Statistieken Burnley 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Championship 2024, 46 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Burnley
Burnley speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 16 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 100 punten op, oftewel 2,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,22 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,13.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 46 | 28 | 16 | 2 | 69 | 16 | 53 | 100 | 2,17 |
| Thuis | 23 | 14 | 9 | 0 | 35 | 8 | 27 | 51 | 2,22 |
| Uit | 23 | 14 | 7 | 2 | 34 | 8 | 26 | 49 | 2,13 |
Basisstatistieken Burnley
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 61% | 61% | 61% |
| Gelijk | 35% | 39% | 30% |
| Verloren | 4% | 0% | 9% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,52 | 1,48 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,35 | 0,35 | 0,35 |
| De nul gehouden | 65% | 65% | 65% |
| Niet gescoord | 30% | 26% | 35% |
| Als eerste gescoord | 52% | 57% | 48% |
Doelpuntenstatistieken Burnley
Burnley scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 46% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,52 | 1,48 |
| Minstens 1 keer gescoord | 70% | 74% | 65% |
| Minstens 2 keer gescoord | 46% | 43% | 48% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 17% | 13% |
| Minstens 4 keer gescoord | 13% | 13% | 13% |
| In beide helften gescoord | 24% | 22% | 26% |
| Niet gescoord | 30% | 26% | 35% |
Tegendoelpunten Burnley
Aan de andere kant incasseerde Burnley 16 doelpunten, gemiddeld 0,35 per wedstrijd. In 65% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,35 | 0,35 | 0,35 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 35% | 35% | 35% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 65% | 65% | 65% |
Over/under statistieken Burnley
In een wedstrijd van Burnley vallen er gemiddeld 1,85 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 15% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 1,85 | 1,87 | 1,83 |
| Over 0.5 | 74% | 74% | 74% |
| Over 1.5 | 54% | 57% | 52% |
| Over 2.5 | 33% | 35% | 30% |
| Over 3.5 | 15% | 17% | 13% |
| Over 4.5 | 9% | 4% | 13% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Burnley
In 30% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 26%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 30% | 35% | 26% |
| Beide ploegen scoren + winst | 22% | 22% | 22% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 9% | 13% | 4% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 22% | 22% | 22% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 13% | 9% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 17% | 22% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 4% | 4% | 4% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Burnley scoorde 39 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 4 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 41% | 43% | 39% |
| Eerste helft gelijk | 50% | 52% | 48% |
| Eerste helft verloren | 9% | 4% | 13% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,85 | 0,83 | 0,87 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,26 | 0,26 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 74% | 74% | 74% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 46% | 39% | 52% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 37% | 30% | 43% |
| Tweede helft gelijk | 59% | 65% | 52% |
| Tweede helft verloren | 4% | 4% | 4% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,65 | 0,70 | 0,61 |
| Tegen in de tweede helft | 0,09 | 0,09 | 0,09 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 91% | 91% | 91% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 61% | 65% | 57% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 39% | 39% | 39% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 24% | 26% | 22% |
| Evenveel in beide helften | 37% | 35% | 39% |
Wanneer scoort Burnley?
De meeste doelpunten van Burnley vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 13% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.
Hoekschopstatistieken Burnley
Burnley trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,39 | 6,36 | 4,41 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,64 | 3,00 | 4,27 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 82% | 68% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 50% | 50% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 27% | 36% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 14% | 5% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 77% | 68% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 59% | 73% | 45% |
Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Burnley
Burnley kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,20 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,83 | 1,48 | 2,17 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,07 | 0,09 | 0,04 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,20 | 2,13 | 2,26 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 57% | 48% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 35% | 26% | 43% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 59% | 52% | 65% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 33% | 26% | 39% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 22% | 30% |
Schoten en xG van Burnley
De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,52 | 13,41 | 11,64 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,09 | 3,77 | 4,41 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,91 | 5,18 | 4,64 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,27 | 8,32 | 10,23 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,30 | 1,31 | 1,29 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,76 | 0,67 | 0,86 |
| Balbezit | 57,0 | 59,8 | 54,2 |
Gebaseerd op 44 van de 46 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Burnley
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 12 van de 46 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 12 | 26% |
| 2 - 1 | 8 | 17% |
| 1 - 0 | 7 | 15% |
| 2 - 0 | 6 | 13% |
| 1 - 1 | 4 | 9% |
| 5 - 0 | 3 | 7% |
| 4 - 0 | 2 | 4% |
| 0 - 1 | 2 | 4% |
| 4 - 1 | 1 | 2% |
| 3 - 1 | 1 | 2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Burnley.
Spelersstatistieken Burnley
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Josh Brownhill | 18 |
| Zian Flemming | 12 |
| Jaidon Anthony | 8 |
| Jeremy Leonel Sarmiento Morante | 4 |
| Lyle Foster | 2 |
Josh Brownhill is dit seizoen de topschutter van Burnley (18). Daarachter volgen Zian Flemming (12) en Jaidon Anthony (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jaidon Anthony | 7 |
| Josh Brownhill | 6 |
| Lyle Foster | 5 |
| Zian Flemming | 4 |
| Hannibal Mejbri | 4 |
Jaidon Anthony gaf de meeste assists bij Burnley (7). Daarachter volgen Josh Brownhill (6) en Lyle Foster (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Václav Hladký | 46 |
| Maxime Esteve | 46 |
| Lucas Pires Silva | 46 |
| James Trafford | 45 |
| Josh Cullen | 44 |
Václav Hladký speelde de meeste wedstrijden voor Burnley (46). Daarachter volgen Maxime Esteve (46) en Lucas Pires Silva (46).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Josh Cullen | 11 |
| Hannibal Mejbri | 9 |
| Conrad Jonathan Egan-Riley | 8 |
| James Trafford | 7 |
| Lucas Pires Silva | 7 |
Josh Cullen pakte de meeste kaarten bij Burnley (11). Daarachter volgen Hannibal Mejbri (9) en Conrad Jonathan Egan-Riley (8).
Burnley · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers