Statistieken Burnley 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 24 keer verloren. Dat levert 24 punten op, oftewel 0,63 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,74.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 5 9 24 41 78 -37 24 0,63
Thuis 19 2 4 13 19 43 -24 10 0,53
Uit 19 3 5 11 22 35 -13 14 0,74
Punten per wedstrijd 0,63
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 2,05
De nul gehouden 5%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 13% 11% 16%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 63% 68% 58%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,00 1,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,05 2,26 1,84
De nul gehouden 5% 5% 5%
Niet gescoord 32% 37% 26%
Als eerste gescoord 42% 42% 42%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,00 1,16
Minstens 1 keer gescoord 68% 63% 74%
Minstens 2 keer gescoord 26% 21% 32%
Minstens 3 keer gescoord 5% 5% 5%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 16% 16% 16%
Niet gescoord 32% 37% 26%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 78 doelpunten, gemiddeld 2,05 per wedstrijd. In 5% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,05 2,26 1,84
Minstens 1 tegendoelpunt 95% 95% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 63% 68% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 32% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 21% 0%
De nul gehouden 5% 5% 5%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 3,13 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,13 3,26 3,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 92% 95% 89%
Over 2.5 61% 58% 63%
Over 3.5 37% 37% 37%
Over 4.5 18% 26% 11%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 58% 68%
Beide ploegen scoren + winst 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 32% 32% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 42% 53%
Geen btts + over 2.5 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 32% 37%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 18 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 36 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 16% 26%
Eerste helft gelijk 26% 21% 32%
Eerste helft verloren 53% 63% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,37 0,58
Tegen in de eerste helft 0,95 1,21 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 34% 26% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 68% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 16% 16%
Tweede helft gelijk 34% 37% 32%
Tweede helft verloren 50% 47% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,63 0,58
Tegen in de tweede helft 1,11 1,05 1,16
De nul gehouden in de tweede helft 24% 32% 16%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 53% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 32% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 37% 42%
Evenveel in beide helften 32% 32% 32%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
5%
12%
22%
5%
5%
20%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
12%
9%
6%
18%
6%
10%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,4 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,74 5,58 3,89
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,37 5,05 7,68
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 84% 79%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 42% 58%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 26% 42%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 89% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 53% 37%

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,21 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 1,42 2,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,05 0,32
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,21 2,26 2,16
Zelf over 1.5 kaarten 68% 53% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 5% 58%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 47% 84%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 45% 32% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 34% 26% 42%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,39 13,37 9,42
Schoten op doel per wedstrijd 3,74 3,84 3,63
Schoten naast per wedstrijd 4,61 5,84 3,37
Schoten tegen per wedstrijd 16,18 13,16 19,21
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,08 1,20 0,95
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,89 1,58 2,21
Balbezit 47,4 51,7 43,2

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
0 - 2 5 13%
1 - 2 4 11%
1 - 3 4 11%
2 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 3 3 8%
2 - 1 2 5%
1 - 4 2 5%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Spelersstatistieken Burnley

Topschutters
Speler Doelpunten
Jacob Bruun Larsen 6
Lyle Foster 5
Mohamed Zeki Amdouni 5
Josh Brownhill 4
David Datro Fofana 4

Jacob Bruun Larsen is dit seizoen de topschutter van Burnley (6). Daarachter volgen Lyle Foster (5) en Mohamed Zeki Amdouni (5).

Topschutters Burnley

Meeste assists
Speler Assists
Dara O'Shea 4
Lyle Foster 3
Johann Berg Guðmunds­son 3
Josh Cullen 3
Victor Alexander da Silva 2

Dara O'Shea gaf de meeste assists bij Burnley (4). Daarachter volgen Lyle Foster (3) en Johann Berg Guðmunds­son (3).

Assists Burnley

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mohamed Zeki Amdouni 38
Sander Berge 37
Jacob Bruun Larsen 37
Josh Brownhill 37
James Trafford 36

Mohamed Zeki Amdouni speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (38). Daarachter volgen Sander Berge (37) en Jacob Bruun Larsen (37).

Wedstrijden Burnley

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Sander Berge 11
Josh Cullen 9
Charlie Taylor 8
Louis Jordan Beyer 6
Connor Roberts 6

Sander Berge pakte de meeste kaarten bij Burnley (11). Daarachter volgen Josh Cullen (9) en Charlie Taylor (8).

Kaarten Burnley

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook