Statistieken Burnley 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2025, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 24 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 0,58 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 4 10 24 38 75 -37 22 0,58
Thuis 19 2 7 10 18 29 -11 13 0,68
Uit 19 2 3 14 20 46 -26 9 0,47
Punten per wedstrijd 0,58
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,97
De nul gehouden 11%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 11% 11% 11%
Gelijk 26% 37% 16%
Verloren 63% 53% 74%
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,95 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,53 2,42
De nul gehouden 11% 21% 0%
Niet gescoord 37% 47% 26%
Als eerste gescoord 21% 21% 21%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,95 1,05
Minstens 1 keer gescoord 63% 53% 74%
Minstens 2 keer gescoord 29% 37% 21%
Minstens 3 keer gescoord 8% 5% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 32% 11%
Niet gescoord 37% 47% 26%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 75 doelpunten, gemiddeld 1,97 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,53 2,42
Minstens 1 tegendoelpunt 89% 79% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 66% 53% 79%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 16% 47%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 11% 21% 0%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,97 2,47 3,47
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 84% 74% 95%
Over 2.5 50% 32% 68%
Over 3.5 39% 32% 47%
Over 4.5 21% 11% 32%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 42% 74%
Beide ploegen scoren + winst 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 32% 16% 47%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 32% 58%
Geen btts + over 2.5 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 32% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 26% 37%
Beide ploegen scoren in beide helften 13% 21% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 16 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 38 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 11% 11% 11%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 55% 53% 58%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,42 0,42
Tegen in de eerste helft 1,00 1,00 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 26% 32% 21%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 58% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 21% 21%
Tweede helft gelijk 39% 53% 26%
Tweede helft verloren 39% 26% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,58 0,53 0,63
Tegen in de tweede helft 0,97 0,53 1,42
De nul gehouden in de tweede helft 42% 53% 32%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 58% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 42% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 34% 16% 53%
Evenveel in beide helften 32% 42% 21%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
11%
8%
8%
21%
11%
11%
8%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
5%
7%
13%
13%
11%
11%
5%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 3,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,68 3,63 3,72
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,82 5,56 6,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 81% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 56% 50% 61%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 31% 39%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 25% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 47% 44% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 29% 31% 28%

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,74 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,24 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,74 1,37 2,11
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,05 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,24 1,11 1,37
Zelf over 1.5 kaarten 61% 53% 68%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 11% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 26% 58%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 11% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 0% 16%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 8,9 schoten per wedstrijd, waarvan 2,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,91 10,19 7,78
Schoten op doel per wedstrijd 2,88 2,88 2,89
Schoten naast per wedstrijd 3,09 3,75 2,50
Schoten tegen per wedstrijd 16,71 16,25 17,11
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,83 0,95 0,73
Verwachte doelpunten (xG) tegen 2,00 1,92 2,07
Balbezit 41,5 42,6 40,4

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 6 16%
1 - 1 5 13%
1 - 3 4 11%
0 - 1 4 11%
2 - 2 3 8%
2 - 3 3 8%
3 - 2 2 5%
2 - 0 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Spelersstatistieken Burnley

Topschutters
Speler Doelpunten
Zian Flemming 11
Jaidon Anthony 8
Lyle Foster 3
Chimuanya Ugochukwu 3
Josh Cullen 2

Zian Flemming is dit seizoen de topschutter van Burnley (11). Daarachter volgen Jaidon Anthony (8) en Lyle Foster (3).

Topschutters Burnley

Meeste assists
Speler Assists
Quilindschy Hartman 5
Hannibal Mejbri 4
Marcus Edwards 3
Lyle Foster 2
Kyle Walker 2

Quilindschy Hartman gaf de meeste assists bij Burnley (5). Daarachter volgen Hannibal Mejbri (4) en Marcus Edwards (3).

Assists Burnley

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Martin Dúbravka 38
Jaidon Anthony 38
Loum Tchaouna 38
Max Weiß 38
Kyle Walker 37

Martin Dúbravka speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (38). Daarachter volgen Jaidon Anthony (38) en Loum Tchaouna (38).

Wedstrijden Burnley

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Hannibal Mejbri 10
Kyle Walker 9
Josh Laurent 8
Florentino Ibrain Morris Luís 6
Bashir Humphreys 6

Hannibal Mejbri pakte de meeste kaarten bij Burnley (10). Daarachter volgen Kyle Walker (9) en Josh Laurent (8).

Kaarten Burnley

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook