Statistieken Burnley 2017
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2017, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burnley
Burnley speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 54 punten op, oftewel 1,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 14 | 12 | 12 | 36 | 39 | -3 | 54 | 1,42 |
| Thuis | 19 | 7 | 5 | 7 | 16 | 17 | -1 | 26 | 1,37 |
| Uit | 19 | 7 | 7 | 5 | 20 | 22 | -2 | 28 | 1,47 |
Basisstatistieken Burnley
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 37% | 37% | 37% |
| Gelijk | 32% | 26% | 37% |
| Verloren | 32% | 37% | 26% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,95 | 0,84 | 1,05 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,03 | 0,89 | 1,16 |
| De nul gehouden | 32% | 37% | 26% |
| Niet gescoord | 34% | 32% | 37% |
| Als eerste gescoord | 42% | 42% | 42% |
Doelpuntenstatistieken Burnley
Burnley scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 0,95 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 95 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,95 | 0,84 | 1,05 |
| Minstens 1 keer gescoord | 66% | 68% | 63% |
| Minstens 2 keer gescoord | 24% | 16% | 32% |
| Minstens 3 keer gescoord | 5% | 0% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 5% | 0% | 11% |
| Niet gescoord | 34% | 32% | 37% |
Tegendoelpunten Burnley
Aan de andere kant incasseerde Burnley 39 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,03 | 0,89 | 1,16 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 68% | 63% | 74% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 21% | 21% | 21% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 5% | 11% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 5% |
| De nul gehouden | 32% | 37% | 26% |
Over/under statistieken Burnley
In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 1,97 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 1,97 | 1,74 | 2,21 |
| Over 0.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 58% | 53% | 63% |
| Over 2.5 | 37% | 32% | 42% |
| Over 3.5 | 8% | 0% | 16% |
| Over 4.5 | 5% | 0% | 11% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Burnley
In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 45% | 42% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 16% | 26% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 8% | 16% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 26% | 26% | 26% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 5% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 3% | 0% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21% | 16% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Burnley scoorde 16 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 26% | 26% | 26% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 47% | 47% |
| Eerste helft verloren | 26% | 26% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,42 | 0,37 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,32 | 0,26 | 0,37 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 71% | 74% | 68% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 71% | 74% | 68% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 24% | 26% | 21% |
| Tweede helft gelijk | 45% | 37% | 53% |
| Tweede helft verloren | 32% | 37% | 26% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,53 | 0,47 | 0,58 |
| Tegen in de tweede helft | 0,71 | 0,63 | 0,79 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 58% | 58% | 58% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 21% | 26% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 55% | 58% | 53% |
| Evenveel in beide helften | 21% | 21% | 21% |
Wanneer scoort Burnley?
De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Burnley
Burnley trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,42 | 4,83 | 4,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,25 | 5,89 | 6,61 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 94% | 89% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 72% | 67% | 78% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 44% | 44% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 28% | 28% | 28% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 58% | 61% | 56% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 50% | 44% |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Burnley
Burnley kreeg gemiddeld 1,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,24 bij de tegenstander. In 32% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,71 | 1,42 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,24 | 0,95 | 1,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 37% | 63% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 24% | 21% | 26% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 21% | 42% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 21% | 21% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 13% | 11% | 16% |
Schoten en xG van Burnley
De ploeg loste gemiddeld 9,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,75 | 10,33 | 9,17 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,31 | 3,39 | 3,22 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,92 | 4,06 | 3,78 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,19 | 14,28 | 16,11 |
| Balbezit | 43,3 | 45,1 | 41,4 |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Burnley
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 18% |
| 1 - 0 | 6 | 16% |
| 0 - 1 | 6 | 16% |
| 2 - 1 | 5 | 13% |
| 0 - 0 | 4 | 11% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 0 - 3 | 2 | 5% |
| 3 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
| 2 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.
Spelersstatistieken Burnley
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Chris Wood | 10 |
| Ashley Barnes | 9 |
| Sam Vokes | 4 |
| Johann Berg Guðmundsson | 2 |
| Jack Cork | 2 |
Chris Wood is dit seizoen de topschutter van Burnley (10). Daarachter volgen Ashley Barnes (9) en Sam Vokes (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Johann Berg Guðmundsson | 8 |
| Matthew Lowton | 3 |
| Aaron Lennon | 2 |
| Jeff Hendrick | 2 |
| Kevin Long | 2 |
Johann Berg Guðmundsson gaf de meeste assists bij Burnley (8). Daarachter volgen Matthew Lowton (3) en Aaron Lennon (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Jack Cork | 38 |
| Ashley Barnes | 36 |
| Johann Berg Guðmundsson | 35 |
| Nick Pope | 35 |
| Jeff Hendrick | 34 |
Jack Cork speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (38). Daarachter volgen Ashley Barnes (36) en Johann Berg Guðmundsson (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Ashley Barnes | 10 |
| Jack Cork | 7 |
| Steven Defour | 6 |
| Ben Mee | 5 |
| James Tarkowski | 5 |
Ashley Barnes pakte de meeste kaarten bij Burnley (10). Daarachter volgen Jack Cork (7) en Steven Defour (6).
Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers