Statistieken Burnley 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,05 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,74 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,37.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 7 20 39 55 -16 40 1,05
Thuis 19 10 3 6 26 20 6 33 1,74
Uit 19 1 4 14 13 35 -22 7 0,37
Punten per wedstrijd 1,05
Gescoord per wedstrijd 1,03
Tegen per wedstrijd 1,45
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 53% 5%
Gelijk 18% 16% 21%
Verloren 53% 32% 74%
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,37 0,68
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,05 1,84
De nul gehouden 26% 32% 21%
Niet gescoord 32% 21% 42%
Als eerste gescoord 45% 74% 16%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 88 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,37 0,68
Minstens 1 keer gescoord 68% 79% 58%
Minstens 2 keer gescoord 24% 37% 11%
Minstens 3 keer gescoord 8% 16% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 18% 26% 11%
Niet gescoord 32% 21% 42%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 55 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,45 1,05 1,84
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 68% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 37% 68%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 0% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 26% 32% 21%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,42 2,53
Over 0.5 92% 100% 84%
Over 1.5 74% 68% 79%
Over 2.5 50% 37% 63%
Over 3.5 21% 21% 21%
Over 4.5 11% 16% 5%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 11% 21% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 11% 47%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 37% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 32% 37%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 16 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 32% 5%
Eerste helft gelijk 61% 63% 58%
Eerste helft verloren 21% 5% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,63 0,21
Tegen in de eerste helft 0,55 0,32 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 61% 74% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 53% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 32% 11%
Tweede helft gelijk 37% 37% 37%
Tweede helft verloren 42% 32% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,74 0,47
Tegen in de tweede helft 0,89 0,74 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 39% 42% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 42% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 32% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 63% 42%
Evenveel in beide helften 13% 5% 21%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
13%
8%
10%
3%
13%
8%
18%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
5%
7%
7%
15%
13%
13%
16%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 7,0 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,75 4,11 3,39
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,97 5,89 8,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 89% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 44% 56%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 28% 39%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 47% 50% 44%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 33% 39% 28%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,74 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,84 1,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,00 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,74 1,79 1,68
Zelf over 1.5 kaarten 61% 58% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 21% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 53% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 32% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 5% 16%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,1 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,19 11,17 9,22
Schoten op doel per wedstrijd 3,08 3,28 2,89
Schoten naast per wedstrijd 4,44 4,83 4,06
Schoten tegen per wedstrijd 17,81 15,28 20,33
Balbezit 40,2 40,6 39,8

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 8 21%
1 - 0 4 11%
2 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
3 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Spelersstatistieken Burnley

Topschutters
Speler Doelpunten
Sam Vokes 10
Andre Gray 9
Ashley Barnes 6
Jeff Hendrick 2
Michael Keane 2

Sam Vokes is dit seizoen de topschutter van Burnley (10). Daarachter volgen Andre Gray (9) en Ashley Barnes (6).

Topschutters Burnley

Meeste assists
Speler Assists
Steven Defour 3
Andre Gray 3
Sam Vokes 3
Ashley Barnes 2
Johann Berg Guðmunds­son 2

Steven Defour gaf de meeste assists bij Burnley (3). Daarachter volgen Andre Gray (3) en Sam Vokes (3).

Assists Burnley

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Sam Vokes 37
Stephen Ward 37
Matthew Lowton 36
George Boyd 36
Michael Keane 35

Sam Vokes speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (37). Daarachter volgen Stephen Ward (37) en Matthew Lowton (36).

Wedstrijden Burnley

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ashley Barnes 9
Matthew Lowton 9
Jeff Hendrick 7
Dean Marney 7
Ben Mee 5

Ashley Barnes pakte de meeste kaarten bij Burnley (9). Daarachter volgen Matthew Lowton (9) en Jeff Hendrick (7).

Kaarten Burnley

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook