Statistieken Burnley 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 33 punten op, oftewel 0,87 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,74.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 7 12 19 28 53 -25 33 0,87
Thuis 19 4 7 8 14 21 -7 19 1,00
Uit 19 3 5 11 14 32 -18 14 0,74
Punten per wedstrijd 0,87
Gescoord per wedstrijd 0,74
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 21% 16%
Gelijk 32% 37% 26%
Verloren 50% 42% 58%
Gescoord per wedstrijd 0,74 0,74 0,74
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,11 1,68
De nul gehouden 26% 37% 16%
Niet gescoord 47% 42% 53%
Als eerste gescoord 29% 42% 16%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 28 doelpunten, gemiddeld 0,74 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 122 minuten een doelpunt. In 18% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 47% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,74 0,74 0,74
Minstens 1 keer gescoord 53% 58% 47%
Minstens 2 keer gescoord 18% 16% 21%
Minstens 3 keer gescoord 3% 0% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 5% 0% 11%
Niet gescoord 47% 42% 53%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,11 1,68
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 63% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 26% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 21% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 26% 37% 16%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,13 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,13 1,84 2,42
Over 0.5 87% 79% 95%
Over 1.5 55% 42% 68%
Over 2.5 37% 32% 42%
Over 3.5 26% 26% 26%
Over 4.5 5% 5% 5%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 42% 37%
Beide ploegen scoren + winst 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 32% 32%
Geen btts + over 2.5 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 16 doelpunten voor rust en 12 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 16% 21% 11%
Eerste helft gelijk 39% 58% 21%
Eerste helft verloren 45% 21% 68%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,47 0,37
Tegen in de eerste helft 0,82 0,53 1,11
De nul gehouden in de eerste helft 45% 63% 26%
Niet gescoord in de eerste helft 68% 68% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 21% 26%
Tweede helft gelijk 39% 37% 42%
Tweede helft verloren 37% 42% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,32 0,26 0,37
Tegen in de tweede helft 0,58 0,58 0,58
De nul gehouden in de tweede helft 61% 58% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 74% 74% 74%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 32% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 26% 37% 16%
Evenveel in beide helften 34% 32% 37%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 36% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
36%
4%
14%
7%
4%
11%
4%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
9%
21%
19%
11%
11%
9%
6%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 90% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,60 5,60 5,60
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,80 5,80 5,80
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 80% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 60% 60%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 20% 40%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 80% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 80% 80% 80%

Gebaseerd op 10 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 0,42 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,53 bij de tegenstander. In 18% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,42 0,26 0,58
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,53 0,53 0,53
Zelf over 1.5 kaarten 13% 11% 16%
Zelf over 2.5 kaarten 5% 0% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 18% 16% 21%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 5% 0% 11%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 5% 0% 11%

Schoten en xG van Burnley

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 7 18%
1 - 0 5 13%
0 - 0 5 13%
1 - 3 4 11%
0 - 2 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 1 3 8%
2 - 1 2 5%
3 - 3 1 3%
2 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook