%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 13% 13%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,24 15,41 9,06
Schoten op doel per wedstrijd 3,94 5,41 2,47
Schoten naast per wedstrijd 4,53 5,24 3,82
Schoten tegen per wedstrijd 13,15 11,53 14,76
Balbezit 46,6 46,9 46,2

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 15%
1 - 1 4 12%
1 - 2 4 12%
0 - 2 4 12%
1 - 0 3 9%
0 - 0 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook