Statistieken Burnley
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2026, 14 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burnley
Burnley speelde 14 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 10 punten op, oftewel 0,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 1 | 7 | 6 | 18 | 26 | -8 | 10 | 0,71 |
| Thuis | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | 10 | -2 | 5 | 0,71 |
| Uit | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | 16 | -6 | 5 | 0,71 |
Basisstatistieken Burnley
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 7% | 0% | 14% |
| Gelijk | 50% | 71% | 29% |
| Verloren | 43% | 29% | 57% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,29 | 1,14 | 1,43 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,86 | 1,43 | 2,29 |
| De nul gehouden | 14% | 14% | 14% |
| Niet gescoord | 7% | 14% | 0% |
| Als eerste gescoord | 64% | 57% | 71% |
Doelpuntenstatistieken Burnley
Burnley scoorde 18 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,29 | 1,14 | 1,43 |
| Minstens 1 keer gescoord | 93% | 86% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 21% | 29% | 14% |
| Minstens 3 keer gescoord | 7% | 0% | 14% |
| Minstens 4 keer gescoord | 7% | 0% | 14% |
| In beide helften gescoord | 14% | 14% | 14% |
| Niet gescoord | 7% | 14% | 0% |
Tegendoelpunten Burnley
Aan de andere kant incasseerde Burnley 26 doelpunten, gemiddeld 1,86 per wedstrijd. In 14% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,86 | 1,43 | 2,29 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 86% | 86% | 86% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 57% | 57% | 57% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 29% | 0% | 57% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 14% | 0% | 29% |
| De nul gehouden | 14% | 14% | 14% |
Over/under statistieken Burnley
In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 3,14 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,14 | 2,57 | 3,71 |
| Over 0.5 | 93% | 86% | 100% |
| Over 1.5 | 93% | 86% | 100% |
| Over 2.5 | 64% | 57% | 71% |
| Over 3.5 | 50% | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 14% | 0% | 29% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Burnley
In 86% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 86%, op verplaatsing tot 86%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 86% | 86% | 86% |
| Beide ploegen scoren + winst | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 43% | 57% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 43% | 29% | 57% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 57% | 57% | 57% |
| Geen btts + over 2.5 | 7% | 0% | 14% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 29% | 14% | 43% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 43% | 14% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Burnley scoorde 11 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 36% | 29% | 43% |
| Eerste helft gelijk | 36% | 43% | 29% |
| Eerste helft verloren | 29% | 29% | 29% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,79 | 0,43 | 1,14 |
| Tegen in de eerste helft | 0,71 | 0,43 | 1,00 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 57% | 43% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 36% | 57% | 14% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 21% | 29% | 14% |
| Tweede helft gelijk | 14% | 14% | 14% |
| Tweede helft verloren | 64% | 57% | 71% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,50 | 0,71 | 0,29 |
| Tegen in de tweede helft | 1,14 | 1,00 | 1,29 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 21% | 29% | 14% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 57% | 43% | 71% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 21% | 14% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 29% | 43% | 14% |
| Evenveel in beide helften | 50% | 43% | 57% |
Wanneer scoort Burnley?
De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Burnley
Burnley trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,43 | 4,86 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,64 | 5,14 | 4,14 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 93% | 86% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 71% | 29% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 43% | 0% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 14% | 29% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 79% | 86% | 71% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 64% | 71% | 57% |
Kaartenstatistieken Burnley
Burnley kreeg gemiddeld 1,93 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,64 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,93 | 2,14 | 1,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,07 | 0,00 | 0,14 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,64 | 1,71 | 1,57 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 64% | 71% | 57% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 29% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 36% | 43% | 29% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 29% | 29% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 14% | 14% | 14% |
Schoten en xG van Burnley
De ploeg loste gemiddeld 13,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 29%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,36 | 13,43 | 13,29 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,93 | 3,57 | 4,29 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,36 | 5,86 | 4,86 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,36 | 12,43 | 16,29 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,29 | 1,10 | 1,47 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,56 | 1,37 | 1,75 |
| Balbezit | 48,9 | 48,4 | 49,3 |
Meest voorkomende uitslagen Burnley
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 14 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 | 29% |
| 2 - 2 | 2 | 14% |
| 1 - 2 | 2 | 14% |
| 1 - 3 | 2 | 14% |
| 1 - 4 | 2 | 14% |
| 4 - 0 | 1 | 7% |
| 0 - 0 | 1 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.
Spelersstatistieken Burnley
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Largie Ramazani | 3 |
| Mohamed Zeki Amdouni | 3 |
| Jacob Bruun Larsen | 2 |
| Zian Flemming | 2 |
| Aaron Ramsey | 1 |
Largie Ramazani is dit seizoen de topschutter van Burnley (3). Daarachter volgen Mohamed Zeki Amdouni (3) en Jacob Bruun Larsen (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Lucas Pires Silva | 4 |
| Igor Júlio dos Santos de Paulo | 2 |
| Jacob Bruun Larsen | 2 |
| Reo Hatate | 2 |
| Jamie Vardy | 1 |
Lucas Pires Silva gaf de meeste assists bij Burnley (4). Daarachter volgen Igor Júlio dos Santos de Paulo (2) en Jacob Bruun Larsen (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Josh Laurent | 13 |
| Kyle Walker | 12 |
| Max Alleyne | 12 |
| Largie Ramazani | 11 |
| Lucas Pires Silva | 11 |
Josh Laurent speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (13). Daarachter volgen Kyle Walker (12) en Max Alleyne (12).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Josh Laurent | 6 |
| Igor Júlio dos Santos de Paulo | 2 |
| Kyle Walker | 2 |
| Lucas Pires Silva | 2 |
| Reo Hatate | 2 |
Josh Laurent pakte de meeste kaarten bij Burnley (6). Daarachter volgen Igor Júlio dos Santos de Paulo (2) en Kyle Walker (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Bruun Larsen | 4 |
| 1 | Largie Ramazani | 4 |
| 1 | Lucas Pires Silva | 4 |
| 1 | Mohamed Zeki Amdouni | 4 |
| 5 | Reo Hatate | 3 |
| 6 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 2 |
| 6 | Jamie Vardy | 2 |
| 6 | Josh Laurent | 2 |
| 6 | Zian Flemming | 2 |
| 10 | Aaron Ramsey | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Largie Ramazani | 3 |
| 1 | Mohamed Zeki Amdouni | 3 |
| 3 | Jacob Bruun Larsen | 2 |
| 4 | Aaron Ramsey | 1 |
| 4 | Andréas Hountondji | 1 |
| 4 | Jamie Vardy | 1 |
| 4 | Josh Laurent | 1 |
| 4 | Marcus Edwards | 1 |
| 4 | Reo Hatate | 1 |
| 4 | Ugo Raghouber | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Zian Flemming | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andréas Hountondji | 1 |
| 1 | Marcus Edwards | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Largie Ramazani | 17 |
| 2 | Mohamed Zeki Amdouni | 16 |
| 3 | Josh Laurent | 13 |
| 4 | Zian Flemming | 12 |
| 5 | Aaron Ramsey | 11 |
| 6 | Andréas Hountondji | 10 |
| 6 | Marcus Edwards | 10 |
| 8 | Jacob Bruun Larsen | 7 |
| 8 | Jamie Vardy | 7 |
| 10 | Reo Hatate | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Zeki Amdouni | 8 |
| 2 | Largie Ramazani | 6 |
| 3 | Andréas Hountondji | 5 |
| 3 | Jacob Bruun Larsen | 5 |
| 5 | Dastan Satpaev | 4 |
| 5 | Josh Laurent | 4 |
| 5 | Marcus Edwards | 4 |
| 5 | Zian Flemming | 4 |
| 9 | Aaron Ramsey | 3 |
| 10 | Armando Broja | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Zeki Amdouni | 50,0% |
| 2 | Marcus Edwards | 40,0% |
| 3 | Largie Ramazani | 35,3% |
| 4 | Josh Laurent | 30,8% |
| 5 | Aaron Ramsey | 27,3% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Zeki Amdouni | 18,8% |
| 2 | Largie Ramazani | 17,6% |
| 3 | Marcus Edwards | 10,0% |
| 4 | Aaron Ramsey | 9,1% |
| 5 | Josh Laurent | 7,7% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Bruun Larsen | 20 |
| 2 | Josh Laurent | 13 |
| 2 | Lucas Pires Silva | 13 |
| 4 | Largie Ramazani | 11 |
| 5 | Kyle Walker | 10 |
| 5 | Marcus Edwards | 10 |
| 7 | Dastan Satpaev | 6 |
| 8 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 5 |
| 8 | Max Alleyne | 5 |
| 8 | Mohamed Zeki Amdouni | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Max Alleyne | 552 |
| 2 | Kyle Walker | 540 |
| 3 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 460 |
| 4 | Josh Laurent | 361 |
| 5 | Anel Ahmedhodzic | 299 |
| 6 | Hjalmar Ekdal | 262 |
| 7 | Connor Roberts | 242 |
| 8 | Reo Hatate | 237 |
| 9 | Lucas Pires Silva | 221 |
| 10 | Max Weiß | 185 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anel Ahmedhodzic | 91,7% |
| 2 | Max Alleyne | 86,9% |
| 3 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 86,8% |
| 4 | Kyle Walker | 84,0% |
| 5 | Hjalmar Ekdal | 83,4% |
| 6 | Ugo Raghouber | 82,6% |
| 7 | Connor Roberts | 81,8% |
| 8 | Oliver Sonne | 80,1% |
| 9 | Jacob Bruun Larsen | 79,8% |
| 10 | Reo Hatate | 79,5% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Pires Silva | 26 |
| 2 | Kyle Walker | 21 |
| 3 | Josh Laurent | 18 |
| 4 | Largie Ramazani | 14 |
| 4 | Reo Hatate | 14 |
| 6 | Max Alleyne | 13 |
| 7 | Hjalmar Ekdal | 11 |
| 7 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 11 |
| 9 | Aaron Ramsey | 10 |
| 10 | Anel Ahmedhodzic | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Pires Silva | 16 |
| 2 | Kyle Walker | 14 |
| 3 | Largie Ramazani | 13 |
| 4 | Max Alleyne | 12 |
| 5 | Reo Hatate | 11 |
| 6 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 10 |
| 7 | Anel Ahmedhodzic | 8 |
| 8 | Oliver Sonne | 6 |
| 9 | Connor Roberts | 5 |
| 9 | Josh Laurent | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anel Ahmedhodzic | 9 |
| 1 | Kyle Walker | 9 |
| 3 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 8 |
| 4 | Hjalmar Ekdal | 5 |
| 5 | Josh Laurent | 4 |
| 6 | Andréas Hountondji | 3 |
| 6 | Largie Ramazani | 3 |
| 6 | Marcus Edwards | 3 |
| 6 | Max Alleyne | 3 |
| 10 | Oliver Sonne | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lucas Pires Silva | 52 |
| 2 | Josh Laurent | 50 |
| 3 | Kyle Walker | 45 |
| 4 | Largie Ramazani | 36 |
| 5 | Max Alleyne | 35 |
| 6 | Ugo Raghouber | 33 |
| 7 | Hjalmar Ekdal | 32 |
| 8 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 29 |
| 9 | Reo Hatate | 25 |
| 10 | Aaron Ramsey | 23 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kyle Walker | 65,2% |
| 2 | Lucas Pires Silva | 61,2% |
| 3 | Ugo Raghouber | 61,1% |
| 4 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 56,9% |
| 5 | Hjalmar Ekdal | 52,5% |
| 6 | Max Alleyne | 51,5% |
| 7 | Reo Hatate | 48,1% |
| 8 | Josh Laurent | 46,3% |
| 9 | Largie Ramazani | 38,3% |
| 10 | Marcus Edwards | 37,3% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marcus Edwards | 8 |
| 2 | Jacob Bruun Larsen | 7 |
| 2 | Max Alleyne | 7 |
| 4 | Josh Laurent | 5 |
| 4 | Largie Ramazani | 5 |
| 4 | Lucas Pires Silva | 5 |
| 4 | Reo Hatate | 5 |
| 4 | Ugo Raghouber | 5 |
| 9 | Kyle Walker | 4 |
| 9 | Oliver Sonne | 4 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Largie Ramazani | 12 |
| 2 | Lucas Pires Silva | 9 |
| 2 | Ugo Raghouber | 9 |
| 4 | Josh Laurent | 7 |
| 4 | Marcus Edwards | 7 |
| 4 | Mohamed Zeki Amdouni | 7 |
| 7 | Dastan Satpaev | 6 |
| 7 | Jacob Bruun Larsen | 6 |
| 9 | Aaron Ramsey | 5 |
| 10 | Armando Broja | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Largie Ramazani | 40,0% |
| 2 | Mohamed Zeki Amdouni | 30,4% |
| 3 | Jacob Bruun Larsen | 30,0% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Grégoire Coudert | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Grégoire Coudert | 23 |
| 2 | Max Weiß | 15 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Grégoire Coudert | 71,9% |
| 2 | Max Weiß | 48,4% |
Vanaf 427 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 5 |
| 2 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 2 |
| 2 | Kyle Walker | 2 |
| 2 | Lucas Pires Silva | 2 |
| 2 | Reo Hatate | 2 |
| 2 | Ugo Raghouber | 2 |
| 2 | Zian Flemming | 2 |
| 8 | Aaron Ramsey | 1 |
| 8 | Anel Ahmedhodzic | 1 |
| 8 | Armando Broja | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 17 |
| 2 | Largie Ramazani | 14 |
| 3 | Reo Hatate | 11 |
| 4 | Mohamed Zeki Amdouni | 10 |
| 5 | Hannibal Mejbri | 8 |
| 5 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 8 |
| 7 | Lucas Pires Silva | 7 |
| 7 | Oliver Sonne | 7 |
| 9 | Aaron Ramsey | 6 |
| 9 | Kyle Walker | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 11 |
| 2 | Reo Hatate | 10 |
| 3 | Hjalmar Ekdal | 9 |
| 3 | Largie Ramazani | 9 |
| 5 | Hannibal Mejbri | 7 |
| 5 | Ugo Raghouber | 7 |
| 7 | Connor Roberts | 6 |
| 7 | Kyle Walker | 6 |
| 7 | Marcus Edwards | 6 |
| 10 | Lucas Pires Silva | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jamie Vardy | 6 |
| 2 | Andréas Hountondji | 5 |
| 2 | Josh Laurent | 5 |
| 4 | Armando Broja | 4 |
| 5 | Connor Roberts | 2 |
| 5 | Largie Ramazani | 2 |
| 5 | Lucas Pires Silva | 2 |
| 5 | Marcus Edwards | 2 |
| 9 | Aaron Ramsey | 1 |
| 9 | Dastan Satpaev | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 1.067 |
| 2 | Kyle Walker | 1.035 |
| 3 | Max Alleyne | 998 |
| 4 | Largie Ramazani | 819 |
| 5 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 788 |
| 6 | Lucas Pires Silva | 712 |
| 7 | Grégoire Coudert | 630 |
| 7 | Max Weiß | 630 |
| 9 | Reo Hatate | 620 |
| 10 | Jacob Bruun Larsen | 611 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Josh Laurent | 12 |
| 1 | Kyle Walker | 12 |
| 3 | Max Alleyne | 11 |
| 4 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 9 |
| 4 | Largie Ramazani | 9 |
| 6 | Aaron Ramsey | 8 |
| 6 | Jacob Bruun Larsen | 8 |
| 6 | Oliver Sonne | 8 |
| 6 | Reo Hatate | 8 |
| 10 | Grégoire Coudert | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jacob Bruun Larsen | 6,96 |
| 2 | Largie Ramazani | 6,93 |
| 3 | Ugo Raghouber | 6,92 |
| 4 | Kyle Walker | 6,87 |
| 5 | Igor Júlio dos Santos de Paulo | 6,86 |
| 6 | Lucas Pires Silva | 6,84 |
| 7 | Reo Hatate | 6,81 |
| 8 | Max Alleyne | 6,80 |
| 9 | Hjalmar Ekdal | 6,77 |
| 10 | Marcus Edwards | 6,71 |
Vanaf 427 gespeelde minuten
Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers