Statistieken Burnley 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Burnley

Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 35 punten op, oftewel 0,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,74.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 7 14 17 34 53 -19 35 0,92
Thuis 19 5 6 8 18 25 -7 21 1,11
Uit 19 2 8 9 16 28 -12 14 0,74
Punten per wedstrijd 0,92
Gescoord per wedstrijd 0,89
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Burnley

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 26% 11%
Gelijk 37% 32% 42%
Verloren 45% 42% 47%
Gescoord per wedstrijd 0,89 0,95 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,32 1,47
De nul gehouden 24% 32% 16%
Niet gescoord 42% 42% 42%
Als eerste gescoord 34% 37% 32%

Doelpuntenstatistieken Burnley

Burnley scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 101 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,89 0,95 0,84
Minstens 1 keer gescoord 58% 58% 58%
Minstens 2 keer gescoord 21% 21% 21%
Minstens 3 keer gescoord 11% 16% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 11% 11% 11%
Niet gescoord 42% 42% 42%

Tegendoelpunten Burnley

Aan de andere kant incasseerde Burnley 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,32 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 68% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 45% 42% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 5% 0%
De nul gehouden 24% 32% 16%

Over/under statistieken Burnley

In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 2,29 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,29 2,26 2,32
Over 0.5 87% 84% 89%
Over 1.5 71% 63% 79%
Over 2.5 37% 37% 37%
Over 3.5 26% 26% 26%
Over 4.5 5% 11% 0%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Burnley

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 42% 53%
Beide ploegen scoren + winst 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 32% 32%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Burnley scoorde 17 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 16% 21%
Eerste helft gelijk 37% 42% 32%
Eerste helft verloren 45% 42% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,47 0,42
Tegen in de eerste helft 0,68 0,68 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 74% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 26% 21%
Tweede helft gelijk 39% 53% 26%
Tweede helft verloren 37% 21% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,45 0,47 0,42
Tegen in de tweede helft 0,71 0,63 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 53% 63% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 58% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 37% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 32% 37% 26%
Evenveel in beide helften 39% 26% 53%

Wanneer scoort Burnley?

De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
6%
18%
15%
12%
12%
6%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
9%
6%
15%
11%
11%
9%
9%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Burnley

Burnley trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,8 toe. In 84% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,76 5,32 4,21
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,84 6,05 7,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 97% 95% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 84% 84%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 42% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 37% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 68% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 58% 37%

Kaartenstatistieken Burnley

Burnley kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,16 bij de tegenstander. In 34% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,79 1,74
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,00 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,16 1,26 1,05
Zelf over 1.5 kaarten 58% 58% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 16% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 34% 32% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 16% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 11% 5%

Schoten en xG van Burnley

De ploeg loste gemiddeld 10,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,42 11,79 9,05
Schoten op doel per wedstrijd 3,18 3,79 2,58
Schoten naast per wedstrijd 4,55 5,11 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 15,63 13,32 17,95
Balbezit 39,9 40,9 38,8

Meest voorkomende uitslagen Burnley

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
0 - 2 6 16%
0 - 0 5 13%
1 - 3 4 11%
0 - 1 4 11%
2 - 2 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 2 2 5%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.

Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook