Statistieken Burnley 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2018, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burnley
Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,05 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,21 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 11 | 7 | 20 | 45 | 68 | -23 | 40 | 1,05 |
| Thuis | 19 | 7 | 2 | 10 | 24 | 32 | -8 | 23 | 1,21 |
| Uit | 19 | 4 | 5 | 10 | 21 | 36 | -15 | 17 | 0,89 |
Basisstatistieken Burnley
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 37% | 21% |
| Gelijk | 18% | 11% | 26% |
| Verloren | 53% | 53% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,18 | 1,26 | 1,11 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,79 | 1,68 | 1,89 |
| De nul gehouden | 21% | 26% | 16% |
| Niet gescoord | 32% | 16% | 47% |
| Als eerste gescoord | 34% | 42% | 26% |
Doelpuntenstatistieken Burnley
Burnley scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 76 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,18 | 1,26 | 1,11 |
| Minstens 1 keer gescoord | 68% | 84% | 53% |
| Minstens 2 keer gescoord | 39% | 32% | 47% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 5% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 5% | 0% |
| In beide helften gescoord | 21% | 16% | 26% |
| Niet gescoord | 32% | 16% | 47% |
Tegendoelpunten Burnley
Aan de andere kant incasseerde Burnley 68 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,79 | 1,68 | 1,89 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 74% | 84% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 47% | 53% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 29% | 32% | 26% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 16% | 11% | 21% |
| De nul gehouden | 21% | 26% | 16% |
Over/under statistieken Burnley
In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,97 | 2,95 | 3,00 |
| Over 0.5 | 92% | 100% | 84% |
| Over 1.5 | 82% | 89% | 74% |
| Over 2.5 | 58% | 58% | 58% |
| Over 3.5 | 42% | 37% | 47% |
| Over 4.5 | 13% | 5% | 21% |
| Over 5.5 | 11% | 5% | 16% |
Beide ploegen scoren bij Burnley
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 58% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 11% | 11% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 29% | 37% | 21% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 47% | 53% |
| Geen btts + over 2.5 | 8% | 11% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 29% | 26% | 32% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 26% | 32% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 0% | 11% |
Statistieken per helft
Burnley scoorde 24 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 24% | 37% | 11% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 37% | 53% |
| Eerste helft verloren | 32% | 26% | 37% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,63 | 0,74 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,76 | 0,63 | 0,89 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 58% | 42% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 53% | 42% | 63% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 21% | 21% | 21% |
| Tweede helft gelijk | 34% | 32% | 37% |
| Tweede helft verloren | 45% | 47% | 42% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,55 | 0,53 | 0,58 |
| Tegen in de tweede helft | 1,03 | 1,05 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 42% | 42% | 42% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 58% | 58% | 58% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 34% | 37% | 32% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 37% | 42% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 26% | 26% |
Wanneer scoort Burnley?
De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Burnley
Burnley trapte gemiddeld 3,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,4 toe. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,68 | 4,21 | 3,16 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,45 | 5,47 | 7,42 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 84% | 95% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 63% | 84% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 42% | 58% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 18% | 16% | 21% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 47% | 63% | 32% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 34% | 47% | 21% |
Kaartenstatistieken Burnley
Burnley kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,55 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,97 | 1,74 | 2,21 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,00 | 0,05 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,55 | 1,79 | 1,32 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 55% | 47% | 63% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 16% | 42% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 47% | 47% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 29% | 32% | 26% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 26% | 16% |
Schoten en xG van Burnley
De ploeg loste gemiddeld 9,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,1 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,47 | 11,11 | 7,84 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,05 | 3,53 | 2,58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,08 | 4,79 | 3,37 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 17,16 | 15,05 | 19,26 |
| Balbezit | 40,7 | 42,5 | 39,0 |
Meest voorkomende uitslagen Burnley
De vaakst voorkomende uitslag is 1-3, in 5 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 5 | 13% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 0 - 2 | 4 | 11% |
| 2 - 0 | 3 | 8% |
| 2 - 4 | 3 | 8% |
| 0 - 0 | 3 | 8% |
| 0 - 1 | 3 | 8% |
| 3 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 1 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.
Spelersstatistieken Burnley
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ashley Barnes | 12 |
| Chris Wood | 10 |
| Johann Berg Guðmundsson | 3 |
| Dwight McNeil | 3 |
| James Tarkowski | 3 |
Ashley Barnes is dit seizoen de topschutter van Burnley (12). Daarachter volgen Chris Wood (10) en Johann Berg Guðmundsson (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ashley Westwood | 7 |
| Johann Berg Guðmundsson | 6 |
| Dwight McNeil | 5 |
| Ashley Barnes | 2 |
| Ben Mee | 2 |
Ashley Westwood gaf de meeste assists bij Burnley (7). Daarachter volgen Johann Berg Guðmundsson (6) en Dwight McNeil (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ben Mee | 38 |
| Chris Wood | 38 |
| Charlie Taylor | 38 |
| Ashley Barnes | 37 |
| Jack Cork | 37 |
Ben Mee speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (38). Daarachter volgen Chris Wood (38) en Charlie Taylor (38).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ben Mee | 9 |
| Phil Bardsley | 9 |
| Ashley Barnes | 8 |
| James Tarkowski | 8 |
| Matthew Lowton | 7 |
Ben Mee pakte de meeste kaarten bij Burnley (9). Daarachter volgen Phil Bardsley (9) en Ashley Barnes (8).
Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers