Statistieken Utrecht 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,58 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,56.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 16 9 11 57 52 5 57 1,58
Thuis 18 8 5 5 21 17 4 29 1,61
Uit 18 8 4 6 36 35 1 28 1,56
Punten per wedstrijd 1,58
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 1,44
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 44% 44%
Gelijk 25% 28% 22%
Verloren 31% 28% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,17 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 0,94 1,94
De nul gehouden 36% 44% 28%
Niet gescoord 17% 22% 11%
Als eerste gescoord 57% 61% 53%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,17 2,00
Minstens 1 keer gescoord 83% 78% 89%
Minstens 2 keer gescoord 44% 28% 61%
Minstens 3 keer gescoord 19% 11% 28%
Minstens 4 keer gescoord 8% 0% 17%
In beide helften gescoord 20% 17% 24%
Niet gescoord 17% 22% 11%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 52 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 0,94 1,94
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 56% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 39% 61%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 0% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 11%
De nul gehouden 36% 44% 28%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,11 3,94
Over 0.5 92% 83% 100%
Over 1.5 75% 61% 89%
Over 2.5 61% 44% 78%
Over 3.5 36% 17% 56%
Over 4.5 14% 6% 22%
Over 5.5 8% 0% 17%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 50% 61%
Beide ploegen scoren + winst 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 44% 61%
Geen btts + over 2.5 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 11% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 28% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 11% 6%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 19 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 22% 29%
Eerste helft gelijk 49% 56% 41%
Eerste helft verloren 26% 22% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,33 0,76
Tegen in de eerste helft 0,60 0,39 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 57% 67% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 67% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 46% 44% 47%
Tweede helft gelijk 23% 33% 12%
Tweede helft verloren 31% 22% 41%
Gescoord in de tweede helft 1,06 0,83 1,29
Tegen in de tweede helft 0,89 0,56 1,24
De nul gehouden in de tweede helft 46% 56% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 39% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 11% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 54% 56% 53%
Evenveel in beide helften 20% 33% 6%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
7%
2%
7%
11%
11%
20%
13%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
8%
6%
17%
12%
12%
13%
4%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,64 6,39 4,89
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,58 4,61 4,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 94% 78%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 56% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 33% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 83% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 67% 56%

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,31 bij de tegenstander. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,44 1,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,06 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,31 1,44 1,17
Zelf over 1.5 kaarten 50% 56% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 17% 17%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 11% 6% 17%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 6% 0% 11%

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 12,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,92 14,06 11,78
Schoten op doel per wedstrijd 5,08 5,67 4,50
Schoten naast per wedstrijd 4,78 5,22 4,33
Schoten tegen per wedstrijd 12,75 12,00 13,50
Balbezit 48,8 49,9 47,8

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 17%
2 - 2 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 2 3 8%
3 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
5 - 5 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Spelersstatistieken Utrecht

Topschutters
Speler Doelpunten
Nick Viergever 1
Anastasios Douvikas 1

Nick Viergever is dit seizoen de topschutter van Utrecht (1). Daarachter volgt Anastasios Douvikas (1).

Topschutters Utrecht

Meeste assists
Speler Assists
Sander van de Streek 1

Sander van de Streek gaf de meeste assists bij Utrecht (1).

Assists Utrecht

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Anthony Descotte 2
Bas Dost 2
Nick Viergever 2
Bart Ramselaar 2
Modibo Sagnan 2

Anthony Descotte speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (2). Daarachter volgen Bas Dost (2) en Nick Viergever (2).

Wedstrijden Utrecht

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Sean Klaiber 1
Mark van der Maarel 1
Anastasios Douvikas 1
Can Bozdogan 1

Sean Klaiber pakte de meeste kaarten bij Utrecht (1). Daarachter volgen Mark van der Maarel (1) en Anastasios Douvikas (1).

Kaarten Utrecht

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook