Statistieken Burnley 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2022, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 29 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 101 punten op, oftewel 2,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,35 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,04.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 29 14 3 87 35 52 101 2,20
Thuis 23 16 6 1 49 15 34 54 2,35
Uit 23 13 8 2 38 20 18 47 2,04
Punten per wedstrijd 2,20
Gescoord per wedstrijd 1,89
Tegen per wedstrijd 0,76
De nul gehouden 46%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 70% 57%
Gelijk 30% 26% 35%
Verloren 7% 4% 9%
Gescoord per wedstrijd 1,89 2,13 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,65 0,87
De nul gehouden 46% 52% 39%
Niet gescoord 9% 4% 13%
Als eerste gescoord 72% 61% 83%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 87 doelpunten, gemiddeld 1,89 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 48 minuten een doelpunt. In 54% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,89 2,13 1,65
Minstens 1 keer gescoord 91% 96% 87%
Minstens 2 keer gescoord 54% 65% 43%
Minstens 3 keer gescoord 33% 43% 22%
Minstens 4 keer gescoord 9% 9% 9%
In beide helften gescoord 33% 35% 30%
Niet gescoord 9% 4% 13%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 35 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 46% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,65 0,87
Minstens 1 tegendoelpunt 54% 48% 61%
Minstens 2 tegendoelpunten 13% 13% 13%
Minstens 3 tegendoelpunten 4% 4% 4%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 4%
De nul gehouden 46% 52% 39%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 52% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,65 2,78 2,52
Over 0.5 93% 96% 91%
Over 1.5 76% 87% 65%
Over 2.5 52% 61% 43%
Over 3.5 22% 22% 22%
Over 4.5 11% 9% 13%
Over 5.5 9% 4% 13%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 48%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 48% 57%
Beide ploegen scoren + winst 24% 22% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 22% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 4% 4% 4%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 30% 35%
Geen btts + over 2.5 20% 30% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 22% 30%
Beide ploegen scoren in beide helften 2% 4% 0%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 33 doelpunten voor rust en 54 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 41% 30% 52%
Eerste helft gelijk 50% 57% 43%
Eerste helft verloren 9% 13% 4%
Gescoord in de eerste helft 0,72 0,74 0,70
Tegen in de eerste helft 0,28 0,30 0,26
De nul gehouden in de eerste helft 74% 70% 78%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 57% 43%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 57% 78% 35%
Tweede helft gelijk 30% 13% 48%
Tweede helft verloren 13% 9% 17%
Gescoord in de tweede helft 1,17 1,39 0,96
Tegen in de tweede helft 0,48 0,35 0,61
De nul gehouden in de tweede helft 65% 74% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 26% 13% 39%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 26% 17%
Meeste doelpunten in de tweede helft 61% 57% 65%
Evenveel in beide helften 17% 17% 17%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
13%
7%
8%
10%
15%
13%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
14%
3%
17%
9%
9%
11%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,83 7,04 4,61
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,87 3,26 4,48
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 87% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 61% 61%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 30% 22%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 26% 9%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 91% 70%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 72% 83% 61%

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,78 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,15 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,78 1,57 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,04 0,09 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,15 2,57 1,74
Zelf over 1.5 kaarten 54% 52% 57%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 22% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 54% 65% 43%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 35% 39% 30%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 35% 13%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 13,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,59 15,74 11,43
Schoten op doel per wedstrijd 4,78 5,57 4,00
Schoten naast per wedstrijd 5,35 5,96 4,74
Schoten tegen per wedstrijd 8,57 6,74 10,39
Balbezit 64,7 69,0 60,3

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 20%
3 - 0 7 15%
1 - 0 7 15%
2 - 1 6 13%
0 - 0 3 7%
4 - 0 2 4%
3 - 1 2 4%
2 - 0 2 4%
5 - 1 1 2%
4 - 2 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook