Statistieken Utrecht 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 11 8 15 60 62 -2 41 1,21
Thuis 17 6 4 7 32 31 1 22 1,29
Uit 17 5 4 8 28 31 -3 19 1,12
Punten per wedstrijd 1,21
Gescoord per wedstrijd 1,76
Tegen per wedstrijd 1,82
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 35% 29%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 44% 41% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,76 1,88 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,82 1,82 1,82
De nul gehouden 18% 24% 12%
Niet gescoord 18% 18% 18%
Als eerste gescoord 35% 47% 24%

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,76 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,76 1,88 1,65
Minstens 1 keer gescoord 82% 82% 82%
Minstens 2 keer gescoord 47% 47% 47%
Minstens 3 keer gescoord 24% 24% 24%
Minstens 4 keer gescoord 9% 12% 6%
In beide helften gescoord 35% 29% 41%
Niet gescoord 18% 18% 18%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 62 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,82 1,82 1,82
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 76% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 53% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 29% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 18% 0%
De nul gehouden 18% 24% 12%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,59 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 56% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,59 3,71 3,47
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 85% 76% 94%
Over 2.5 68% 65% 71%
Over 3.5 56% 53% 59%
Over 4.5 24% 35% 12%
Over 5.5 21% 29% 12%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 71% 71%
Beide ploegen scoren + winst 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 32% 35% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 65% 65% 65%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 32% 24% 41%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 53% 59% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 15% 12% 18%

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 23 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 41 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 12% 24%
Eerste helft gelijk 62% 71% 53%
Eerste helft verloren 21% 18% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,68 0,53 0,82
Tegen in de eerste helft 0,62 0,53 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 53% 59% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 65% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 35% 24%
Tweede helft gelijk 29% 29% 29%
Tweede helft verloren 41% 35% 47%
Gescoord in de tweede helft 1,09 1,35 0,82
Tegen in de tweede helft 1,21 1,29 1,12
De nul gehouden in de tweede helft 26% 29% 24%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 24% 35%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 0% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 65% 47%
Evenveel in beide helften 29% 35% 24%

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
10%
7%
10%
12%
8%
12%
8%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
10%
8%
10%
6%
10%
6%
19%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Utrecht

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-3, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 3 6 18%
2 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
0 - 0 2 6%
6 - 1 1 3%
6 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook