Statistieken Utrecht 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2025, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,58 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 16 9 11 58 44 14 57 1,58
Thuis 18 11 3 4 34 15 19 36 2,00
Uit 18 5 6 7 24 29 -5 21 1,17
Punten per wedstrijd 1,58
Gescoord per wedstrijd 1,61
Tegen per wedstrijd 1,22
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 61% 28%
Gelijk 25% 17% 33%
Verloren 31% 22% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,89 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 0,83 1,61
De nul gehouden 28% 33% 22%
Niet gescoord 19% 17% 22%
Als eerste gescoord 57% 78% 35%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 58 doelpunten, gemiddeld 1,61 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,89 1,33
Minstens 1 keer gescoord 81% 83% 78%
Minstens 2 keer gescoord 53% 61% 44%
Minstens 3 keer gescoord 19% 28% 11%
Minstens 4 keer gescoord 8% 17% 0%
In beide helften gescoord 29% 33% 24%
Niet gescoord 19% 17% 22%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 44 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,22 0,83 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 67% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 28% 17% 39%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 0% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 0% 17%
De nul gehouden 28% 33% 22%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 2,83 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,83 2,72 2,94
Over 0.5 94% 100% 89%
Over 1.5 81% 78% 83%
Over 2.5 50% 44% 56%
Over 3.5 33% 33% 33%
Over 4.5 19% 17% 22%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 50% 67%
Beide ploegen scoren + winst 22% 28% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 6% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 39% 50%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 43% 33% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 23 doelpunten voor rust en 35 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 43% 56% 29%
Eerste helft gelijk 29% 28% 29%
Eerste helft verloren 29% 17% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,66 0,78 0,53
Tegen in de eerste helft 0,46 0,22 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 63% 78% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 51% 39% 65%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 39% 29%
Tweede helft gelijk 46% 44% 47%
Tweede helft verloren 20% 17% 24%
Gescoord in de tweede helft 1,00 1,11 0,88
Tegen in de tweede helft 0,80 0,61 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 46% 50% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 44% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 28% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 54% 56% 53%
Evenveel in beide helften 20% 17% 24%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
5%
10%
19%
12%
14%
7%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
7%
7%
9%
23%
7%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,74 5,92 3,45
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,04 4,50 5,64
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 100% 73%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 75% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 33% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 17% 9%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 75% 36%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 48% 67% 27%

Gebaseerd op 23 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,42 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,72 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,42 1,06 1,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,72 1,94 1,50
Zelf over 1.5 kaarten 44% 28% 61%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 11% 22%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 44% 33% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 14% 11% 17%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 11% 11%

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 15,7 schoten per wedstrijd, waarvan 6,0 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,65 19,17 11,82
Schoten op doel per wedstrijd 5,96 6,50 5,36
Schoten naast per wedstrijd 5,91 7,83 3,82
Schoten tegen per wedstrijd 13,26 9,75 17,09
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,61 1,92 1,27
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,47 0,91 2,10
Balbezit 45,3 48,7 41,5

Gebaseerd op 23 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 6 17%
1 - 1 5 14%
0 - 1 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
4 - 1 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Spelersstatistieken Utrecht

Topschutters
Speler Doelpunten
Gjivai Zechiël 9
Dani de Wit 7
Victor Jensen 5
Jesper Karlsson 4
David Min 4

Gjivai Zechiël is dit seizoen de topschutter van Utrecht (9). Daarachter volgen Dani de Wit (7) en Victor Jensen (5).

Topschutters Utrecht

Meeste assists
Speler Assists
Souffian Elkarouani 12
Gjivai Zechiël 7
Yoann Cathline 4
Sébastien Haller 3
Dani de Wit 3

Souffian Elkarouani gaf de meeste assists bij Utrecht (12). Daarachter volgen Gjivai Zechiël (7) en Yoann Cathline (4).

Assists Utrecht

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Gjivai Zechiël 36
Vasileios Barkas 35
Alonzo Engwanda 35
Adrian Blake 35
Souffian Elkarouani 34

Gjivai Zechiël speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (36). Daarachter volgen Vasileios Barkas (35) en Alonzo Engwanda (35).

Wedstrijden Utrecht

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Dani de Wit 7
Matisse Didden 6
Miguel Rodríguez Vidal 5
Yoann Cathline 4
Alonzo Engwanda 4

Dani de Wit pakte de meeste kaarten bij Utrecht (7). Daarachter volgen Matisse Didden (6) en Miguel Rodríguez Vidal (5).

Kaarten Utrecht

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook