Statistieken Burnley 2015
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2015, 46 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burnley
Burnley speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 93 punten op, oftewel 2,02 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,22 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,83.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 46 | 26 | 15 | 5 | 72 | 35 | 37 | 93 | 2,02 |
| Thuis | 23 | 15 | 6 | 2 | 38 | 14 | 24 | 51 | 2,22 |
| Uit | 23 | 11 | 9 | 3 | 34 | 21 | 13 | 42 | 1,83 |
Basisstatistieken Burnley
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 57% | 65% | 48% |
| Gelijk | 33% | 26% | 39% |
| Verloren | 11% | 9% | 13% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,57 | 1,65 | 1,48 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,61 | 0,91 |
| De nul gehouden | 43% | 52% | 35% |
| Niet gescoord | 22% | 13% | 30% |
| Als eerste gescoord | 59% | 70% | 48% |
Doelpuntenstatistieken Burnley
Burnley scoorde 72 doelpunten, gemiddeld 1,57 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 46% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,57 | 1,65 | 1,48 |
| Minstens 1 keer gescoord | 78% | 87% | 70% |
| Minstens 2 keer gescoord | 46% | 43% | 48% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 22% | 22% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 13% | 4% |
| In beide helften gescoord | 28% | 30% | 26% |
| Niet gescoord | 22% | 13% | 30% |
Tegendoelpunten Burnley
Aan de andere kant incasseerde Burnley 35 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,76 | 0,61 | 0,91 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 57% | 48% | 65% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 17% | 13% | 22% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 2% | 0% | 4% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 43% | 52% | 35% |
Over/under statistieken Burnley
In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,33 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,33 | 2,26 | 2,39 |
| Over 0.5 | 87% | 91% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 65% | 70% |
| Over 2.5 | 46% | 39% | 52% |
| Over 3.5 | 26% | 26% | 26% |
| Over 4.5 | 7% | 4% | 9% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Burnley
In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 52%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 48% | 43% | 52% |
| Beide ploegen scoren + winst | 26% | 22% | 30% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 17% | 22% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 2% | 4% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 35% | 30% | 39% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 9% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 17% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 22% | 17% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Burnley scoorde 31 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 37% | 35% | 39% |
| Eerste helft gelijk | 52% | 57% | 48% |
| Eerste helft verloren | 11% | 9% | 13% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,67 | 0,65 | 0,70 |
| Tegen in de eerste helft | 0,28 | 0,30 | 0,26 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 78% | 74% | 83% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 48% | 52% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 41% | 52% | 30% |
| Tweede helft gelijk | 41% | 39% | 43% |
| Tweede helft verloren | 17% | 9% | 26% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,89 | 1,00 | 0,78 |
| Tegen in de tweede helft | 0,48 | 0,30 | 0,65 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 61% | 74% | 48% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 43% | 35% | 52% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 28% | 30% | 26% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 48% | 43% | 52% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 26% | 22% |
Wanneer scoort Burnley?
De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Burnley
Burnley trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,66 | 6,13 | 3,42 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,20 | 5,44 | 5,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 86% | 100% | 74% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 94% | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 46% | 63% | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 25% | 11% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 66% | 88% | 47% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 49% | 81% | 21% |
Gebaseerd op 35 van de 46 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Burnley
Burnley kreeg gemiddeld 1,09 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,30 bij de tegenstander. In 24% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,09 | 1,00 | 1,17 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,30 | 1,65 | 0,96 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 35% | 30% | 39% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 7% | 4% | 9% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 26% | 22% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 13% | 13% | 13% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 9% | 4% | 13% |
Schoten en xG van Burnley
De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,17 | 13,19 | 11,32 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,03 | 4,31 | 3,79 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,29 | 5,56 | 5,05 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,46 | 12,19 | 16,37 |
| Balbezit | 47,6 | 49,3 | 46,3 |
Gebaseerd op 35 van de 46 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Burnley
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 8 van de 46 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 8 | 17% |
| 2 - 1 | 6 | 13% |
| 1 - 1 | 6 | 13% |
| 0 - 0 | 6 | 13% |
| 3 - 1 | 4 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 7% |
| 4 - 0 | 2 | 4% |
| 2 - 0 | 2 | 4% |
| 0 - 2 | 2 | 4% |
| 5 - 0 | 1 | 2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.
Spelersstatistieken Burnley
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Andre Gray | 21 |
| Sam Vokes | 14 |
| Scott Arfield | 8 |
| George Boyd | 5 |
| Joey Barton | 3 |
Andre Gray is dit seizoen de topschutter van Burnley (21). Daarachter volgen Sam Vokes (14) en Scott Arfield (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Andre Gray | 8 |
| Scott Arfield | 6 |
| George Boyd | 5 |
| Stephen Ward | 4 |
| David Jones | 4 |
Andre Gray gaf de meeste assists bij Burnley (8). Daarachter volgen Scott Arfield (6) en George Boyd (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ben Mee | 40 |
| Tom Heaton | 40 |
| Scott Arfield | 40 |
| Andre Gray | 39 |
| Michael Keane | 38 |
Ben Mee speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (40). Daarachter volgen Tom Heaton (40) en Scott Arfield (40).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ben Mee | 8 |
| Joey Barton | 8 |
| Matthew Lowton | 4 |
| Michael Keane | 3 |
| Scott Arfield | 3 |
Ben Mee pakte de meeste kaarten bij Burnley (8). Daarachter volgen Joey Barton (8) en Matthew Lowton (4).
Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers