Statistieken Heracles 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Heracles

Heracles speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 9 11 14 42 63 -21 38 1,12
Thuis 17 6 7 4 29 27 2 25 1,47
Uit 17 3 4 10 13 36 -23 13 0,76
Punten per wedstrijd 1,12
Gescoord per wedstrijd 1,24
Tegen per wedstrijd 1,85
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Heracles

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 35% 18%
Gelijk 32% 41% 24%
Verloren 41% 24% 59%
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,71 0,76
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,85 1,59 2,12
De nul gehouden 18% 18% 18%
Niet gescoord 26% 6% 47%
Als eerste gescoord 53% 76% 29%

Doelpuntenstatistieken Heracles

Heracles scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,24 1,71 0,76
Minstens 1 keer gescoord 74% 94% 53%
Minstens 2 keer gescoord 35% 47% 24%
Minstens 3 keer gescoord 9% 18% 0%
Minstens 4 keer gescoord 6% 12% 0%
In beide helften gescoord 32% 47% 18%
Niet gescoord 26% 6% 47%

Tegendoelpunten Heracles

Aan de andere kant incasseerde Heracles 63 doelpunten, gemiddeld 1,85 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,85 1,59 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 82% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 47% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 18% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 24% 12% 35%
De nul gehouden 18% 18% 18%

Over/under statistieken Heracles

In een wedstrijd van Heracles vallen er gemiddeld 3,09 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,09 3,29 2,88
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 79% 88% 71%
Over 2.5 56% 59% 53%
Over 3.5 38% 41% 35%
Over 4.5 26% 24% 29%
Over 5.5 12% 18% 6%

Beide ploegen scoren bij Heracles

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 82%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 82% 47%
Beide ploegen scoren + winst 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 59% 35%
Geen btts + over 2.5 9% 0% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 53% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 12% 6%

Statistieken per helft

Heracles scoorde 21 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 35% 24%
Eerste helft gelijk 44% 53% 35%
Eerste helft verloren 26% 12% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,62 0,76 0,47
Tegen in de eerste helft 0,82 0,65 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 56% 65% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 35% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 29% 18%
Tweede helft gelijk 35% 41% 29%
Tweede helft verloren 41% 29% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,62 0,94 0,29
Tegen in de tweede helft 1,03 0,94 1,12
De nul gehouden in de tweede helft 38% 35% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 24% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 29% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 53% 41%
Evenveel in beide helften 24% 18% 29%

Wanneer scoort Heracles?

De meeste doelpunten van Heracles vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
17%
10%
7%
12%
10%
7%
21%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
6%
6%
16%
14%
17%
8%
6%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Heracles

Heracles trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,19 6,53 3,94
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,74 3,87 5,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 80% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 60% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 53% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 40% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 80% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 58% 80% 38%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Heracles

Heracles kreeg gemiddeld 1,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,21 bij de tegenstander. In 32% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,71 1,88 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,12 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,21 1,71 0,71
Zelf over 1.5 kaarten 50% 59% 41%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 29% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 32% 47% 18%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 35% 12%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 29% 6%

Schoten en xG van Heracles

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,35 14,67 8,25
Schoten op doel per wedstrijd 3,94 5,07 2,88
Schoten naast per wedstrijd 4,58 6,00 3,25
Schoten tegen per wedstrijd 15,03 13,53 16,44
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,23 1,66 0,83
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,80 1,49 2,10
Balbezit 45,3 48,2 42,6

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Heracles

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
2 - 1 4 12%
1 - 4 4 12%
0 - 0 3 9%
0 - 1 3 9%
4 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
3 - 4 1 3%
2 - 5 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Heracles.

Spelersstatistieken Heracles

Topschutters
Speler Doelpunten
Luka Kulenović 9
Jizz Hornkamp 8
Brian De Keersmaecker 5
Mario Engels 4
Thomas Bruns 3

Luka Kulenović is dit seizoen de topschutter van Heracles (9). Daarachter volgen Jizz Hornkamp (8) en Brian De Keersmaecker (5).

Topschutters Heracles

Meeste assists
Speler Assists
Suf Podgoreanu 5
Mario Engels 4
Daniël van Kaam 3
Brian De Keersmaecker 3
Ruben Roosken 2

Suf Podgoreanu gaf de meeste assists bij Heracles (5). Daarachter volgen Mario Engels (4) en Daniël van Kaam (3).

Assists Heracles

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Damon Mirani 34
Daniël van Kaam 34
Fabian de Keijzer 34
Mimeirhel Benita 34
Timo Jansink 34

Damon Mirani speelde de meeste wedstrijden voor Heracles (34). Daarachter volgen Daniël van Kaam (34) en Fabian de Keijzer (34).

Wedstrijden Heracles

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ivan Mesík 9
Sem Scheperman 8
Thomas Bruns 5
Jizz Hornkamp 5
Ruben Roosken 4

Ivan Mesík pakte de meeste kaarten bij Heracles (9). Daarachter volgen Sem Scheperman (8) en Thomas Bruns (5).

Kaarten Heracles

Heracles · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook