Statistieken Burnley 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,95 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,11.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 10 9 19 33 55 -22 39 1,03
Thuis 19 4 6 9 14 27 -13 18 0,95
Uit 19 6 3 10 19 28 -9 21 1,11
Punten per wedstrijd 1,03
Gescoord per wedstrijd 0,87
Tegen per wedstrijd 1,45
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 21% 32%
Gelijk 24% 32% 16%
Verloren 50% 47% 53%
Gescoord per wedstrijd 0,87 0,74 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,42 1,47
De nul gehouden 29% 16% 42%
Niet gescoord 45% 42% 47%
Als eerste gescoord 39% 37% 42%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,87 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 104 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 45% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,87 0,74 1,00
Minstens 1 keer gescoord 55% 58% 53%
Minstens 2 keer gescoord 21% 11% 32%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 5%
In beide helften gescoord 11% 5% 16%
Niet gescoord 45% 42% 47%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 55 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,42 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 84% 58%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 37% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 16% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 5% 16%
De nul gehouden 29% 16% 42%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,32 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,32 2,16 2,47
Over 0.5 89% 95% 84%
Over 1.5 63% 68% 58%
Over 2.5 42% 37% 47%
Over 3.5 24% 11% 37%
Over 4.5 11% 5% 16%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 37% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 26%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 37% 47% 26%
Beide ploegen scoren + winst 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 26% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 21% 26%
Geen btts + over 2.5 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 20 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 26% 21%
Eerste helft gelijk 37% 32% 42%
Eerste helft verloren 39% 42% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,42 0,63
Tegen in de eerste helft 0,71 0,63 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 47% 47% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 58% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 11% 21%
Tweede helft gelijk 47% 53% 42%
Tweede helft verloren 37% 37% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,34 0,32 0,37
Tegen in de tweede helft 0,74 0,79 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 55% 47% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 71% 79% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 45% 37% 53%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 47% 26%
Evenveel in beide helften 18% 16% 21%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
18%
15%
9%
12%
12%
12%
3%
12%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
7%
9%
13%
15%
7%
16%
11%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,47 4,79 4,16
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,13 4,95 7,32
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 84% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 58% 79%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 37% 68%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 21% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 63% 68%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 34% 47% 21%

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,26 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,84 bij de tegenstander. In 16% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,26 1,26 1,26
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,84 0,63 1,05
Zelf over 1.5 kaarten 37% 37% 37%
Zelf over 2.5 kaarten 11% 5% 16%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 16% 5% 26%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 3% 0% 5%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,00 10,21 9,79
Schoten op doel per wedstrijd 3,42 3,32 3,53
Schoten naast per wedstrijd 4,32 4,58 4,05
Schoten tegen per wedstrijd 14,79 12,89 16,68
Balbezit 41,9 43,0 40,8

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 16%
1 - 1 5 13%
1 - 0 4 11%
0 - 0 4 11%
2 - 1 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 2 2 5%
0 - 3 2 5%
0 - 4 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook