Statistieken Utrecht 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 1,66 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,89 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,42.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 18 9 11 68 52 16 63 1,66
Thuis 19 10 6 3 34 17 17 36 1,89
Uit 19 8 3 8 34 35 -1 27 1,42
Punten per wedstrijd 1,66
Gescoord per wedstrijd 1,79
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 47% 53% 42%
Gelijk 24% 32% 16%
Verloren 29% 16% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,79 1,79 1,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 0,89 1,84
De nul gehouden 32% 37% 26%
Niet gescoord 24% 21% 26%
Als eerste gescoord 61% 63% 58%

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 68 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,79 1,79 1,79
Minstens 1 keer gescoord 76% 79% 74%
Minstens 2 keer gescoord 50% 58% 42%
Minstens 3 keer gescoord 32% 32% 32%
Minstens 4 keer gescoord 11% 5% 16%
In beide helften gescoord 32% 37% 26%
Niet gescoord 24% 21% 26%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 52 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 0,89 1,84
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 63% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 21% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 5% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 0% 21%
De nul gehouden 32% 37% 26%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,16 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,16 2,68 3,63
Over 0.5 92% 84% 100%
Over 1.5 82% 79% 84%
Over 2.5 61% 63% 58%
Over 3.5 39% 32% 47%
Over 4.5 24% 11% 37%
Over 5.5 11% 0% 21%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 58% 47%
Beide ploegen scoren + winst 24% 32% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 47% 37%
Geen btts + over 2.5 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 32 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 47% 32%
Eerste helft gelijk 39% 47% 32%
Eerste helft verloren 21% 5% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,84 1,00 0,68
Tegen in de eerste helft 0,55 0,26 0,84
De nul gehouden in de eerste helft 66% 74% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 32% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 32% 37%
Tweede helft gelijk 26% 37% 16%
Tweede helft verloren 39% 32% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,95 0,79 1,11
Tegen in de tweede helft 0,82 0,63 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 53% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 32% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 37% 47%
Evenveel in beide helften 26% 32% 21%

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 13% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
7%
10%
12%
10%
13%
13%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
10%
8%
10%
12%
12%
8%
21%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,06 5,78 4,29
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,09 4,72 5,47
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 83% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 72% 59%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 44% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 39% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 89% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 61% 53%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,42 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,42 0,95 1,89
Rode kaarten per wedstrijd 0,16 0,11 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 1,84 1,42
Zelf over 1.5 kaarten 42% 26% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 16% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 37% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 21% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 5% 16%

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 14,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,17 15,28 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,60 4,67 4,53
Schoten naast per wedstrijd 5,91 6,83 4,94
Schoten tegen per wedstrijd 12,23 11,50 13,00
Balbezit 48,3 48,4 48,2

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 11%
2 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 0 2 5%
3 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 2 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Spelersstatistieken Utrecht

Topschutters
Speler Doelpunten
Simon Gustafson 11
Sander van de Streek 9
Gyrano Kerk 8
Willem Janssen 6
Cyriel Dessers 5

Simon Gustafson is dit seizoen de topschutter van Utrecht (11). Daarachter volgen Sander van de Streek (9) en Gyrano Kerk (8).

Topschutters Utrecht

Meeste assists
Speler Assists
Gyrano Kerk 9
Simon Gustafson 9
Nicolas Gavory 6
Sean Klaiber 5
Oussama Tannane 3

Gyrano Kerk gaf de meeste assists bij Utrecht (9). Daarachter volgen Simon Gustafson (9) en Nicolas Gavory (6).

Assists Utrecht

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Gyrano Kerk 37
Sean Klaiber 37
Simon Gustafson 37
Sander van de Streek 36
Nicolas Gavory 35

Gyrano Kerk speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (37). Daarachter volgen Sean Klaiber (37) en Simon Gustafson (37).

Wedstrijden Utrecht

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Willem Janssen 8
Sean Klaiber 7
Simon Gustafson 6
Timo Letschert 4
Mark van der Maarel 4

Willem Janssen pakte de meeste kaarten bij Utrecht (8). Daarachter volgen Sean Klaiber (7) en Simon Gustafson (6).

Kaarten Utrecht

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook