Statistieken Burnley 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2019, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 54 punten op, oftewel 1,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,37.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 15 9 14 43 50 -7 54 1,42
Thuis 19 8 4 7 24 23 1 28 1,47
Uit 19 7 5 7 19 27 -8 26 1,37
Punten per wedstrijd 1,42
Gescoord per wedstrijd 1,13
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 39%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 42% 37%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 37% 37% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,26 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,21 1,42
De nul gehouden 39% 42% 37%
Niet gescoord 26% 21% 32%
Als eerste gescoord 47% 47% 47%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 80 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,26 1,00
Minstens 1 keer gescoord 74% 79% 68%
Minstens 2 keer gescoord 29% 32% 26%
Minstens 3 keer gescoord 11% 16% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 8% 5% 11%
Niet gescoord 26% 21% 32%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,21 1,42
Minstens 1 tegendoelpunt 61% 58% 63%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 37% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 16% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 11% 11%
De nul gehouden 39% 42% 37%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,45 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,45 2,47 2,42
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 76% 79% 74%
Over 2.5 47% 47% 47%
Over 3.5 13% 11% 16%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 42% 37%
Beide ploegen scoren + winst 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 26% 21%
Geen btts + over 2.5 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 13 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 21% 16%
Eerste helft gelijk 50% 47% 53%
Eerste helft verloren 32% 32% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,34 0,37 0,32
Tegen in de eerste helft 0,66 0,53 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 58% 63% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 74% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 42% 42%
Tweede helft gelijk 21% 21% 21%
Tweede helft verloren 37% 37% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,79 0,89 0,68
Tegen in de tweede helft 0,66 0,68 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 53% 53% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 42% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 53% 42%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
9%
2%
5%
12%
16%
14%
14%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
8%
10%
14%
26%
10%
6%
16%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 5,00 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,26 5,63 6,89
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 95% 100% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 84% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 16% 42%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 58% 68% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 58% 42%

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,11 bij de tegenstander. In 29% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,58 1,95
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,11 1,26 0,95
Zelf over 1.5 kaarten 53% 42% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 26% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 29% 32% 26%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 26% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 21% 11%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,18 11,58 8,79
Schoten op doel per wedstrijd 3,53 4,26 2,79
Schoten naast per wedstrijd 4,26 4,63 3,89
Schoten tegen per wedstrijd 14,18 12,32 16,05
Balbezit 41,5 43,6 39,4

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 16%
1 - 1 6 16%
3 - 0 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 0 3 8%
0 - 3 3 8%
2 - 1 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%
0 - 5 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook